Zaplanuj ROK 2019 w Energiach *** Mapa Marzeń ***

mapa marzeń

*** Mapa Marzeń ***
Zaplanuj ROK 2019 w Energiach

Kochani, zapraszamy Was na pierwsze w nowym 2019 roku warsztaty z Wiedźmą Anją – Mapa Marzeń: Zaplanuj rok 2019 w Energiach!

Życie jest Magią i tak należy je traktować – celebrując każdą jego sekundę i zachwycając się każdą lekcją, którą nam przynosi. W końcu każdego dnia zasypiamy cenniejsi o jeden dzień doświadczeń! Zaprojektuj kolejne miesiące w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować w najbliższym czasie!

Czym jest Mapa Marzeń?

Mapa marzeń, zwana także „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Założeniem mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałując na podświadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna. Technika stwarzania mapy jest dowolna i zależy od Twojej kreatywności. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.

5 stycznia 2019 roku zapraszamy do Akademii Ducha na Warsztaty, podczas których nauczysz się między innymi:

* Jak odnaleźć Ścieżkę swojej Duszy i jak nią podążać?
* Inwestowania energii, czyli tego, w jaki sposób codzienne czynności mogą pracować na Twój sukces (na przykład w dziedzinie Prosperity lub rozwoju).
* Metod poszerzania percepcji, dzięki którym dowiesz się, jak gimnastykować umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.
* Skutecznej Komunikacji z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Przewodnikami Duchowymi, dzięki której Nowa Droga będzie łatwiejsza.
* Tworzenia Mapy Marzeń, zaś wszystko zwieńczy Rytuał Anielski, w którym każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wyznaczy, na co przeznacza zgromadzoną przez siebie energię oraz gdzie skieruje energię Rytuału.

***

Na warsztaty ZABIERZCIE ZE SOBĄ KOLOROWE CZASOPISMA, które będziemy wykorzystywać do tworzenia mapy marzeń, zabierzcie również nożyczki i jeśli macie, to coś takiego, co chcielibyście umieścić na swojej mapie 😉
Wszystko pozostałe będziemy mieli na miejscu.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 05.01.2019
Godziny: 16:00-22:00
Miejsce: Strefa 3, ul. Batalionu AK Parasol, wejście od strony podwórka
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy i informacje szczegółowe: ewelina@akademiaducha.pl
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – GWARANCJĄ UDZIAŁU W SPOTKANIU JEST ZAPIS MAILOWY.

***

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR):

Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/MapaMarzen2019

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *