Kwarc Aura – czysta aura i doładowanie energetyczne

kwarc aura

W jaki sposób oczyścić swoją aurę i zadbać o stałą energetykę? Jak czuć się dobrze i trzymać się z dala od negatywnych energii? Jak podnosić wibracje i tym samym odbierać życie na wyższej częstotliwości? Wystarczy poznać i zaopatrzyć się w Kwarc Aura.

Kwarc auryczny – co to?

Kwarc Aura mieni się w słońcu wszystkimi barwami tęczy. Kwarc ten nie jest do końca naturalnym kamieniem. Wśród innych kamieni szlachetnych wyróżnia się migotliwością barw – tak zwana iryzacja. To zjawisko, które powstaje wskutek interferencji światła białego na powierzchni niejednorodnych optycznie przezroczystych i półprzezroczystych kamieni. Podobny efekt mamy w przypadku opali i labradotyów. Za iryzację odpowiada pokrycie przez człowieka wierzchniej warstwy kamienia metalami (np. tytan, srebro,  miedź, złoto, niob, żelazo, platyna). Kwarc Aura powstaje w wyniku laboratoryjnego wtapiania w naturalny kryształ metali. To jedyne kamienie, które, mimo istotnego ludzkiego wpływu, posiadają magiczne właściwości.

Wyróżniamy kilka rodzajów kwarców aurycznych:

  • Kwarc tęczowy – pokryty tytanem. To jednocześnie najbardziej popularny z Kwarców aurycznych. Powierzchnia kamienia przypomina rozlaną benzynę.
  • Kwarc Aqua Aura – kwarc o barwie akwamarynu, który powstaje w wyniku pokrycia kwarcu 24 karatowym złotem.
  • Kwarc Sunset Aura – kwarc pokryty tytanem, w wyniku czego powstaje żółta barwa.
  • Kwarc Sunshine Aura – kwarc pokryty żelazem, w wyniku czego powstaje pomarańczowa barwa.
  • Kwarc anielski – przezroczysty kwarc o delikatnej niebieskawej lub żółtawej poświacie. Kwarc uzyskuje efekt tęczy za pomocą srebra i platyny (kliknij na poniższe zdjęcie, by przejść do naszego sklepu, w którym możesz kupić ten rodzaj aura kwarcu).

Kwarc Aura oraz Aqua Aura możecie znaleźć w naszym sklepie

Aura kwarc, tęczowy kryształ anielski


Dla kogo?

Kwarc Aura jest idealny dla każdego, kto potrzebuje doładowania energetycznego i kto chce oczyścić swoją aurę. Jest idealny do medytacji i do uspokojenia skołatanych nerwów, w związku z czym powinien znaleźć się blisko każdego, kto prowadzi stresujący tryb życia i nie umie odpoczywać.

Kwarc ten zwiększa radość z życia i pozwala dostrzegać przyjemności. Zabiera lęk, smutek i przygnębienie. Jest idealny podczas wychodzenia z trudnego stanu psychicznego, takimi jak stany depresyjne czy załamania nerwowe. Niezbędny dla osób po przebytej traumie.

Kwarc auryczny jest szczególnie przydatny w autyzmie, zespole Aspergera i przy zaburzeniach systemu nerwowego.

Właściwości

Dla ezoteryków Kwarc Aura jest ciekawym zjawiskiem – jego kolor to połączenie natury oraz niewielkiej ludzkiej ingerencji, co możemy metaforycznie przedstawić jako połączenie dwóch światów: duchowego i materialnego. Z drugiej strony, jest to połączenie kwarcu z metalami  szlachetnymi, a więc połączenie właściwości i mocy obu tych źródeł.

Kamień ten pomaga w skupieniu i uzyskaniu stanu relaksu – swoją barwą wprowadza w stan równowagi, w związku z czym wpływa na naszą aurę, a co za tym idzie, zwiększa zdolność twórczą oraz wspiera rozwój duchowy.

kwarc aqua aura

Kwarc Aqua Aura

Moc Kwarcu Aura

Kwarc Aura to narzędzie do oczyszczania aury. Stymuluje i oczyszcza energię wszystkich czakr. Aby je pobudzić, wystarczy trzymać kamień w okolicach odpowiedniej czakry. Pod wpływem Kwarcu wyrównuje się nasza energia – dzięki niemu zaczyna harmonijnie przez nas przepływać.

Kamień ten pomaga wejść na wyższy stopień medytacji i połączenia ze Źródłem. Umożliwia przeniesienie duszy do miejsca przebywania Siły Wyższej. Legenda głosi, że dzięki niemu możemy komunikować się z Aniołami, uzyskać dostęp do księgi Akaszy, dostać się do wyższej wiedzy, odpamiętać poprzednie wcielenia i odnaleźć misję swojej duszy w tym wcieleniu.

Może cię zainteresować artykuł: Kroniki Akaszy – czym są?

Kwarc Anielski służy do zrównoważenia centrów i meridianów ciała fizycznego, dzięki czemu zapewnia odpowiednią polaryzację. Prawidłowa polaryzacja jest niezbędna aby zachować zdrowie i równowagę psychiczną. Mówi się o nim: kamień zmian – pomaga zrozumieć moce intuicji i mistycyzmu. Kwarc ten pomaga wsłuchiwać się w wołanie swojej duszy i przenosić na plan materialny jej pragnienia. Kwarc auryczny nadaje się też do pracy regresingowej.

Pielęgnacja kamienia

Kamień możemy oczyścić w miseczce ryżu, soli lub pod bieżącą wodą. Możemy go również okadzić lub oczyścić nad płomieniem świecy. Kwarc auryczny możemy naładować intencją lub w promieniach słońca (czas naświetlania: od 20 do 40 minut).

Nadine Lu

Źródła:
http://www.swkatarzyna-muzeum.pl/2017/12/kwarce-aura/
https://www.magicznagaleria.pl/kamien.php?id=941

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram