NUMEROLOGIA – WIEDZA TAJEMNA?

Z czym kojarzy Ci się słowo NUMEROLOGIA ? z Magią ? z wróżbą ? z przepowiednią ? Nic bardziej mylnego. Jest to wiedza, która towarzyszy ludziom od zarania dziejów. Na dodatek przestała być wiedzą tajemną. Kiedyś korzystali z niej tylko wybrańcy np. monarchowie, możnowładcy. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, czytaj dalej.

Trochę historii

Wniosek nasuwa się jeden, była to nauka wybitna, tajemna, ekskluzywna. W dzisiejszych czasach wypadałoby być wdzięcznym za to, że została odtajniona i wszyscy mamy do niej dostęp. Pierwsze wzmianki na temat numerologii można znaleźć w cywilizacji egipskiej, później u Babilończyków, Majów, Azteków, w Chinach oraz Indiach. Jedno jest pewne – liczby zanim zaczęły służyć ludziom do liczenia, pełniły funkcję symboli. Już wtedy ludzie wiedzieli o energetycznej stronie Wszechświata, odkryli, że wszystko można opisać liczbami. Każda liczba jest symbolem, ma swój charakter, swoją energie, zupełnie jak człowiek.

Symbolika – kolejna wiedza, która towarzyszy ludziom od zawsze. Po co nam symbole ? Symbole łączą świat energetyczny z materialnym, pomagają zrozumieć rzeczy, których nie widzimy ludzkim okiem. Niezaprzeczalnym faktem jest, że świat energetyczno – duchowy istnieje. Niestety nasz logiczny umysł ma tendencje do zaprzeczania tego typu zjawiskom, jest dość ograniczony, by pojąć wiedzę metafizyczną. Tworzy więc obrazy, metafory, kolory, personifikacje, liczby. Na przykład symbole religijne (anioł, skrzydła, pióra, berło, ludzki głos, ludzkie imiona itp.), energiom przewodników duchowych nadaje się cechy ludzkie, zwierzęce, materialne, by były przyswajalne dla percepcji ludzkiej.

Wracając do liczb, systemy liczbowe występują w całej przyrodzie, w kosmosie, galaktykach, ruchach planet, cyklach komórkowych w organizmie człowieka. Na przykład bardzo ciekawe wzory liczbowe występują w płatkach kwiatów, w nasionach słonecznika. Ta sekwencja liczbowa powtarzająca się w przyrodzie to tzw. ciąg Fibonacciego (zachęcam do poczytania na ten temat).

Numerologia i człowiek

Jak się ma do tego człowiek ? Skoro Wszechświat zapisany jest w liczbach, a my jesteśmy częścią Wszechświata, to również można określić nas w liczbach.

Twoja data urodzenia to nie przypadek – to energia z którą idziesz przez całe swoje życie. Ta energia ma wpływ na Twoje związki, relacje, sukces zawodowy, warunki życia itp. Twoje liczby to zbiór Twoich osobistych danych, tworzących Twoją osobowość. Po co mi te dane ? Gdy masz wiedzę to masz świadomość. Gdy masz świadomość to masz wpływ. Gdy masz wpływ to masz kontrolę. Gdy masz kontrolę i wgląd w to, co się dzieje w Twoim życiu i dlaczego, to płynnie i lekko możesz przechodzić przez pewne trudności i wyzwania. Możesz również przewidzieć pewne zdarzenia i być na nie przygotowanym. Nie działasz po omacku.

W liczbach są informacje na temat Twoich potencjałów, uzdolnień, predyspozycji zawodowych, dzięki którym możesz dokonywać spójnych i korzystnych dla siebie wyborów (np. wybór pracy, partnera, miejsca zamieszkania). Podsumowując, numerologia to matematyczne studium osobowości człowieka, to pradawny coaching. Jest świetnym narzędziem do wprowadzania zmian w naszym życiu, a nawet w naszej osobowości.


Więcej na temat rozpoczynającego się Nowego Roku Numerologicznego dowiesz się tutaj:

Link do wydrzenia: https://www.ekademia.pl/kurs/Nowwwadze2022


Twój portret numerologizny

Portret numerologiczny to nie tylko analiza – diagnoza, ale również wskazówki, jak rozwiązać problem, jak coś zmienić, przepracować. To tak, jak z pójściem do lekarza – nie wystarczy, że określi on co Ci dolega, potrzebny jest również lek na tę dolegliwość. Dopiero wtedy stajesz się spokojny, że poradzisz sobie, że wyjdziesz z tego.

Numerologia to klucz do Twojego wnętrza, otwiera on najgłębsze zakamarki, o których do tej pory nie miałeś pojęcia. Tam znajduje się wiedza o Tobie samym, potrzebna by przestać kopać się z życiem, a zacząć płynąć.

Portret numerologiczny to prawda o Tobie. Czy jesteś gotów skonfrontować się z tą prawdą ? Przeskanować siebie ?

Liczby są łącznikiem między Tobą a Wszechświatem – ja jestem łącznikiem między Tobą a liczbami. Analiza numerologiczna przynosi zrozumienie życia, sytuacji, które nas spotykają, pogodzenie, dystans, przebaczenie, akceptacje. Wśród swoich klientów często zauważam działanie terapeutyczne takiej analizy i dość radykalne zmiany życiowe.


Gdy chcesz poznać Numerologię a nie tylko jej podstawy podstaw zapraszamy na kompleksowe szkolenie z Numerologii:

Link do pakietu szkoleń: http://www.ekademia.pl/kurs/NumerologiaPakiet


Poznawanie siebie prowadzi do rozwijania siebie. Jeśli zależy Ci na rozwoju, a co za tym idzie na polepszeniu jakości swojego życia, zapraszam na analizę numerologiczną, zapraszam Cię na spacer po Twoim wnętrzu.

Pozdrawiam energetycznie

Irena

https://www.instagram.com/energia_do_kwaddratu/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram