Uzdrowiciele i empaci: chrońcie się przed negatywnymi energiami nawet podczas snu

ochrona przed negatywnymi energiami

Wszędzie na świecie panuje niepokój, który objawia się strachem, walką i śmiercią. Ta negatywna energia może cię wyczerpać, nawet jeśli nie jesteś częścią tych wydarzeń. W końcu stanowimy jedność i wszystko ma wpływ na wszystko. Szczególnie gdy jesteś empatą lub uzdrowicielem – wtedy jesteś dużo bardziej podatny na zmiany energii, dlatego warto się chronić.

Najprawdopodobniej jesteś najbardziej narażony, gdy śpisz, ponieważ twoja dusza może napotkać wiele toksycznych energii podczas wędrówki po planie astralnym.

Sen będzie niespokojny i nigdy nie poczujesz się wypoczęty, ponieważ często będą się pojawiać koszmary. Spowoduje to ataki paniki w nocy i nie będziesz w stanie oddzielić swoich snów od problemów z życia codziennego. Będziesz także bardziej podatny na ból innych, nawet tych, którzy nie są z tobą bezpośrednio połączeni.

Jeśli doświadczyłeś tych objawów, oto kilka wskazówek, które pomogą ci poczuć się lepiej:

  1. Oczyszczaj energię wokół siebie każdego dnia. Pozwoli to powstrzymać negatywne wibracje, które mogą cię skrzywdzić. Jednym z najprostszych i skutecznych sposobów jest okadzanie przestrzeni, w której się znajdujemy. Idealnie do tego sprawdzi się Palo Santo i Biała szałwia (do kupienia w naszym sklepie. Kliknij na niebieski odnośnik, by przejść do produktu).
  2. Usuń wszelkie negatywne energie, dziury i blokady, które wyczuwasz w swojej aurze, ponieważ może to powodować koszmary podczas snu. Świetnie tutaj sprawdzą się techniki wizualizacyjne, minerały, uzdrawiające dźwięki czy prysznic z intencją oczyszczenia.
  3. Noś biżuterię z kamienia księżycowego, ponieważ energia księżycowej bogini zapewni ci bezpieczeństwo podczas snu. Światło Księżyca niweluje ciemność i strzeże twojego ducha.
  4. Zanim położysz się spać, skoncentruj się na swojej najgłębszej jaźni i połącz swoją świadomość ze swoją wewnętrzną boskością, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.
  5. Módl się do jakiejkolwiek wyższej istoty, w którą wierzysz, aby cię strzegła, gdy odpoczywasz.
  6. Używaj kojących olejków eterycznych, takich jak lawenda i róża.
  7. Umieszczenie odrobiny hematytu w pobliżu stóp i selenitu w pobliżu poduszki może odpędzić każdą negatywną energię, którą możesz napotkać w swoich snach.
Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram