Kroniki Akaszy – czym są?

Kroniki Akaszy to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. Można je również rozumieć jako odciski wszystkich doświadczeń całego życia we wszystkich rzeczywistościach. Kronik te, to eteryczne i holograficzne repozytoria informacji dla ludzkiej świadomości na temat przeszłości, teraźniejszości i potencjału na przyszłość.  Energia, z której składają się Kroniki Akaszy, jest energią Miłości! Wiedza w nich zawarta jest odciśnięta na subtelnej substancji zwanej Akasza, która opisuje energię Miłości, i która przenika oraz tworzy wszystko we Wszechświecie.

Akasza jest dostępna wszędzie, przez cały czas. Każdy może uzyskać dostęp do informacji z Kronik Akaszy w dowolnym momencie! Błyski intuicji i świadomość przeczuć, które pojawiają się każdego dnia są przebłyskiem boskiej mądrości zawartej w Kronikach. Każda istota we Wszechświecie przyczynia się do zapisywania w Kronikach, i każda ma do nich dostęp. Ponieważ wszyscy jesteśmy stworzeni i połączeni z energią Miłości, nasze Boskie prawo obejmuje dostęp do boskiej mądrości i wiedzy zawartej w Kronikach Akaszy.

Zapisy w Kronikach Akaszy zawierają wszystkie przeszłe, obecne i przyszłe możliwości dzięki wibracjom współczucia i radości. Są jak DNA wszechświata. Zawierają one zbiór wszystkiego, co wydarzyło się w przeszłości, i zawierają pełny zestaw informacji dotyczących możliwości na przyszłość. Każda indywidualna dusza ma swój własny, unikalny zapis w Kronikach Akaszy. Dusze grup, wydarzeń, organizacji i lokalizacji również mają swoje unikalne zapisy.

Jednym ze sposobów na zrozumienie Kronik jest wyobrażenie sobie jej jako jednej Wielkiej Księgi zawierającej całą historię twojej duszy, jak również każdego aspektu tego, kim jesteś teraz i wszystkich możliwych potencjałów twojej przyszłości. Ta metaforyczna Księga jest tak rozległa, że ​​fizycznie nigdy nie mogłaby istnieć. Zamiast tego, jest ona zapisana energetycznie w wibracji Miłości, która tworzy wszystko we Wszechświecie.

Czysta prawda zawarta w Kronikach Akaszy pozwala nam na swobodę wyboru łaski we wszystkich rzeczach. Kiedy poznajemy prawdę, możemy uwolnić wszelkie iluzje, które stworzyliśmy, a które powodują, że wierzymy, iż jesteśmy oddzieleni od Boga, Ducha lub Źródła. Zapisy Kronii Akaszy są jednym z najpotężniejszych narzędzi dostępnych obecnie na naszej planecie, aby pomóc nam pamiętać o naszej Jedności z każdą istotą we Wszechświecie i znaleźć naszą osobistą i zbiorową moc, aby stworzyć rzeczywistość, której pragniemy.

Jaka jest historia Kronik Akaszy?

Pojęcie “Kroniki Akaszy” (ang. Akashic Records) lub Kroniki w liczbie pojedynczej odnosi się do każdej duchowej tradycji na świecie. W Biblii jest określana jako Księga Życia. Kronika jest również określana jako Kosmiczny Umysł lub Uniwersalny Umysł, jak również Oko Boga i Słowo Boże. Odniesienia do Kroniki lub Kronik Akaszy, czyli wiecznej Księgi Życia, sięgają starożytności. Odniesienia w Starym Testamencie i poza nim, dają nam pewność, że istnieje zbiorowy magazyn wiedzy zapisany na tkaninie nieskończonego Wszeświata.

Energia, która zapisuje informacje w Kronikach, określa się słowem Akasza (Akasha), które jest sanskryckim określeniem oznaczającym “pierwotną substancję”. Jest to energia, która tworzy wszystko we Wszechświecie. Jest to energia miłości. W mistyce hinduistycznej Akaszę uważa się za pierwotną zasadę natury, z której powstają pozostałe cztery naturalne zasady – ognia, powietrza, ziemi i wody. Każda wibracja, która pojawia się we Wszechświecie poprzez nasze myśli, słowa i czyny, tworzy niezatarty ślad na Akaszy, pozostawiając energetyczny zapis każdej duszy i każdego stworzenia.

Słowo Akasza pochodzi od dwóch starożytnych tybetańskich lub północno indyjskich słów. “Aka” oznacza przestrzeń, miejsce do przechowywania lub repozytorium, a “Sa” oznacza niebo, ukryte lub sekretne. Prostym tłumaczeniem “Akasza” jest “niewidoczne miejsce” lub „miejsce przechowywania”. Kroniki Akaszy są zatem ukrytą biblioteką zapisów odciśniętych w subtelnej przestrzeni Akaszy. Uważa się, że Kroniki Akaszy istniały od początku kontinuum czasoprzestrzennego planety Ziemia.Kroniki Akaszy

Kto ma dostęp do Kronik Akaszy?

Tak jak mamy różne rodzaje bibliotek fizycznych, takich jak biblioteki prawnicze i biblioteki medyczne, istnieją różne eteryczne biblioteki w Kronikach Akaszy. Każda osoba, zwierzę, grupa, organizacja, wydarzenie i miejsce na Ziemi ma unikalny zapis Akaszy. Dzięki boskiemu pochodzeniu mamy możliwość dostępu do naszych osobistych zapisów, a także do rejestrów każdej grupy, której jesteśmy częścią.

Każda istota na planecie ma dostęp do obszarów Kronik Akaszy, w których ich dusza odgrywa rolę. Jednak nikt nie może uzyskać dostępu do naszych osobistych zapisów bez naszej wyraźnej zgody. Kroniki są chronione przez istoty duchowe, które są określane jako Przewodnicy, Strażnicy lub Strażnicy Kronik Akaszy. Ci Duchowi Opiekunowie pomagają nam uzyskać dostęp do naszych zapisów i dają silną energetyczną ochronę dla informacji w nich zawartych.

Jak mogę uzyskać dostęp do Kronik Akaszy?

Ludzie uzyskują dostęp do Kronik Akaszy często poprzez intuicję, modlitwę, medytację i przebłyski wglądu. Wielu z nas doświadcza codziennie przebłyski zapisów z Kronik.

Możemy nauczyć się uzyskiwać dostęp do Kronik Akaszy w bardziej konkretny sposób, dzięki technikom służącym poszerzaniu percepcji , która jest potrzebna do ich otwierania. Techniki te mogą obejmować specjalne medytacje, techniki oddechowe i świętą, wypowiedzianą modlitwę otwarcia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest percepcja i jak dużą rolę odgrywa w rozwoju duchowym oraz nauczyć się metod jej poszerzania, to kliknij w link, by zapisać się na szkolenie online, które ci to umożliwi: POSZERZANIE PERCEPCJI – Trening dla pragnących widzieć, czuć, wiedzieć i słyszeć więcej.

Poza otwieraniem Kronik osobiście, możemy uzyskać dużą jasność i klarowność ich zawartości dzięki konsultacjom. Konsultacja, czyli Czytanie, polega na tym, że ktoś, kto ma doświadczenie i wiedzę w pracy z Kronikami Akaszy, otwiera twoje zapisy, abyś mógł odczytywać z nich informacje. Konsultacja może być niezwykle cenna, ponieważ oferuje konkretne informacje, które powstają bezpośrednio z twojej osobistej podróży duszy. Na każde pytanie dotyczące życia i podróży duszy, możesz uzyskać odpowiedź podczas konsultacji z Kronikami Akaszy.

Jakie informacje mogę uzyskać z Kronik?

Zapisy zawierają każdą myśl, emocje, działanie i doświadczenie, które kiedykolwiek miały miejsce w czasie i przestrzeni. Twoje osobiste zapisy zawierają wszystkie informacje dotyczące doświadczenia twojej duszy. W zapiskach możesz znaleźć wszystko o swoich związkach, zdrowiu, ścieżce duszy i wszystkich innych możliwych tematach dotyczących twojej osoby! Ponieważ informacje w Kronikach Akaszy są przechowywane w energii miłości, odpowiedzi, które otrzymujesz na pytania podczas odczytywania zapisów, oferują pomoc i nadzieję oraz głębokie wzmocnienie, poprzez poznanie prawdy o twojej sytuacji i możliwościach, które mogą zostać rozwinięte w dalszym życiu.

 

Źródło: spiritlibrary.com/spiritual-entities/akashic-records
Grafiki: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram