VIII Świątynia Magii i Dźwięku *** Gabrielnia ***

Świątynia Magii i Dźwięku

VIII Świątynia Magii i Dźwięku

„Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni…”

Mamy wielką przyjemność zaprosić Cię na drugą w tym roku Gabrielnię – VIII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na ten najbliższy i ten trochę dalszy czas.

Przed nami sierpniowy tydzień pełen Magii, Duchowości, Rozwoju i Kreacji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Wiedźmą Anją i Akademią Ducha to wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.

Przygotuj się na czas pełen inspiracji! Doświadcz Magii Anielskiej w najlepszym wydaniu. Uwolnij się od tego, co nie pozwala Ci wzbić się w przestworza własnej kreacji. Otwórz się na rozwój, obfitość oraz miłość. Poczuj Moc Dźwięku, który uzdrowi Twoje Ciało oraz Ducha. Pozwól sobie na to, aby stać się Arcydziełem Swojej Duszy!

O czym będziemy rozmawiać i czego doświadczać? W programie spotkania znajdą się między innymi:

– UZDRAWIANIE – naturalne sposoby uleczania organizmu, metody rozpoznawania schorzeń, wykorzystanie energetyki w regeneracji ciała i umysłu.

– ROZWÓJ DUCHOWY i WEWNĘTRZNA MOC – jak pomóc innym w rozwoju duchowym i w zrozumieniu naszej ekspansji, czyli jak wyjaśnić rodzinie i znajomym naszą Ścieżkę Duszy, żeby nas w niej wspierali a nie negowali. Jak rozpoznać, że ktoś potrzebuje naszego duchowego wsparcia.

– MUZYKA – koncerty Gongów i Mis Tybetańskich, Kryształowych oraz innych instrumentów wysokowibracyjnych.

– OGNISKA – każdego wieczoru świętujemy zakończenie dnia przy wspólnym ognisku, wspólnym muzykowaniu i tańcach.

– ZIOŁA, KWIATY – wybierzemy się na łąkę/do lasu, poznamy bliżej to co skrywa Natura, będziemy wykonywać prace manualne z wykorzystaniem kwiatów, ziół i innych darów Natury.

– ASTROLOGIA – dowiemy się jak to jest z tymi planetami oraz nauczymy się jak na nas wpływają i oddziałują.

Dziękując za Szczęście, zapraszasz je do swojego Życia. Dziękując za Obfitość, otrzymujesz ją potrójnie. Tak będziemy świętować w Gabrielni.

W każdym dniu warsztatowym będą odbywać się wykłady Wiedźmy Anji Anny oraz zaproszonych gości. Każdy dzień zakończymy Rytuałem Anielskim połączonym z koncertem gongów oraz dźwiękami innych instrumentów. Po tym czasie będziemy mogli dalej świętować przy ognisku.

Niebawem podamy dużo więcej informacji szczegółowych, a już teraz – z szacunku do Was i waszych planów – podajemy Wam termin VIII Świątyni Magii i Dźwięku. Zapraszamy! 🙂

Tu możecie zobaczyć jak sobie warsztatujemy 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=Pz3vMAfRb5Q&t
https://www.youtube.com/watch?v=1ychRBvM9lg
https://www.youtube.com/watch?v=miSOiXwqFFU&t

NFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 07.08 – 11.08.2018 (wtorek – sobota)
Miejsce: Gabrielnia k. Końskich
Prowadzący: Wiedźma Anja Anna oraz zaproszeni goście.
Zapisy oraz informacje:gabrielnia@akademiaducha.pl

Stań się arcydziełem swojej duszy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *