6 wskazówek, jak wzmocnić duchową więź ze zwierzęcym przyjacielem

Zwierzęta

Zwierzęta są istotami duchowymi, ich energia jest czysta, boska, kochająca i akceptująca, dlatego mają bezpośredni kontakt ze swoją duszą. Jeśli chciałbyś rozwinąć głębsze duchowe połączenie ze swoim zwierzęciem, skorzystaj z poniższych praktyk. Pozwalają one przenieść waszą komunikację na wyższy poziom świadomości.

Zwierzęta żyją po to, aby nauczać ludzi miłości, życia, łaski i duchowości. Są pełne mądrości i chętnie udzielają nam lekcji każdego dnia. Jeżeli pozwolimy im prowadzić, możemy z ich pomocą wejść na wyższy poziom świadomości duchowej, a gdy szukamy sensu życia i przeznaczenia, bliski przyjaciel może być środkiem, który ukaże drogę do poszukiwanego celu. Zwierzęta zawsze chętnie zostają naszymi duchowymi nauczycielami i uzdrowicielami, musimy jednak im to umożliwić, traktując ich jako równych sobie. Nasze ścieżki i cele życia mogą się spleść, dzięki czemu nie tylko wzmocnimy swoich, najczęściej czworonożnych, członków zwierzęcej rodziny, ale także samych siebie, jednocześnie pomożemy rozwinąć ich naturalne duchowe tendencje i zdolności uzdrawiania. Nasza dusza stanie się bardziej dostępna na budowanie i głębsze połączenie duchowe, jeśli porzucimy nasze oczekiwania i zaakceptujemy je takimi, jakimi są, kochając je bezwarunkowo.

Zwierzęta komunikują się z nami nieustannie, niestety bardzo często błędnie interpretujemy ich subtelne lub nie tak wyraźne wskazówki. Jeśli pozwolimy im przewodzić, zaufamy im i otworzymy się na komunikację z nimi, powoli zaczniemy odbierać od nich wiele sygnałów, treści i wiadomości, którymi nasi przyjaciele chcą się z nami podzielić.

Może cię również zainteresować artykuł: Kot – chroni właściciela i jego dom przed duchami i negatywnymi energiami

Zwierzęta

Źródło: pixabay.com

6 wskazówek, jak wzmocnić duchową więź ze zwierzęciem

Komunikacja zwierząt odbywa się na poziomie duchowym za pomocą komunikacji telepatycznej. Te niezwykłe stworzenia są znacznie bardziej zaawansowane niż ludzie, ponieważ mogą natychmiast przesłać komunikat telepatycznie, podczas gdy my musimy solidnie wypracować umiejętność obierania i przekazywania mentalnych informacji.

1. Spójrz na życie z punktu widzenia zwierzęcia

Gdy mamy chwilę tylko dla siebie i swojego przyjaciela, usuńmy jak najwięcej elementów rozpraszających, takich jak: telefon, telewizor czy komputer. Stwórzmy cichą i otwartą przestrzeń dla naszego zwierzaka. Możemy położyć się blisko niego lub zbliżyć na tyle, aby spojrzeć mu głęboko w oczy. Zastanówmy się, jak to jest widzieć świat z perspektywy naszego zwierzęcia, czego może ono doświadczać, co czuje patrząc nam w oczy oraz jakie ma relacje z innymi członkami rodziny i zwierzętami.

2. Zastanów się, dlaczego jesteście razem

Warto czasem przemyśleć, z jakiego powodu dane zwierzę pojawiło się w naszym życiu oraz w jakim momencie. Dobrze jest także zastanowić się nad miłością, komunikacją i tym, dlaczego ten związek jest dla nas ważny. Jakie mogą być duchowe powody, dla których to zwierzę jest teraz w naszym życiu – może oboje zawarliście święte porozumienie, aby pomagać sobie nawzajem? Odpowiedzmy sobie szczerze na powyższe pytania, abyśmy mogli odnaleźć wspólną karmę, przeznaczenie i cele dusz.

3. Pozostań w kontakcie z naturą

Musimy pamiętać, że my, ludzie, jesteśmy częścią Matki Natury, tak samo nasze zwierzęta, dlatego też nie zapominajmy o spacerach w pięknym otoczeniu i pozwólmy sobie na docenienie starań Ziemi. Możemy nawet zamienić zwykły spacer w duchową przygodę, w której otwieramy się na wszelkie dary.

4. Odpręż się, medytuj, módl

Zwierzęta instynktownie wiedzą, jak odpuścić w danym momencie i się zrelaksować. Warto brać z nich przykład i w czasie, gdy nasz przyjaciel odpoczywa, możemy się do niego przyłączyć i mu towarzyszyć. Zamknijmy oczy, weźmy kilka głębokich wdechów i pozostańmy w kojącej wewnętrznej przestrzeni miłości, harmonii i spokoju przez dziesięć minut. Śmiało możemy spoglądać na zrelaksowane, odpoczywające zwierzę obok nas, które czuje się bezpiecznie i w tym momencie z otwartym sercem odbierać od niego błogosławieństwa, którymi chętnie się podzieli.


Ręcznie plecione bransoletki z drewnianymi symbolami zwierząt mocy, jak orzeł, wilk, lew, sowa, tygrys i inne, znajdziecie w naszym sklepie

Bransoletka Zwierzęta Mocy - Tygrys


5. Wybaczaj i oferuj bezwarunkową miłość

Jedną z najczęściej wymienianych korzyści z posiadania zwierzęcia jest bezwarunkowa miłość, którą nas obdarowuje. Zwierzęcy przyjaciel nas nie ocenia za popełnione błędy, nie wytyka potknięć, tylko wspiera każdego dnia. Pytanie ilu z nas pamięta, aby bezwarunkowo odwzajemniać tę miłość? Następnym razem gdy nasze zwierzę popełni błąd, zastosuj duchową praktykę kochania bezwarunkowego, a szybko przekonasz się, jak to zmieni poziom waszej wzajemnej energii i komunikacji.

6. Wysyłaj zwierzęciu leczniczą energię

Wysyłanie leczniczej energii to sprawdzony i zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów okazywania miłości naszym zwierzętom. Śmiało możemy codziennie wysyłać im dawki naszej energii niezależnie od tego, czy spędzamy akurat czas z naszym przyjacielem, czy jesteśmy w pracy. W ten sposób okażemy mu troskę, miłość i wdzięczność, i solidniej spleciemy wspólne kanały uzdrawiania.

Nasi zwierzęcy partnerzy są pod wieloma względami naszymi najlepszymi przyjaciółmi, istotami, które znają nas lepiej niż ktokolwiek inny. Z nimi, jak z każdą żywą istotą, możemy się porozumieć i nie zawsze musimy używać słów. Ważne, abyśmy nawiązywali z nimi kontakt telepatyczny, odwzajemniali ich miłość i rozumieli potrzeby. Dzięki temu podzielą się swoją mądrością, energią, radami, poznamy ich doświadczenia, jak również pomogą nam znaleźć odpowiednią drogę, gdy zagubimy się w życiu.

Może cię również zainteresować artykuł: Rozmowy między ludźmi a zwierzętami. Jak rozwinąć połączenie telepatyczne ze swoim pupilem?

Aniela Frank

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram