Numerologia roku 2018 – czego możemy się spodziewać po nowym roku?

numerologia roku 2018

Jaka jest numerologia roku 2018? Suma wszystkich cyfr roku 2018 daje nam dumną, mistrzowską 11 – czy po takiej liczbie roku możemy spodziewać się małych rzeczy? Oczywiście, że nie! Spodziewajmy się… niespodziewanego.

Mistrzowska 11 kojarzona jest z misją. Dodaje odwagi, siły i talentów. Wskazuje na intuicję. Reprezentuje moc twórczą i kreatywność. To liczba o głęboki znaczeniu duchowym, przedstawia transformację. Jedenaście jest symbolem wyboru – możemy wybrać, czy zostajemy w 3 wymiarze, czy przechodzimy do wymiaru 5, na wyższy poziom duchowości. W teorii, po zredukowaniu liczby 11, przechodzimy do 2, co oznacza kontynuowanie pomysłów rozpoczętych w roku 2017 – 2017 to jedynka, czyli rok, który rozpoczął nowy, 9 letni cykl.

Wibracja roku jest jak energetyczna nakładka na nasz rok osobisty oraz rok numerologiczny. Daje nam informacje o tym, jakie zewnętrzne wpływy towarzyszą nam podczas całego roku. Zaznajomienie się z tą energią pozwala uświadomić sobie jakie działania warto podjąć w tym czasie. Odpowiednie wykorzystanie wibracji roku daje nam wsparcie i pomoc w osiąganiu celów.

Napływ świeżych energii roku 2018 mogliśmy płynnie odczuwać wraz z numerologicznym rozpoczęciem roku 2018 – 20 września 2017 roku. Od tamtego momentu energia mieszała się, aby z początkiem stycznia pokazać nam się w jak najczystszej i najmocniejszej postaci. Możemy poczuć pełną piersią w którym kierunku zmierza rok 2018.

Rok 2018 będzie nauczycielem – nauczy nas tolerancji, pokaże, jak współpracować z innymi, jak doceniać rodzinę oraz przyjaciół. Zademonstruje na czym polega zdrowe konkurowanie ze sobą oraz jakie niebezpieczeństwa niesie siłowe rozwiązywanie problemów.

Rok 2018 będzie również skierowany na własne wnętrze – uwaga przejdzie z materii na szukanie doświadczeń. Przyjrzymy się swoim pasjom lub znajdziemy zupełnie nowe. Zaczniemy również szukać drogi w kierunku realizowania marzeń. To będzie idealny czas na to, aby za każdym razem, kiedy przychodzi nam wyjść ze strefy komfortu, zapytać siebie: co najgorszego może się stać? i po prostu pozwolić życiu toczyć się dalej, bo nie mamy nic do stracenia. Po ramieniu zostaną poklepani przede wszystkim artyści. Twórcy będą wspierani przez energię liczby mistrzowskiej, dzięki czemu nie będą narzekać na brak weny twórczej. Czeka ich kreatywny rozwój oraz doskonalenie umiejętności. 11 sprzyja myślicielom, filozofom, artystom, nauczycielom, aktorom, malarzom, pisarzom oraz wszystkim tym, którzy pokazują siebie w sposób kreatywny – inspirują, pokazują, nauczają i pomagają.

Numerologia 2018 mówi również: działaj! Nie czekaj, aż coś samo do ciebie przyjdzie. Sam sięgaj po to, czego pragniesz: nawiązuj nowe znajomości, zamykaj i otwieraj nowe rozdziały. Pogłębiaj relacje, zacieśniaj więzi i nie czekaj na to, aż ktoś zrobi to za ciebie. Wyjdź na przeciw swoim marzeniom, miłości, spójrz w oczy przeciwnościom losu.

W tym roku mamy okazję coraz częściej słyszeć głos serca. Uda nam się odłożyć na bok ego i zagłębić się we własne wnętrze. Dzięki temu, odkryjemy swoją misję i drogę życia. Przestaniemy się bać pokazywać siebie, nie będziemy udawać ani grać, będziemy sobą.

Liczba 11 będzie wspierać w pokochaniu i zaakceptowaniu siebie i swojego życia. Będziemy kreować swoją rzeczywistość, odsuniemy się od negatywnych osób, będziemy szanować swój czas i swoją energię. Zdobędziemy odwagę do bycia sobą i życia we własnym tempie.

Rok 2018 będzie czyścił wszystko to, co jest sztucznie podtrzymywane, dzieje się bez sensu i szkodzi – dlatego możemy spodziewać się rozpadów tych związków partnerskich i biznesowych, które nie rokują najlepiej.

Według chińskiego horoskopu, rok 2018 jest rokiem psa (16 luty 2018 – 4 luty 2019).  Rok psa oznacza dokładnie to samo, co liczba 11: pokój, akceptację, współpracę, opiekę i harmonię. Czeka nas czas przedkładania jakości ponad ilość, czas testowania lojalności i wierności, ścisła współpraca i praca nad wszelkiego rodzaju relacjami.

Ostatnie dni do końca roku kalendarzowego to idealny czas na to, aby zrobić porządek wokół siebie i wejść w nowy rok z czystym kontem. Warto to zrobić, bo… będzie się działo!

Nadine Lu

 

Źródła:

http://astroweb.pl/numerologia-2018.php

https://www.astromagia.pl/numerologia/abc-numerologii/9480-numerologiczny-rok-drugi-co-nam-przyniesie

http://crystalarya.com/blog/medytacje-ksiezycowe-w-zrodle/20092017-now-poczatek-nowego-roku-numerologicznego

http://przewodnikduchowy.pl/wt/horoskop-chinski-2018.php

“Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu” Editha Wust, Sabine Schieferle, 2014

Zdjęcia: https://unsplash.com/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram