Lusz – substancja, która może być powodem ludzkiego istnienia

lusz

Wiele osób mogło nie słyszeć o substancji zwanej luszem, a tym bardziej o hipotezie z nią związanej. Do dnia dzisiejszego, próbując wytłumaczyć istnienie człowieka, powstało wiele teorii, niejedna rodem z matrixa na temat ewolucji, powstania czy pochodzenia rasy ludzkiej. Lusz stał się jedną z nich za sprawą Roberta A. Monroe.

Teoria luszu pierwszy raz została opowiedziana przez twórcę hipotezy o OOBE. Zapewne wzbudza ona wiele emocji, tak samo jak pierwsze koncepcje związane z podróżami. Dziś już nikogo nie dziwią wędrówki, a sam Monroe został okrzyknięty ojcem podróży poza ciałem. Słynny parapsycholog twierdził, że historie i powód powstania rasy ludzkiej usłyszał podczas jednej ze swoich wypraw.

Czym więc jest lusz?

Lusz jest to hipotetyczna substancja, która ponoć produkowana jest przez każdą żywą istotę oraz roślinę znajdującą się na Ziemi. Lusz tworzy się za sprawą ruchu wibracyjnego w systemie węglowo – tlenowym. Wibracje te odpowiadają za emocje, czym intensywniejsze, tym więcej substancji zostaje wyprodukowane. Najczystszą formą tego surowca jest odczuwanie i okazywanie miłości. Dodatkowo w chwili śmierci organizmu, lusz opuszcza ciało i uwalnia się jednorazowo w ogromnych ilościach.

Może cię również zainteresować artykuł: Magia – teoria czterech modeli

Źródło: pixabay.com

Nadzwyczajna teoria

Według teorii, którą usłyszał Monroe “Ktoś” – Bóg, Wyższa jaźń lub niezidentyfikowane istoty znajdujące się w innym wymiarze, systemie planetarnym bądź świecie, bardzo potrzebują i cenią sobie posiadanie jak najlepszej jakości lusz. Na początku wykorzystywano substancje naturalnego pochodzenia, jednak z czasem jej ilość zmalała, a jakość osłabła. Dlatego z biegiem czasu, ten “Ktoś” zdecydował się produkować go sztucznie. W trakcie trwania produkcji zdecydowano się na szereg eksperymentów, które mogłyby zwiększyć wydajność i ilość substancji. Do tego celu powstały tak zwane ogrody, jednym z nich stała się Ziemia, na której żyjemy my, ludzie produkujący najlepszej klasy lusz.

Ogrody i plantacje

Osoba, która prowadziła eksperymenty związane z powstaniem luszu nazwana została Kreatorem. To właśnie ona zaczęła tworzyć świat, w którym powstawały organizmy węglowo-tlenowe produkujące hipotetyczną substancję.

 1. Pierwsza plantacja – ograniczała się tylko do organizmów roślinnych jednokomórkowych bytujących w środowisku wodnym. Niestety, wytwarzany przez nie lusz był miernej jakości, było go niewiele, ponieważ uwalniał się tylko w chwili śmierci istot.
 2. Druga plantacja – w tej hodowli wprowadzono zmiany i rośliny zostały dostosowane do życia w środowisku gazowo-lądowym. Mimo iż produkowały znacznie większe ilości luszu, to w dalszym ciągu dawka ta nie zaspokajała potrzeb świata Kreatora.
 3. Trzeba plantacja – tutaj do roślin dodatkowo wprowadzono nowe istoty mobilne. Były one w stanie wytwarzać ogromne ilości substancji. Co więcej żywiły się roślinami, które w chwili śmierci uwalniały lusz. Mimo zadowalających efektów produkcji, istoty te zostały zniszczone. Były one za duże, długowieczne i spustoszały zbyt szybko zielone rośliny.
 4. Czwarta plantacja – dzięki zdobytym doświadczeniom Kreator zdecydował się stworzyć czwartą hodowle. Wyprodukowana została nowa generacja istot i roślin. Stworzenia były mniejsze, różnorodne, mniej żarłoczne i niszczycielskie, a świat roślinny stał się bogatszy. Dodatkowo w bytach została umieszczona cząstka samego hodowcy. Wprowadzono w niej również zamknięty obieg energii i materii. Plantacja czwarta przynosiła zadowalające plony substancji i działa jak należy.

Hodowla stała się niezawodna, nie było potrzeby wprowadzania już jakichkolwiek zmian. Jednak Kreator po dłuższych obserwacjach zauważył, że istoty z ostatniej generacji czasem wytwarzają substancje o dużo lepszej jakości. Okazało się, że jest to związane z niezaspokojeniem potrzeb i tworzącymi się emocjami jakie towarzyszyły bytom. W trakcie badań Kreator doszedł do wniosku, że najlepszej jakości lusz powstaje w momencie, gdy istoty przeżywają nienawiść, strach, miłość, gniew lub innego rodzaju emocje związane z życiem. Nie liczył się sposób ani rodzaj okazywanych uczuć, liczyła się tylko ich intensywność. Dlatego wprowadzono drobne zmiany w organizmach i rozdzielono jeden gatunek na dwie części. Posiadały one teraz odmienny sposób myślenia, odczuwania i przeżywania. Dzięki temu Kreator zwiększył stopień samotności, miłości, gniewu i wielu innych emocji.


lawenda


Nadzorcy w postaci Aniołów i Demonów

Aby zło i dobro mogło uzupełniać się wzajemnie, Kreator powołał Anioły i Demony jako kontrolerów, którzy pomagają utrzymać harmonię uczuć na plantacji. Rozwiązanie to zapewniało najbardziej korzystną produkcje luszu. Dodatkowo nadzorcy mieli za zadanie zbierać i przesyłać powstałą już substancję. Za czuwaniem nad produkcją i gromadzeniem luszu wydobywającego się z pozytywnych emocji odpowiadają Anioły. Demoniczne istoty, natomiast za lusz wytwarzany przez negatywne uczucia.

Domniemania związane z teorią luszu być może kiedyś przestaną wzbudzać emocje i zadziwiać. Chociaż nie jest to zbyt optymistyczne tłumaczenie sensu istnienia istot na planecie, dowiedziono, że koncepcja ta jest zlepkiem wielu teorii, zaczerpniętych z pewnych fragmentów różnych nauk i religii dotyczących powstania życia na Ziemi.

Może cię również zainteresować artykuł: Oddychaj, Matko Ziemio! Czyli… hipoteza Gai

Aniela Frank


Źródła:
koniecswiata.org/1714/lusz-czyzby-prawdziwy-powod-naszego-istnienia/
oobe.pl/park/index.php?autocom=ibwiki&cmd=article&id=34
augustynski.eu/mniej-lub-bardziej-prawdopodobne/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 thoughts on “Lusz – substancja, która może być powodem ludzkiego istnienia


  Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

   Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

  Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram