Zaplanuj ROK 2019 w Energiach – Mapa Marzeń

mapa marzeń

Mapa Marzeń. Zaplanuj ROK 2019 w Energiach!

WEBINAR (szkolenie internetowe)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MapaMarzen2019

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

Życie jest Magią i tak należy je traktować – celebrując każdą jego sekundę i zachwycając się każdą lekcją, którą nam przynosi. W końcu każdego dnia zasypiamy cenniejsi o jeden dzień doświadczeń! Zaprojektuj kolejne miesiące w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować w najbliższym czasie!

Czym jest Mapa Marzeń?

Mapa marzeń, zwana także „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Założeniem mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałując na podświadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna. Technika stwarzania mapy jest dowolna i zależy od Twojej kreatywności. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.

Podczas warsztatów nauczysz się między innymi:

* Jak odnaleźć Ścieżkę swojej Duszy i jak nią podążać?
* Inwestowania energii, czyli tego, w jaki sposób codzienne czynności mogą pracować na Twój sukces (na przykład w dziedzinie Prosperity lub rozwoju).
* Metod poszerzania percepcji, dzięki którym dowiesz się, jak gimnastykować umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.
* Skutecznej Komunikacji z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Przewodnikami Duchowymi, dzięki której Nowa Droga będzie łatwiejsza.
* Tworzenia Mapy Marzeń, zaś wszystko zwieńczy Rytuał Anielski, w którym każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wyznaczy, na co przeznacza zgromadzoną przez siebie energię oraz gdzie skieruje energię Rytuału.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MapaMarzen2019

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram