Ptak, którego wybierzesz, powie ci coś o twojej osobowości

ptak

Wybierz jednego z powyższych ptaków, a następnie przeczytaj wyniki. Na koniec powiedz nam, czy opis jest zgodny z twoją osobowością.

Jeśli wybrałeś:

Gołąb

Gołąb ma bardzo wysoką inteligencję emocjonalną. Jeśli go wybrałeś, prawdopodobnie jesteś osobą wrażliwą, skłonną do refleksji, z wielką empatią, na którą można liczyć w każdej problematycznej sytuacji.

Jednocześnie nie jesteś zbyt komunikatywny, nie lubisz wychodzić z inicjatywą w relacjach międzyludzkich, ale gdy ktoś ci ufa, wie, że może ufać w każdej sytuacji.

Może cię również zainteresować artkuł: Zwierzę Mocy: Gołąb – przewodnik w życiu miłosnym, symbol pokoju i płodności


Ręcznie plecione bransoletki z drewnianymi symbolami zwierząt mocy.


Sowa

Kto identyfikuje się z sową, jest osobą o wysokiej inteligencji logicznej, która rozwiąże wszystkie problemy. Ten typ osobowości lubi wiedzieć, co się wokół niego dzieje, pogłębia wiedzę, zwłaszcza w obszarach swoich zainteresowań.

Jednocześnie sowy są bierne w komunikacji, rzadko przejmują inicjatywę i nie ufają niektórym osobom, zwłaszcza nowym znajomym.

Może cię również zainteresować artkuł: Zwierzę Mocy: Sowa – symbol śmierci i mądrości, nauczyciel właściwego osądu oraz zapowiedź zmian


Paw

Paw ma wielką inteligencję emocjonalną: jest ekspresyjny, otwarty na innych i bardzo tolerancyjny. Jeśli wybrałeś pawia, to prawdopodobnie jesteś osobą, u której jak na dłoni widać, co myśli i co jej w duszy gra. Nic dziwnego, jesteś bardzo otwarty i aktywny w komunikacji.

Nie boisz się nawiązywać nowych relacji, zawsze jesteś podekscytowany nowymi zadaniami, kochasz rywalizację na wszystkich poziomach i nie boisz się o niej otwarcie rozmawiać.

Może cię również zainteresować artkuł: Zwierzę Mocy: Paw – majestatyczny ptak, symbol miłości i sukcesu, zwiastun odrodzenia


Orzeł

Osoba identyfikująca się z orłem ma charyzmatyczną i niezależną inteligencję logiczną. Jednocześnie jest bardzo aktywna komunikacyjnie – nie boi się podejmowania inicjatyw i szczerze mówi o swoich pomysłach, wątpliwościach czy obawach.

Niestety, czasami twoje komentarze są bardzo niegrzeczne i obraźliwe.  Zdarza się też, że chcesz jak najszybciej osiągnąć zamierzony cel, brakuje ci cierpliwości, nad którą powinieneś popracować.

Może cię również zainteresować artkuł: Zwierzę Mocy: Orzeł – król podniebnego świata, nauczyciel wolności, symbol przywództwa


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram