Słownik Magii: Kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci

Kryształowe dzieci, inaczej Kryształy są pokoleniem, które zaczęło pojawiać się na Ziemi prawdopodobnie około roku 2000. Uważa się, że Kryształy i dzieci Indygo pochodzą z planety o nazwie Orion. Nazwa tej grupy dzieci wzięła się od koloru ich aury.

Kryształowe dzieci są dziećmi spokojniejszymi, wrażliwszymi niż inne, o bardzo dużej empatii. Wyróżniają się z tłumu praktycznie wszystkim. Mają wyraziste, prawie hipnotyzujące spojrzenie. Sprawiają wrażenie, ze potrafią czytać wszystko z Duszy drugiego człowieka. Dzieci te często są obdarzone zdolnościami paranormalnymi. Telepatia i jasnowidzenie są u nich szczególnie rozwinięte. Poprzez zdolności telepatyczne zaczynają późno mówić, bowiem znają inne metody komunikacji, z innych gęstości. Po za tym Kryształy często umieją widzieć duchy i widzieć aurę innych. Kochają zwierzęta i przyrodę oraz mają wspomnienia z poprzednich wcieleń. Wiele z nich mówi o rzeczach zbyt poważnych jak na ich wiek. Dzieci te często mogą mówić o ważnych ezoterycznych, duchowych zagadnieniach,. Niektóre z nich twierdzą, że rozmawiały z Bogiem zanim przyszły na świat. Bardzo są związane ze Stwórcą i Wszechświatem.

Kryształy często też interesują się kamieniami szlachetnymi. Dzięki ich empatii mogą mieć dar uzdrawiania. Mogą uzdrawiać ludzi poprzez dotyk. Często widzą również energię.

Niestety ich dar i wyjątkowość odbierana jest poprzez społeczeństwo jako choroba i odstawanie od normy. Dzieci zaczynają to zauważać w przedszkolu czy szkole, kiedy wymaga się od nich utemperowania i zachowywania według przyjętych przez ludzkość schematów myślowych. W tym czasie dzieci kryształowe zaczynają dowiadywać się, że coś jest z nimi „nie tak”. Taki przekaz dostają od nierozumiejącego ich otoczenia. Zaczynają dostrzegać, że są inne, niż ich rówieśnicy. Często zostają odrzucone przez inne dzieci. Są nierozumiane i wyśmiewane tylko dlatego, że widzą i wiedzą więcej niż inni. Bardzo często uznawane są za dzieci autystyczne. Dostają niepotrzebnie sterydy i inne medykamenty, które źle odbijają się na ich zdrowiu. Niektóre z tych wyjątkowych dzieci w wyniku siłowych metod „nawrócenia” ich na normalność popełniają samobójstwo. A przecież te dzieci są tutaj po to, by prowadzić ludzkość do oświecenia. Dajmy im szansę, by udało im się nam pomóc. Dajmy im wolność do bycia takimi, jakie są.

Rozwiniecie tematu znajdziesz w artykule: Kryształowe dzieci – niezwykły dar dla ludzkości. Kim są?

Joanna Szymkowska

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *