Prawo Przyciągania – Dlaczego nie działa?

„Wszystko, czym jesteśmy to rezultat tego o czym myśleliśmy i myślimy”  – Budda

Bez względu na to, czy wierzymy w Prawo Przyciągania i respektujemy je, ono istnieje. To tak jak prawo powszechnego ciążenia, bez względu na to czy zdajesz sobie sprawę z jego działania, ono występuje we wszechświecie. Możesz się na nie zgadzać lub nie, ale ono i tak będzie działać.

Jesteś energią i masz swoje pole energetyczne, które mieści się w inteligentnym polu energii. Możesz je nazwać Źródłem, Bogiem, Świadomością, Czystą Energią, Fizyką Kwantową, uniwersalnym umysłem czy Potworem Spaghetti. Bez względu na to jakiej nazwy użyjesz, jesteś punktem energii, zanurzonym w olbrzymim energetycznym basenie.

Zabawa polega na tym, że to wciąż ta sama energia. Wymiana energii między punktem – czyli tobą – a Wszechświatem przebiega płynnie, bo to ciągle to samo pole energetyczne. Powłoka materialna nie ma tu nic do rzeczy.

Prawo Przyciągania to właśnie działanie pola energetycznego i ciebie w tym polu. To wysłanie energii i odebranie jej – pytanie i odpowiedź. Wysłanie energii na nasze zapytanie i oferowanie energii w formie wdzięczności. Nie jest to nic nadzwyczajnego, żadna magia i żadne czary, to jedynie naturalne prawo, które występuje we Wszechświecie.

Dlaczego więc nie zawsze Prawo Przyciągania działa tak, jak sobie tego życzymy?

Skoro to takie proste i naturalne – dlaczego nie przyciągamy sytuacji, rzeczy i możliwości, które  byłby dla nas korzystne i dla nas najpiękniejsze? Skąd tyle niesprawiedliwości, smutku i pecha?

Odpowiedź jest prosta – nie posługujesz się tym prawem tak, aby było po twojej stronie. Ty, jako pole energetyczne, nie współpracujesz z resztą energii. Co więc robisz nie tak?

prawo przyciągania dlaczego nie działa

8 powodów, przez które Prawo Przyciągania NIE DZIAŁA:

  1. Brak wiary. Jeśli nie masz wiary w powodzenie misji lub nie możesz sobie ułożyć w głowie, że to, czego pragniesz jest możliwe, to Prawo Przyciągania właśnie to ci zaserwuje – więcej dowodów na to, że twoje życzenie nie może stać się rzeczywistością. Aby korzystać z PP na swoją korzyść, trzeba WIEDZIEĆ, że pragnienie istnieje, że je masz, że na ciebie czeka. Masz pewność i wiarę w to, że Wszechświat właśnie realizuje twoje zamówienie.
  2. Przekonania. Przekonania łączą się bardzo często z brakiem wiary. Uważamy, że na duże rzeczy nie zasługujemy, a jeśli już zasługujemy to obawiamy się, że PP nie podoła wielkim marzeniom, albo, że okres materializacji wydłuży się w nieskończoność. Wszechświat wszystkie pragnienia traktuje na równi, dlatego warto pozbyć się tego krzywdzącego przekonania i pewnie wielu innych, które blokują działanie Prawa Przyciągania.
  3. Negatywne myśli – negatywne myśli obniżają wibracje, a prawda jest taka, że przyciągamy dokładnie to, co jest z nami wibracyjnie kompatybilne. Chcemy wspaniałych rzeczy, a więc nasza wibracja powinna być równie wspaniała. Negatywne myśli i pogrążanie się w smutku sprawiają, że mimowolnie schodzimy na niższe poziomy,  a to sprawia, że możemy przyciągać tylko to co jest z nami kompatybilne dokładnie w tym momencie.
  4. Sztywne pragnienia. Mamy skłonność do tworzenia konkretnych scenariuszy spełniania się naszych marzeń. To sprawia, że jesteśmy nakierowani tylko na jedną drogę, a co za tym idzie, blokujemy się na sygnały, które Wszechświat nam wysyła. Kiedy postawimy na elastyczność i pozwolimy się życiu prowadzić, wtedy zobaczymy ogrom możliwości. Wszechświat ma na nas swój pomysł i doskonale wie, która droga jest dla nas najlepsza. Niespodzianka – zazwyczaj to nie jest ta droga, którą sami byśmy sobie wybrali.
  5. Natarczywe poganianie. Musimy uświadomić sobie, że wystarczy poprosić raz. Jeden, jedyny raz. Wszechświat słucha i wraz z puszczeniem intencji, on już pracuje nad tym, jak zmaterializować nasze marzenia.  Jeśli prosimy kilkukrotnie, poganiamy Źródło i jesteśmy niecierpliwi, przebierając nogami w oczekiwaniu na materializację, wtedy Wszechświat się wstrzymuje. To trochę tak, jakby patrzeć na ręce komuś w trakcie pracy, niezbyt przyjemne uczucie, prawda? Dlatego poproś, odpowiednio nastrój się na odbiór i zaczekaj z pewnością, że Twoje marzenie już do ciebie idzie.
  6. Chcesz za bardzo. Jeśli chcesz za bardzo, tworzysz mimowolnie blokadę energetyczną, która wstrzymuje działanie Prawa Przyciągania. Zadziała ono dopiero wtedy, gdy odpuścisz i pozwolisz życiu działać. Nie skupiaj się na marzeniu ani na sposobie realizacji. Zachowuj zdrowy dystans i miej pewność, a wszystko czego chcesz, przyjdzie do ciebie. Najzdrowiej jest poprosić, nastroić się i zapomnieć. Niech się dzieje!
  7. Odpowiednia częstotliwość. Mamy w zwyczaju skakać po poziomach wibracji. Nawet najmniejszy drobiazg może ściągnąć nas na niższe częstotliwości, dlatego niezwykle ważne jest aby nie dawać się złym mocom i utrzymywać poziom, na którym nam zależy (i który jest kompatybilny z naszym przyciąganym marzeniem) Przyciągasz dokładnie to, co jest adekwatne do twojej aktualnej wibracji. Jak wibracyjnie podskoczyć do góry? Czuj wdzięczność i miłość. Przeczytaj również: Jak wejść na wyższą wibrację? 15 pomysłów
  8. Najpopularniejszy sposób przyciągania to przyciąganie z poziomu braku. Jeśli czujemy “brak” – to jest uczucie, że dana rzecz/sytuacja jest nam potrzebna i bez niej nie możemy osiągać wyższych poziomów wibracyjnych – to możemy być pewni, że Wszechświat da nam go więcej. Bo on daje nam dokładnie to czym jesteśmy, jak myślimy i jak czujemy. Jeśli czujemy brak, to automatycznie przyciągamy go więcej. Najlepiej przestawić się na przyciąganie z poziomy “dostatku”, a więc doceń swoje życie i wszystko oraz wszystkich, co w nim uczestniczy.

Z serii artykułów o Prawie Przyciągania mogą zainteresować cię również: Jak stworzyć szczęśliwe życie oraz Jak przyciągnąć Miłość? 

Nadine Lu

 

Źródła:
maszke.pl/2011/03/prawo-przyciagania-zaprzecza-zyciu-tu-i-teraz-nigdy-tak-nie-bylo-nie-jest-i-nie-bedzie/#
instytutnoble.pl/prawo-przyciagania/
redaktorbezczelna.pl/2017/05/prawo-przyciagania-nie-dziaa-czyli.html
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram