Jak komunikować się z Aniołami?

aniołami

Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Zawsze przybywają, gdy tylko je wezwiemy. Niestety nie każdy może je od razu zobaczyć. Co krok dają nam znaki, ale nie każdy potrafi je odczytać. Przeczytaj o tym, jak komunikować się z Aniołami… 

Ale skąd tak naprawdę biorą się Anioły, jak się przejawiają i jaka jest Ich natura? Obejrzyj film w którym Wiedźma Anja opowiada o tym:

5 sposobów na kontakt z Aniołami:

  1. Rytuał zapraszający je do swojego życia – rzecz podstawowa, jeśli chcemy świadomie pracować z jakimiś siłami. Anioły bardzo szanują naszą przestrzeń i nie zrobią nic, co mogłoby nas wystraszyć lub być przeciwko nam. Istnieją rytuały w formie łańcuszków (Goszczenie Pięciu Archaniołów), jak również można Anioły zaprosić samemu, zgodnie z własną estetyką, tym, co uważamy za ładne i cenne. Osoby, które same jeszcze nie są gotowe, by zadziałać w jakikolwiek sposób samodzielnie w rytuałach, mogą rozważyć opcję uczestnictwa w grupowym rytuale Anielskim, wieńczącym każdą lekcję czy warsztat w Akademii Ducha. Pamiętajmy, najważniejsza jest chęć nawiązania kontaktu, Anioł Stróż i inne nasze Anioły Opiekuńcze na pewno ją widzą.
  2. Prośba, by Anioły przejawiły się poprzez konkretne działanie – możemy prosić Anioły o pomoc w konkretnych dziedzinach naszego życia, w jakimś naszym czynieniu czy akcji – warto obserwować co się wydarzy, w zależności od naszej prośby. Oczywiście, pamiętajmy o czystości intencji, nigdy nie prośmy o coś łamiącego czyjąś wolę lub mogącego tej osobie zaszkodzić.
  3. Wyznaczenie specjalnej przestrzeni mentalnej i czasowej – może to być ta sama godzina każdego dnia, albo dowolny czas, który uznamy za właściwy. Decyzja zależy od nas. W tym momencie udajemy się do wyznaczonej wcześniej przestrzeni mentalnej, w której chcemy otrzymywać sygnały. Jeśli Aniołowie zobaczą, że taki kanał komunikacji odpowiada danej osobie, z pewnością będą respektować taką prośbę.
  4. Okazywanie wdzięczności – osoby, które odczuwają wdzięczność po prostu są bardziej szczęśliwe i wyżej wibracyjne. Wysoka wibracja sprzyja większemu otwarciu na postrzeganie pozazmysłowe oraz może wspomóc uważność. Ponadto, Anioły uwielbiają widzieć nas szczęśliwymi! Jeśli będziemy odczuwać wdzięczność za to, w jaki sposób nam pomagają i prosić o dalszą pomoc w naszym życiu, z pewnością szybko zauważymy, że pewne rzeczy idą jak z płatka, a my sami sprawniej funkcjonujemy w świecie, jak gdyby rzeczywistość dostosowywała się do nas.
  5. Kontaktowanie się z nimi w przestrzeni wizyjnej podczas rytuałów – najciekawszy i dający największe pole do popisu sposób kontaktu z Aniołami. W przestrzeni wizyjnej możemy doświadczyć, w jaki sposób będzie się dla naszej percepcji przejawiał dany Anioł, wyraźnie usłyszymy wskazówki, możemy również doświadczyć ich poczucia humoru oraz wszystkiego tego, co jest limitowane przez nasz umysł, a co w Nadświadomości jest już naturalne. Najpiękniejsza, najbardziej zapadająca w pamięć człowieka metoda, niekiedy aż do poziomu komórkowego.

Chcesz poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień? Wzywać, by chronić siebie i bliskich? Dostawać przepiękne znaki ich obecności?

Zapraszamy zatem na warsztaty on-line, podczas których Wiedźma Anja przybliży podstawy i techniki w kontaktowaniu się z Aniołami oraz nauczy jak utrzymywać się na najwyższych wibracjach.

W programie między innymi wiedza o Aniołach, z którymi dobrze pracować na co dzień – pomocne w uzdrawianiu, ochronie, przemianie itd… 7 boskich płomieni czyli jak przywoływać Istoty Anielskie i jak wysyłać Światło w porozumieniu z nimi. A także medytacja z Aniołami, tworzenie anielskich talizmanów, ćwiczenia wprowadzania się na wyższe wibracje i nie tylko. Szczegóły i zapisy tutaj: MAGIA ANIELSKA – WEBINAR!

anioł


Anioł stróż

W oczekiwaniu na nasze spotkanie już teraz możesz nawiązać kontakt ze swoim Aniołem Stróżem. Każda z Istot ludzkich już w chwili urodzenia otrzymuje swoistego Opiekuna, Duchowego Przyjaciela, Przewodnika i Orędownika. By nawiązać z Nim kontakt nie potrzeba specjalnej magicznej wiedzy i odprawiania rytuałów, ponieważ nie odstępuje nas na krok, przez co nawiązanie z Nim kontaktu staje się bardzo łatwe. Jego zadaniem jest nam pomagać zawsze, kiedy tego potrzebujemy,

Ma nawet swoje imię. Jak je poznać? Jest na to wiele sposobów i najlepiej, jeśli sam poczujesz jak chcesz poznać Jego imię. Możesz to zrobić prosząc zwyczajnie niewidzialnego przyjaciela, by się przedstawił. Imię jak i sama Istota może przyjść we śnie albo jako napis na mijanej ścianie lub nagle w głowie będzie ci dźwięczeć dziwne imię, którego nigdy nie słyszałeś. Grunt, by prośbę o przedstawienie wypowiedzieć i puścić, nie myśleć o niej. Odpowiedź przyjdzie wtedy szybciej, bez zbędnego spięcia z naszej strony. Bo każde oczekiwanie, wątpliwość czy zniecierpliwienie blokuje jej przyjście.

Kontakt z Aniołem Stróżem

Wystarczy, że zawołasz Anioła Stróża, a on zaniesie twoją prośbę do konkretnego, anielskiego specjalisty od danej sprawy. Więc jeśli nie znasz np. Uriela, który ogniem wypala to, co niepotrzebne, twój Anioł Stróż zaniesie do niego twoje lęki czy traumy jeśli o to poprosisz.

Bardzo dobrym sposobem na kontakt z naszym Stróżem jest znana wszystkim modlitwa “Aniele Boży, stróżu mój”, która jako jedna z nielicznych modlitw nie została zmieniona przez kościół.

Z Aniołem najlepiej rozmawiać w sposób intuicyjny, taki jaki czujemy, że na dany moment będzie najodpowiedniejszy – mogą to być słowa, emocje, wyobrażenia lub konkretne uczynki, które przyjdą do nas, by je wykonać. Poddaj się prowadzeniu, a na pewno uzyskasz odpowiedzi…

A jeśli chcesz nauczyć się Anielskich Rytuałów i nawiązać kontakt z potężnymi Archaniołami jak Uriel, Metatron, Gabriel czy Rafael, to zapraszamy na Warsztat Rytuałów Anielskich. 

Szczegóły i zapisy tutaj: MAGIA ANIELSKA – WEBINAR!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Jak komunikować się z Aniołami?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram