Pakiet: *Święto Światła* oraz Nauki Jezusa i MARII Magdaleny

Pakiet trzech webinarów:

* ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY : JEZUS

** ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY: MARIA MAGDALENA

***  Święto Światła – ZWYCIĘSTWO Życia nad Śmiercią. Jezus i Maria Magdalena w Miłości i Mocy!

***

Każdy webinar z pakietu składa się z wykładu oraz Rytuału Anielskiego.

Link do pakietu webinarów:

ekademia.pl/kurs/PakietTrzechWebiarowSwiadomosci

***

1. ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY : JEZUS

Jezus.

Tak wiele powiedziano, a tak niewiele zrozumiano.

Ten dzień wszyscy otrzymaliśmy po to, by to zmienić.

Nie ma w świecie osoby, która istnieje bez jego obecności. Czy nazwiesz go Jeszua z hebrajskiego, Essa w języku Amaric czy Zbawiciel po polsku – wiedz, że jest w Tobie obecny i tylko od Ciebie zależy, jak bardzo jego Święta Energia lśnić będzie w Twojej Rzeczywistości i Tobą w Życiu innych! Niezależnie od Wiary, Wyznania i sposobu okazywania uważności spirytualnej, obecność Jezusa żyje w każdym – tak bardzo bowiem zmienił losy świata, iż na zawsze wpisał się w Wiedzę Wody. I z każdą chwilą, gdy naturalne soki Świata, obecne w ziołach, warzywach, kwiatach, owocach, deszczu i Rzekach, przepływają przez Ciebie, stężenie boskiej obecności w Tobie rośnie. Jak pracować z cząsteczkami Chrystusa w świecie i z Jego Mocą w sobie, by stać się Pełnią Miłości i Mocy na Ziemi?

Jezus był, jest i będzie nauczycielem Wolności – niezależnie od tego, w którym punkcie istnienia o nim usłyszysz, jego Imię obudzi w Tobie dążenie do Prawdy i pełną Odwagę, by się z nią zmierzyć. Zainspiruje do wspinania się po drabinie własnego DNA i osiągnięcia Pełni Człowieczeństwa. A więc zrealizowania kompletnego potencjału, który posiadamy z samej jedynie tej przyczyny, iż jesteśmy ludźmi. Nauka Jezusa odradza się dziś w sposób szczególny – z Mocą niespotykaną, w pełnej dynamice, przepływa przez Świat jak Tsunami Światła, zmywając wieki wypaczeń, terroru i kontroli! Wszystko, czego uczył Jezus wraz z Marią Magdaleną, żyje w Tobie i nie będzie dla Ciebie niczym nowym – moje zadanie polega jedynie na wskazaniu Ci drogi do tego i ponownym skontaktowaniu Cię z tymi wartościami! Ważne jest również to, by Ścieżka ta nie została w Tobie już nigdy zapomniana – dlatego też na zajęciach otrzymasz Klucze i Wskazówki, jak pracować z Energią Chrystusową na co dzień.

Oto tematy, których możesz spodziewać się na spotkaniu:

 • Jezus – Prawda vs Religia
 • Energia Chrystusowa – znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie
 • Archetyp Mesjasza, Syna Bożego, Boga Słów, Nauczyciela – kim jest Jezus poza tymi interpretacjami?
 • Czakra Serca – Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy – stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj!
 • 12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem
 • Róża, Ogień, Światło – Alchemiczny portret Jezusa i jego obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych
 • “On, czyli Człowiek, pomiędzy Niebem i Ziemią” – do czego inspiruje nas Jezus i gdzie znaleźć o tym informacje?
 • Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Chrystusowej i pracę z zakresami Mistrzostwa
 • Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Jezusa – zostań Jego Uczniem!
 • Manifestacja i Materializacja – Podstawy, Metody i Praktyka

Całości spotkania dopełni oczywiście Rytuał Anielski i Archanielski – tym razem jego zadaniem będzie oczyszczenie w Tobie Imienia Jezusa oraz usunięcie wszelkiego rodzaju negatywnej energii z Czasu i Przestrzeni Twojego Życia – jeśli wiesz, od czego pragniesz się uwolnić i co zapraszasz do swojego Życia w zamian za to, spisz swoje intencje w Oświadczeniu Woli (https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/) lub na kartce po lewej stronie napisz, co z momentem Rytuału wykreślasz ze swojej Rzeczywistości, zaś po prawej stronie, co zapraszasz.

Tego dnia dzięki Magii i Muzyce otworzymy nie tylko nad Ołtarzem, ale nad każdym z naszych Żyć, szczególny Portal Energii, nazywany Przestrzenią Cudu. Jest to energetyczny most pomiędzy sferą Ziemi i Nieba – dzięki tej Drodze Istoty Anielskie i Archanielskie mogą skierować swoją Boską Moc bezpośrednio w nasze sprawy, a my jesteśmy w stanie nie tylko oczyścić swoją Przeszłość i unieść się Przebaczeniem ponad wszelkimi doświadczeniami, ale również zobaczyć swoją Przyszłość i z pełną Wiedzą o tym, jak manifestować i materializować, uczynić w niej konkretne Wydarzenia!

***

2. ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY: MARIA MAGDALENA

Maria Magdalena.

Tak niewiele powiedziano, lecz zrozumiał każdy, kto usłyszał.

Ten dzień mamy po to, by usłyszeli i zrozumieli wszyscy, którzy są gotowi.

“Jestem Zmartwychwstaniem i Życiem” – to powiedział do niej Jezus w słowach na Ziemi ostatnich. Każdą cząsteczką Jego w sobie zrozumiała. Następnie każdą własną. A później rozpłynęła się po Świecie w Wiedzy o tym, spotykając kolejne kobiety i inspirując je do Miłości, którą sama żyje i która od początku Jej i Jego istnienia przekracza granice tego, co śmiertelne.

Maria Magdalena, jedyna kobieta na Ziemi, w której Energii Chrystus mógł odnaleźć wzajemność, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie Religii. Przez Kościół przez wiele wieków niszczona, następnie “dyskretnie” przemilczana bądź marginalizowana, dochodzi w końcu do Czasu, w którym jej Imię może popłynąć z pełną Mocą! W czasach Chrystusa uznana za równą Jemu, miała ona swoje Uczennice, a jej i ich Nauka jest żywa w Alchemii po dziś dzień i daje kompletną Wolność oraz Zrozumienie Natury Człowieka – jeśli masz w sobie dostatecznie dużo Światła i Ciepła, żeby ją poczuć! Jako Kobieta Maria Magdalena uczyła bycia wsparciem dla każdego, kogo kochamy – lecz i również unoszenia się w Mistrzostwo w swoich własnych cechach. Mimo tego, iż Wiedza ta jest sekretna i uznawana często za zarezerwowaną dla Kobiet, tego dnia każdy Człowiek odważny by ją poczuć otrzyma taką możliwość. To pierwsze spotkanie związane z mocą Marii Magdaleny, na które Panowie są również serdecznie zaproszeni! Dzięki Wiedzy o tym, jak pracować z Księżycem, z Wodą, z Lustrem i ze swoją Lunarną Naturą każdy może osiągnąć Pełnię Siebie w Miłości i w Mocy – czas ZINTEGROWAĆ w sobie wartości Ognia i Wody, Dnia i Nocy, Słońca i Księżyca, Jezusa i Marii Magdaleny!

Na te zajęcia niech każdy z Was przygotuje jeden kwiat – taki, jaki poczuje, jaki wybierze, jaki jest dla niego najulubieńszy. Najlepiej, jeśli uda się mieć go w formie organicznej, ale w przypadku jeśli Twoim ulubionym Kwiatem jest np. Wanilia, zdjęcie również może zostać uznane za wystarczające.

Oto tematy, których możesz spodziewać się na webinarze:

 • Magia Magdalena – Prawda vs Religia
 • Energia Mariomagdaleńska – znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie
 • Archetyp Czarnej Madonny, Jawnogrzesznicy, Uczennicy, Mistrzyni – kim jest Maria Magdalena poza tymi interpretacjami?
 • Czakra Serca – Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy – stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj! (część druga – warto skompletować całość!)
 • 12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem – ćwiczenia praktyczne do pracy z aktywacją, oczyszczeniem i uzupełnianiem Czakr
 • Lilia, Woda, Krew – Alchemiczny portret Marii Magdaleny i jej obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych
 • “Ona, czyli Księżyc, dający Wiedzę Słońcu” – do czego inspiruje nas Maria Magdalena i gdzie znaleźć o tym informacje?
 • Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Mariomagdaleńskiej i pracę z zakresami Mistrzostwa
 • Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Marii Magdaleny – zostań Jej Uczniem!
 • Manifestacja i Materializacja – Podstawy, Metody i Praktyka część 2
 • Transmutacja i Transfiguracja – czyli Metody Przemiany, praca praktyczna

Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie jedno z ostatnich publicznie dostępnych wydarzen w tym roku.

Będzie to również wejście od globalnego działania w intymność. Warto zrobić obydwa Rytuały – stanowić będą bowiem naturalne uzupełnienie wobec siebie, a jako Całość dadzą dostęp do niezwykłych Przestrzeni i Czasów do Nauki. Istoty Anielskie i Archanielskie obecne podczas naszego spotkania mogą chcieć się z Wami komunikować również po zajęciach – zanim przyjdziecie się z nimi spotkać ustalcie ze sobą, czy jest w Was na to otwartość i czy pragniecie, by ich istnienie wpisało się swoją Mocą i Błogosławieństwem w Wasze Życie. Jeśli pragniecie nawiązać z nimi kontakt i powierzyć pod ich opiekę sprawy najważniejsze – nie wahajcie się! Jestem szczęśliwa, że po wielu latach pracy z Magią i Alchemią jestem gotowa, by zaprosić Was na to spotkanie.

Jeśli czujecie w sobie gotowość – oczywiście bądźcie! Weźcie ze sobą instrumenty muzyczne – Informacja i Praktyka potrzebują balansu, stworzymy go poprzez wspólne połączenie Melodią i Rytmem!

***

3, Święto Światła – ZWYCIĘSTWO Życia nad Śmiercią

Jezus i Maria Magdalena w Miłości i Mocy!

NA ŻYWO !!! – 21 grudnia 2019, godz. 20:00

Rezurekcja. Zmartwychwstanie. Odrodzenie.

Życie ponad Śmiercią.

Zdecydowanie wartości te przychodzą Ci na myśl, gdy mowa o Wielkanocy, dlaczego więc wspominamy o nich zaledwie kilka dni przed Bożym Narodzeniem?

Ponieważ o tym właśnie jest Narodzenie Boga w Człowieku. Zwycięstwem Światła. Zmartwychwstaniem z nieżycia. Przebudzeniem i Transformacją w wyższą formę.

I o tym jest Prawda, którą Jezus i Maria Magdalena nieśli w swoich Imionach i działaniach.

Połączenie z tą Prawdą jest całościowe. Nie jest to jedynie tekst, który przyswoisz lub nie. Ani słuchowisko, które może Cię zaintrygować, ale nic poza tym. To PRAWDA, którą się stajesz. Przebudowujesz się o nią naturalnie, czując i rozumiejąc w każdym momencie. Jest to Zwycięstwo Światła – od pierwszych minut Lekcji do ostatnich sekund Rytuału – które dzieje się Tobie, w Tobie i Tobą w Świecie.

Połączona Moc Chrystusa i Marii Magdaleny to Ogień Przemiany i Woda Czasu, to Róża przebudzona czerwonymi płomieniami w Sercu i Lilia niezachwiana w swojej bieli czystą Wiarą, rozkwitająca czystością Duszy ponad każdym z procesów. To Równowaga. To Synergia i Symetria. A więc proces, który potrafi przebudzić jednocześnie Poczucie w Twoim Sercu – tak, byś zarezonował aż po granice molekuł! Oraz Zrozumienie w Umyśle i wyżej, płynąc już w połączeniu, po prostu ROZPOZNANIE. Poczuj, co wspólna Miłość i Moc Marii Magdaleny i Jezusa daje dziś w Twoje Życie, czego uczy, dokąd i jakimi ścieżkami Cię prowadzi. Jeśli tylko jest w Tobie GOTOWOŚĆ, zgodna z Twoją Wolną Wolą, by w tym punkcie swojego Życia rozpoznać w sobie WIEDZĘ, którą Ci dali i którą masz wpisaną w siebie od Zawsze do Zawsze, jedynie ścieżki do niej zostały Ci rozmyte – bądź.

Ja będę.

Święta Energia Serca tego, który zwyciężył Światłem ponad Śmiercią, a którego imię Essa dziś w tysiącach języków brzmi inaczej, lecz zawsze łączy z tą samą WSZECHPRZENIKAJĄCĄ DOBREM Obecnością Boga też będzie. Już jest. I zawsze była. Dołącz do tego Przebudzenia i Powstań w Świetle!

W trakcie spotkania spotkasz się z następującymi tematami:

 • Kontekst historyczny, czyli dlaczego nauka Jezusa i Marii Magdaleny oburzała
 • Początki chrześcijaństwa, czyli Święty Piotr przeciwko metodom Chrystusa – WAŻNE!
 • Współczesne chrześcijaństwo jako religia cierpienia – co na to Jezus?
 • Jezus, Maria Magdalena i Aniołowie – czy ze sobą pracują, a jeśli tak, to w jaki sposób?
 • Biblia a połączenia z Prawdą, przejawianą przez Boga Apostołom – jak to działa?
 • 12-niciowe DNA i metody jego aktywacji – STAŃ SIĘ Zrozumieniem i Poczuciem!
 • Obecność Świętej Energii Jezusa i Marii Magdaleny nauczy Cię… CIEBIE!
 • Doskonała Miłość – Bliźniaczy Płomień uczy… JEDNOŚCI!
 • Współczesne zadania Wody i Ognia – sprawdź, czy masz z nimi połączenie!
 • Czy wiesz, co znaczy być jak Jezus?

Oczywiście to jedynie kilka, które zostaną poruszone. Jeśli jest w Tobie gotowość, by odkłamać w sobie postać Mistrza i tym samym otworzyć się na jego Naukę oraz by odnaleźć w sobie Szacunek do Energii Mistrzyni i tym samym przyjąć jej Błogosławieństwo, spotkajmy się w Czynieniu i dokonajmy razem Zmiany, o którą modli się ten Świat.

Twoja Decyzja to początek Przebudzenia wszędzie tam, gdzie dotrze choćby jedna drobinka Ciebie i Twoich działań. Gotów, by stać się Zmianą? Przygotuj się do tego Powstania w Świetle jak najpełniej!

GLOBALNA ISTOTNOŚĆ MIEJSCA ORAZ WSPÓLNEGO DZIAŁANIA:

Choć przeważnie w dniach 20-24 oraz zgodnie z tradycją późniejszą również i tydzień po Święcie Światła Magowie i Czyniący wszelkich Sztuk gromadzili się w większych grupach bądź pomnażali Energię poprzez świętowanie w gronie najbliższych, tego dnia zrobimy wyjątek i cały Świat uczynimy jednym wspólnym kręgiem! To Działanie Magiczne ma szczególną potęgę – dlatego zanim do niego przystąpisz rozważnie wybierz Miejsce! Czy chcesz, by Twoje Przerodzenie w Świetle odbyło się w tym Mieście, na tej Ulicy, w tym Domu, w tym pokoju? A może masz w myślach jakieś wyjątkowe, inne okoliczności i to tam w Pełni ustanowisz siebie? Zanim rozpoczniesz, dobrze to zaplanuj. Postaraj się, żeby Miejsce było dla Ciebie komfortowe, upewnij się, że nikt Ci nie przerwie i że masz odpowiednie warunki – również ku temu, by po Rytuale zanurzyć się we śnie, jeśli tego potrzebujesz – lub by mieć Czas na spokojny, harmonijny powrót do pełnej aktywności. Jeśli wolisz medytować w świetle dziennym, dopiero odkrywasz swoją Drogę z Magią albo chcesz mieć wgląd w głębokie wymiary Rytuału, polecamy wykonać go na zewnątrz – tak, by Światło Słońca miało swobodny dostęp do Twojej głowy. Można dokonać go również w Świetle Księżyca – ale pamiętaj, że o tej porze temperatury nie sprzyjają takim ambicjom, rozsądnie wybierz więc warunki, by nie musieć przerywać tego, co czynisz. Warto również przygotować własny Ołtarz lub Krąg, w którym się wydarzysz. Elementy Ołtarza, które mogą dać Ci tego dnia niezwykłą Moc, zostaną opisane niżej. Krąg możesz wykonać, przewiązując się w pasie wstążką, tasiemką, wełną lub sznurkiem – ważne, by tego dnia miał on kolor biały, złoty lub biel ponad czerwienią. Można skorzystać również z kolorów Miłości – jasnej zieleni i różu. Krąg możesz utworzyć, słuchając wybranej przez siebie melodii na początku i na końcu Rytuału. Otaczając się dymem palo santo, białej szałwii, bylicy lub dowolnej Rośliny, Żywicy lub Kompozycji, która Cię wspiera. Możesz go obrysować kredą wokół siebie – ale wówczas miej pewność, że w nim stoisz bądź siedzisz, a nie leżysz! Metoda usypania soli, mąki lub węgla wokół będzie również skuteczna. Możesz otoczyć kręgiem modlitwy siebie, swój Dom, a także cały Świat! Pamiętaj jednak, by tego dnia krąg – choćby symbolicznie – wykonać. To chroni Cię przed wpływami negatywnych sił oraz koncentruje Twoje wrażenia, dając Ci bardziej intensywną formę przeżycia działań oraz usuwając ewentualne rozproszenia.

Pamiętaj, iż uczestnicząc w Rytuale z różnych Miejsc na Świecie, tworzymy siatkę świetlistych połączeń. Co daje nam wszystkim obecność… WSZĘDZIE! Nasze Miejsca są bowiem połączone jednym Kręgiem. Jeśli Twoja prośba może spełnić się w energii mojego Ołtarza, a moja w energii Twojego – zostanie dokonane!

GLOBALNA ISTOTNOŚĆ CZASU ORAZ WSPÓLNEGO DZIAŁANIA

Dzień, w którym najdłuższa Noc i najkrótszy dzień przeciągają pomiędzy sobą Linię Czasu, od zawsze świętowany był na świecie w dwójnasób. Magowie wierni Alchemii i Białej Magii celebrowali, by wspomóc Słońce ku Odrodzeniu, a następnie tworzyli Energię, by Cały Rok Słońca, mierzony dokładnie od Święta Światła, był wzmocniony w Blaskach i by Ciemność ustąpiła miejsca Światłu, jak ma to miejsce na Niebie. Magowie idący ścieżką saturniczną bądź w dowolnym odłamie wychwalającym ciężkie lub negatywne aspekty Natury skupiali się w tych dniach na działaniach łączących ich z Nocą w największym jej potencjale. I choć gdy piszemy o Magach, przed Twoimi oczami ukazują się raczej merlinopodobni antyczni mędrcy, wiedz o tym, że Magia jest ŻYWA i PRAWDZIWA również i dziś. Dowodem na to jest choćby fakt, iż to czytasz. I wiedz, iż dziś – tak jak u Początku Czasu jak i zapewne u jego Końca, ludzie sięgali, sięgają i sięgać będą po Magię z bardzo różnych powodów. W dzień taki jak ten ważne jest, by pamiętać, iż Miłość jest zarówno największym Błogosławieństwem, jak i najpotężniejszym Egzorcyzmem. Siłą zgodną z Bogiem od Początku do Końca.

Dlatego też spędzając ten dzień w Miłości i w Świetle sprawiasz, że Twój Czas o nich płynie, a Twoja Obecność jest w tych Wartościach. Następnie działanie Rytuału jest rozszerzane wraz z Twoją Wolą na każdą z Twoich intencji, co daje Aniołom i Archaniołom również możliwość interweniowania w Życiu innych osób, jeśli jest w nich na to otwartość. Tym samym pomnażasz Światło na Ziemi – w dzień, w którym Noc pokonała dzień, by przegrać z jego odwiecznym Odradzaniem, jest to szczególnie ważne. Cała Twoja Moc bowiem spędza swoje sekundy w Świetle. W Cnotach, Ważnościach i Intencjach manifestujących Dobro. Dlatego też Rytuał dokonany w tej dacie będzie miał szczególne, wielogłębne, podsumowujące działanie. W Magii Rytualnej tę Ceremonię nazywa się Koroną Roku bądź Porodem Życia – gdy postanowisz połączyć się ze mną i z innymi Czyniącymi we wspólnym kręgu tego Działania, odczujesz wyjątkową możliwość kształtowania Rzeczywistości. W wyniku tego Twoja optyka może być wyczulona na znajdujące się wokół Ciebie znaki i innego rodzaju komunikaty Wszechświata. Ceremonia Zwycięstwo Światła jest SZCZEGÓLNIE GŁĘBOKA w swoim działaniu – dlatego też upewnij się, że masz na nią Czas i Przestrzeń, że nie jesteś w pośpiechu i z całą pewnością nie próbuj prowadzić pojazdów mechanicznych oraz ogranicz korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń podczas jego wykonywania oraz do 3 godzin po nim. Rytuał powoduje przebudowanie DNA w stronę otwarcia 12 nici częstotliwości, które potrafimy odebrać i na które potrafimy odpowiedzieć swoją ludzką Energią. Wyczulamy na ostrożne używanie słów oraz polecamy stworzyć list z intencjami zanim rozpoczniecie połączenie z Lekcją i Rytuałem.

SYMBOLE i INGREDIENCJE, KTÓRE WARTO ZGROMADZIĆ:

* Ostrokrzew: zwany również Krwią Chrystusa – to symbol Życia, które potrafi przetrwać Zimę, ale i korony cierniowej – miej więc pewność, że uszanujesz ten symbol i zaplanuj jego przyszłość również po Rytuale – wszystkie użyte w tym działaniu gałązki warto przywiesić nad drzwiami – ale nie odwracać ich! Niech nadal Woda płynie w nich od Ziemi do Słońca – taka sama zasada dotyczy wszystkich magicznych różdżek i wskaźników!

* Gwiazda Betlejemska lub Poinsecja – jest symbolem Cudu i wnosi otwartość na Boską Interwencję, nietypowe rozwiązania i Błogosławieństwo; oznacza Moc Wiary.

* Jemioła – pod warunkiem, że nigdy nie dotknęła ziemi! Jemioły używa się, by połączyć ścieżki zakochanych – jeśli zamierzasz korzystać z niej w celach miłosnych, ta z Rytuału Yule (Święto Światła właśnie) jest najpotężniejsza!

* ŚNIEG – jeśli masz taką możliwość – niech to będzie Twoja Woda tego dnia na Ołtarzu, zachowaj ją również do późniejszych Czynień; jeśli nie – użyj wody bieżącej (z kranu lub z Rzeki)

* Sól – możesz usypać z niej krąg wokół świecy i używać jej przez cały rok w szczególnych dla siebie momentach!

* Drzewo – jako symbol Ołtarza Natury pomiędzy Niebem i Ziemią, może być namalowane, obecne na zdjęciu, fizyczne albo obecne w dowolnej formie – podczas Rytuału zwizualizuj je w momencie świetności i poczuj, jak tworzy sobą Drogę od Ziemi od Nieba dla Ciebie!

* Cynamon, Cukier i Pszenica – by przywołać Obfitość w najbliższym roku

* Wianek lub krąg

* Kolory: Czerwień, Złoto, Zieleń.

Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie jednym z publicznie dostępnych wydarzen w tym roku, przygotujcie się na niespotykaną do tej pory JAKOŚĆ i ZASIĘG Energii – celem ostatniego Rytuału tworzonego z ludźmi jest zawsze dowydarzenie, dopełnienie i domanifestowanie tego, co w bieżącym roku pojawiło się w naszym Życiu jako Intencja, Życzenie, Pragnienie lub Plan.

Jest to moment, by podsumować energię całego roku – w obliczu pierwszego dnia po Święcie Światła, gdy dni zaczynają rosnąć, a noce maleć, świętujemy Dzień Początku i Odrodzenia. Możemy poprosić Słońce, by codziennie aż do kulminacji swej aktywności rosło w Moc nad naszym Życiem, a tym samym by każdy z naszych upragnionych Sukcesów był dobrze zaopiekowany! Idealny moment na Magię związaną z wejściem na Ścieżkę i postanowieniem o Życiu w wyższej skali i w prawdziwych wartościach. Perfekcyjny Czas na to, by połączyć sferę Sacrum i Profanum, tak by Wiedza zdobyta od różnych osób i różnymi metodami mogła być dla nas praktycznym wsparciem. Rytuał będzie miał charakter nieco inny niż do tej pory – tak, jak pierwszego dnia zaczynać będziemy od Ciemności, Przeszłości, Podświadomości, a następnie poprzez Oczyszczenie wejdziemy w Światło, tak drugiego dnia zaczniemy Rytuał przy bardzo intensywnym oświetleniu, by w połowie przełączyć się w “tryb nocny” by wszystko, co uczyniliśmy i stworzyliśmy, mogło zostać zatwierdzone jako Fakt – a więc Przyszła… Przeszłość!

Wiedźma Anja Anna

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do pakietu trzech webinarów: ekademia.pl/kurs/PakietTrzechWebiarowSwiadomosci

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram