3 symbole duszy – duchowe informacje przekazywane w snach

uwięzienie dusz

Śnimy co noc. Niektóre sny są powszechne, związane z naszą codzienną rutyną, ale niektóre niosą ze sobą specjalną duchową symbolikę i służą jako kanał przekazania ważnych dla naszego istnienia informacji. Dowiedz się, co symbolizują konkretne kolory, zwierzęta i liczby.

Eksperci od interpretacji snów stwierdzili, że wszystkie sny mają znaczenie i pomagają nam rozwijać się jako osoba, jeśli zwracamy na nie baczną uwagę i potrafimy rozszyfrować. Z drugiej strony, niektóre sny zawierają motywy duchowe, których symbolika może być kluczowa dla naszego duchowego rozwoju.

Dlaczego niektóre sny mają większe znaczenie duchowe? 

Wszystkie sny są bardzo osobiste i niepowtarzalne. Jesteśmy w stanie odnieść się do większości wiadomości otrzymanych przez sny.

Jednak konieczne jest również zrozumienie, że niektóre sny mają w sobie specjalną duchową symbolikę, która wydaje się przekazywać odwieczną mądrość.

Będziemy mogli otworzyć portal prowadzący do domu naszej duszy tylko wtedy, gdy z powodzeniem przetworzymy i przyjmiemy duchowe przesłania przekazywane między innymi właśnie przez nasze sny. Można powiedzieć, że sen to miejsce, w którym umysł i dusza są bardzo blisko siebie i mogą komunikować się bez przeszkód.


Łapacze snów 


Sny i symbole duszy 

Istnieją 3 przykłady identyfikujące niebiańskie symbole, które zwykle pojawiają się w naszych snach w celu ustanowienia połączenia z duszą. Są to tak zwane 3 symbole duszy:

1: kolory i tęcze 

Od dzieciństwa wierzymy, że nasze marzenia spełniają się po drugiej stronie tęczy. Najbardziej wyjątkową cechą tęczy jest to, że wszystkie 7 kolorów jest idealnie wyrównane i zrównoważone. Podobnie tradycje jogi opisują 7 głównych czakr znanych jako centra energetyczne, które są obecne w naszym ciele. Każdy kolor widziany w naszym śnie duszy ma niesie ze sobą duchową symbolikę:

i: Czerwony to czakra korzenia: oznacza to, że jesteśmy bezpieczni i chronieni.

ii: Pomarańczowy to czakra sakralna: reprezentuje naszą twórczą inspirację.

iii: Żółty to czakra splotu słonecznego: oznacza siłę i pewność siebie.

iv: Zielony to czakra Serca: oznacza, że ​​jesteśmy kochani i jesteśmy zdolni kochać bezwarunkowo.

v: Błękit nieba to czakra gardła: reprezentuje prawdę.

vi: Indygo to czakra trzeciego oka: pokazuje nam uniwersalną mądrość.

vii: Biały/fioletowy to czakra korony: reprezentuje nasze połączenie z kosmicznym źródłem.

Więcej o znaczeniu kolorów przeczytasz w naszych artykułach o czakrach

2: Zwierzęta 

Zwierzęta widziane w snach zwykle symbolizują naszych duchowych opiekunów. Od czasów starożytnych różne zwierzęta są kojarzone z symbolicznymi znaczeniami, takimi jak:

Wąż: Węże mają podwójne znaczenie. Po pierwsze, mogą symbolizować złośliwość i trujące aspekty. Po drugie, ich pojawianie się można interpretować jako transformację i mądrość. Widzenie węży w naszych snach zwykle oznacza, że ​​możemy mieć pewne cechy węża, które należy objąć, uzdrowić i zaakceptować. Może również wskazywać na proces duchowej przemiany, przez który przechodzimy.

Słoń: Słonie to współczujące zwierzęta o wielkim sercu i ogromnej sile. Ich symbolika powiązana jest głównie z obfitością i bogactwem w naszym życiu.

Ptak: Jastrzębie i orły są uważane za bardzo uduchowione zwierzęta w kilku kulturach rdzennych Amerykanów, a większość innych uważa ptaki za duchowych posłańców. Ptaki symbolizują także wyższe perspektywy, umiejętność wznoszenia się nad trudnymi sytuacjami i czerpania z poczucia wolności.

Opisy symboliki innych zwierząt znajdziesz w naszych artkułach o zwierzętach mocy

3: Liczby 

Wzorce liczbowe lub poszczególne liczby są powiązane z naszymi emocjami. Często możemy wykorzystać energię liczbową poprzez:

i: Skupienie się na naszej wewnętrznej sile.

ii: Koncentrowanie się na pozytywnych myślach.

iii: Wielkie marzenia i wyznaczanie wyższych celów.

O symbolice, znaczeniu i wpływie liczb na nasze życie przeczytasz w naszych artykułach o numerologii

Ostatnie myśli 

Możemy zrozumieć prawdziwe pragnienia naszej duszy, kiedy zaczniemy zwracać uwagę na nasze sny i interpretować je we właściwy sposób. Te duchowe symbole z pewnością nas poprowadzą.


Źródło: consciousreminder.com/2021/06/25/important-spiritual-dream-symbols-youll-want-to-know-all-about

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram