Wszędzie widzisz wrony? Sprawdź, co to oznacza!

Wrony

Wrony to niezwykle inteligentne stworzenia. W rzeczywistości ich stosunek wielkości mózgu do ciała jest taki sam jak u szympansów; a wszyscy wiemy, jak inteligentne są szympansy.

Wrony mają doskonałą pamięć i rozbudowane „słownictwo”. Kiedy jedna wrona odkrywa coś nowego, inne w stadzie obserwują i uczą się na tym doświadczeniu.

Wrony robią ogromne zamieszanie, gdy w pobliżu są myśliwi, co ostrzega inne zwierzęta, takie jak jelenie, króliki i inne ptaki.

Wiedzą, że są najbardziej bezbronne, gdy jedzą, dlatego rozstawiają czujki, aby wypatrywać niebezpieczeństwa.

Niektóre kultury uważają wrony za strażników Świętych Praw, ponieważ nic nie umknie ich bystremu wzrokowi.

Wrony mogą podróżować tam i z powrotem między wymiarami, i dzięki temu przekazywać wiadomości zmarłym. Inne tradycyjne znaczenia kojarzą wronę ze złym omenem i mrocznym czarem.

Wrona ma również moc proroczego wglądu i jest powiązana z rdzeniem stworzenia. Posiada bogatą symbolikę. Poniżej znajduje się lista najczęstszych znaczeń pojawienia się jej w naszym życiu.


Ręcznie plecione bransoletki z drewnianymi symbolami zwierząt mocy, jak orzeł, wilk, lew, sowa, tygrys i inne, z


Zmiana

Jeśli nagle zaczniesz widzieć wszędzie wrony, w twoim życiu może nastąpić ogromna zmiana. Wrony są w stanie łatwo przystosować się do każdego środowiska i zjedzą prawie wszystko.

Tak więc, kiedy w twoim życiu pojawia się wrona, przypomina ci, że możesz przystosować się do wszystkiego i że teraz nadszedł czas, aby w twoim otoczeniu zaszły poważne zmiany.

Jasnowidzenie lub magia

Wrony nie tylko niosą wiadomość o zmianie, ale przypominają nam o stworzeniu i magii wokół nas. Czerń to kolor nocy, dający początek światłu nowego dnia.

Jest to reprezentacja ogromnej mocy, jaką każdy z nas posiada, aby przejąć odpowiedzialność i zdolność kreacji własnego przeznaczenia.

Mówi się również, że pojawiająca się wrona jest znakiem, by używać swojego „drugiego wzroku”, czyli jasnowidzenia. Jest to dar, który pozwala spojrzeć poza to, co możemy zobaczyć fizycznymi oczami i zajrzeć w wymiar duchowy.

Śmierć

To znaczenie najbardziej kojarzone z wroną. Niektórzy twierdzą, że wrona jest w stanie prowadzić dusze w zaświaty.

Uważa się również, że gdy śmierć jest blisko, wrona wielokrotnie podchodzi do okna lub w pobliżu domu przez kilka dni, zanim nastąpi śmierć.

Po tym, jak ktoś przejdzie na drugą stronę, wrona ponownie odwiedza dom w ten sam sposób. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że wrona przynosi wiadomość od tego, który właśnie odszedł.

Ważne jest, aby zwracać uwagę na to, kiedy i gdzie pojawia się wrona, ponieważ to wiele mówi o symbolicznym znaczeniu przekazywanej wiadomości.

Może cię również zainteresować artykuł: Zwierzę Mocy: Smok – pan żywiołów, posłaniec magii i ucieleśnienie pierwotnych energii


Źródło: dailyvibes.co/crows

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram