Twin Flames – po czym rozpoznać relację Bliźniaczych Płomieni?

Twin Flames

Dusze, które napotykamy w naszym życiu znają się na planie duchowym. W każdej kolejnej inkarnacji odgrywają coraz to nowe role, schodzą klanami, żeby wspólnie zdobyć doświadczenie i przejść przez kolejne poziomy rozwoju duchowego. Jesteśmy połączeni – jednak z niektórymi łączy nas więź szczególna. Są to tak zwane Bliźniacze Płomienie, inaczej Twin Flames.

Potocznie nazywane są połówkami jabłka – na poziomie duchowym stanowią jedność, a połączenie się na planie fizycznym daje im całkowite spełnienie. Każdy z nas posiada swoją “połówkę”, ale najczęściej jedna “połowa” wciela się na Ziemi, a druga połowa wspiera ją na planie duchowym. Czasem zdarza się tak, że Bliźniacze Płomienie postanawiają się spotkać, wtedy inkarnują w tym samym czasie, a kiedy tak się dzieje, to muszą się znaleźć. Spotkanie się wydarzy bez względu na to, jak bardzo dwie połówki będą świadomie tego spotkania unikać.

Bliźniacze Płomienie  – co to jest?

Bliźniaczy Płomień to osoba, z którą czujesz głębokie połączenie na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Przyjmuje rolę przyjaciela, kochanka i najsurowszego nauczyciela. Twin Flames to lustro – bliźniak jest katalizatorem wzrostu duchowego, potrafi dokopać się do najgłębszych lęków i pragnień, pokazuje wszystkie cechy, wszystkie błędy i braki. Bliźniak pokazuje wewnętrzne cienie, ale też piękno i mocne strony. To niezwykle intensywna relacja, która przyciąga i odpycha jednocześnie. Fajerwerki. Emocjonalny, psychologiczny i duchowy wzrost.

Twin Flames to nie jest jedynie relacja z gatunku romantycznych. Bliźniakiem może być przyjaciel/przyjaciółka, członek rodziny, życiowy nauczyciel. Połączenie na wszystkich poziomach nie musi łączyć się z erotyką, choć w przypadku partnerów ten rodzaj połączenia jest niezwykle intensywny.

Błędnie zakłada się, że bliźniacze płomienie od momentu spotkania są nierozłączne. Głębokie, wręcz bolesne połączenie, nie jest gwarancją życia ze sobą na zawsze. Duży udział bierze w tym świadomy rozwój osobisty oraz świadomość bliźniaka. Najczęściej spotkania są bolesne i mimo tego, że bardzo rozwojowe, to dość krótkie. W początkowej fazie poznania jesteśmy zaślepieni i podekscytowani wizją naszej Bratniej Duszy, co może powodować projekcje. Malując wyidealizowany obraz drugiej połowy, możemy się bardzo szybko i bardzo boleśnie rozczarować.

Moment spotkania

Chwila, w której spotykamy swój Bliźniaczy Płomień jest szczególna. Przypomina trzęsienie ziemi, pokaz fajerwerków,  a w powietrzu czuć, że oto w twoim życiu pojawiła się niezwykle ważna osoba. Ktoś, kto dokona małej rewolucji w twoim życiu. Intuicyjnie wiesz, że wszystko przewróci się do góry nogami. Niemal czujesz jak wstrzymujesz powietrze w oczekiwaniu na kolejne wydarzenia. To intensywny, transformujący proces spotkania z lustrem duszy. Nagromadzenie uczuć i emocji może być przytłaczające dla kogoś, kto ma niska samocenę i szuka jej potwierdzenia w drugiej osobie. Kiedy nie jesteśmy otwarci na zmiany i na przyjęcie naszej Bliźniaczej Duszy, wtedy nie tylko nie zauważymy niezwykłego połączenia, ale też odbierzemy sobie szansę na przeżycie czegoś fascynującego.Twin Flames

Po czym poznać, że to Duchowy Bliźniak?

 1. Rozpoznanie – deja vu, dziwne uczucie, że “już się kiedyś poznaliśmy”, przeświadczenie, że czeka was wspólna przyszłość.
 2. Główna rola w życiu – wrażenie, że osoba, którą poznałeś odegra kluczową rolę  w życiu. Jej przyjście to zwykle serie niefortunnych zdarzeń, zbiegi okoliczności i drastyczne zmiany.
 3. Natychmiastowa więź – relacja rozwija się z prędkością światła, związek jest intensywny, daje powiew świeżość i szokuje – ciebie i otoczenie.
 4. Dom – czujesz niewytłumaczalne poczucie bezpieczeństwa, widzisz wspólną przyszłość i dom.
 5. Jesteś sobą – czujesz, że możesz być autentyczny i nie musisz odgrywać roli. Masz poczucie pełnej akceptacji.
 6. Yin i Yang – jesteście idealnie zrównoważeni. Twoja ciemna strona jest zrównoważona jasną stroną partnera, a jego ciemna – twoją.
 7. Czujesz rozwój – w pojedynkę nie rozwijasz się tak bardzo jak z partnerem.
 8. Jesteś lepszy – bliźniak sprawia, że jesteś lepszym człowiekiem. Działa to również na odwrót – ty sprawiasz, że bliźniak jest lepszą osobą.
 9. Wolność – jesteście w związku, ale mimo tego macie poczucie wolności. Nie jesteście związani, kroczycie przez życie obok siebie, szanując przestrzeń wspólną i przestrzeń każdego z osobna.
 10. Świadomość duchowa – oboje jesteście świadomi i dbacie o rozwój duchowy. Wiecie na czym polega wymiana energii i na jakiej zasadzie jesteście energetycznie kompatybilni. W związku z tym, czujecie wobec siebie empatię.
 11. Ten jedyny/ta jedyna – czujesz się tak, jakbyś czekał na tą osobę całe życie.
 12. Połączenie – łączycie się na wszystkich możliwych poziomach, macie podobne wartości i pasje, zdarza się, że jesteście podobni do siebie nawet z wyglądu.
 13. Lustro – Bliźniaczy Płomień to twoje lustro. Pokazuje wszystkie lęki i pragnienia, wywleka na wierzch wszystko to, co chcemy ukryć. Bliźniacze dusze rzucają nam wyzwania i sprawiają, że mobilizujemy się do zmian.
 14. Powroty – bez względu na to ile razy próbujesz uciec i tak zawsze magnetycznie przyciągniesz Twin Flames.
 15. Dojrzałość – zwykle jeden z partnerów przyjmuje postawę nauczyciela życiowego, drugi natomiast jest uczniem.
 16. Nauka życia – oboje przerabiacie najważniejsze życiowe lekcje: cierpliwość, przebaczenie, wdzięczność i empatię.
 17. Wieloaspektowe połączenie – Bliźniaczy Płomień przybiera kilka ról jednocześnie: przyjaciel, kochanek, nauczyciel, opiekun.
 18. Pełna akceptacja – oznacza to, że Bliźniaczy Płomień nie próbuje zmieniać swojego partnera. Akceptuje to jaki jest i na jakim etapie się znajduje. Dba o to, aby partner zmieniał się dla samego siebie.
 19. Szczerość – coś, na co możesz pozwolić sobie w towarzystwie Bliźniaczego Płomienia.
 20. Misja – macie poczucie misji. Razem czujecie się w obowiązku osiągnąć wyższy cel – społeczny, ekologiczny, duchowy.

Twin Flames to wspaniała relacja, która przychodzi zwykle wtedy, kiedy najmniej się jej spodziewamy i gdy kompletnie nie jesteśmy na nią gotowi. Nie przydarza się każdemu – ale tym, którzy mają to szczęście pomaga wzrastać na wielu płaszczyznach.

Nadine Lu

***

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar (szkolenie on-line):

 *** MIŁOŚĆ *** najpiękniejsze uczucie świata!

Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym… W ŻYCIU!

W planie zajęć między innymi:
* Po czym poznać, że mamy do czynienia z Miłością?
* Co nas blokuje? Zdiagnozuj swoje kody, wdruki, pieczęcie i programy – w Rytuale Anielskim uwolnisz się z nich do pełnej Miłości!
* Co to jest zakochanie?
* Jak pokochać… siebie? I dlaczego to takie ważne?
* Twin Flames, czyli Bliźniacze Płomienie – po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?
* Soul Mates, czyli związki Dusz – jak przywołać do swojego życia taką relację?
* Jak sprawić, by Miłość… urosła?
* Co nam pomaga, co nam przeszkadza? Posprzątaj… ŻYCIE, by Miłość znalazła w nim miejsce!

Źródła:
http://www.wrozenieonline.pl/rozwoj-duchowy/blizniacze-dusze-moc-wiecznej-milosci
lonerwolf.com/20-twin-flame-signs/
Zdjęcia: https://unsplash.com/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram