Wybierz jeden ze zwierzęcych totemów i odkryj swoją duchową moc

Zwierzęta duchowe niosą ze sobą znaczenie, mądrość i moc. Dowiedzenie się, co symbolizuje twoje duchowe zwierzę lub totem, przypomina wyruszenie w duchową podróż.

Znaczenia ujawnią się, gdy pogłębisz swoją osobistą więź z nim.

Wybierz intuicyjnie jedno ze zwierząt mocy i poznaj prawdę o sobie.

1. Koala

Główną cechą charakterystyczną twojej osobowości jest równość, sprawiedliwość i neutralność. Czujesz się dobrze, kiedy pocieszasz innych. Czasami masz poczucie izolacji i pustki, ale jest to efektem nadmiernych zjawisk zewnętrznych. Na szczęście potrafisz wyjść z największego chaosu świecąc spokojem i harmonią.

Charakteryzują cię następujące słowa: niewinność, czystość, równość, jasność, organizacja i autonomia.

2. Konik morski

Wrażliwy, współczujący, wyrozumiały. Należysz do tych, którzy myślą najpierw o innych, a potem o sobie. Ludzie zawsze proszą o twoją pomoc. Źle się czujesz z powodu złych komentarzy innych ludzi, ale nigdy tego nie okazujesz.

Jesteś idealistą i marzysz o świecie, w którym ludzie żyją w pokoju i harmonii. Ludzie, którzy cię nie znają, mogą pomyśleć, że jesteś ekscentrykiem, ponieważ spędzasz dużo czasu w swoim wyimaginowanym świecie.


Ręcznie plecione bransoletki z drewnianymi symbolami zwierząt mocy, jak orzeł, wilk, lew, sowa, tygrys 


3. Koliber

Ci, dla których koliber jest totemem, są zaproszeni do radowania się słodyczą życia, neutralizowania negatywności wszędzie tam, gdzie się ona znajduje, i pełniejszego wyrażania miłości w swoich codziennych przedsięwzięciach.

Lubisz trzymać od siebie z dala ludzi, którzy nie czują się zmotywowani, w ten sposób starasz się chronić siebie przed negatywami, które cię otaczają, ale zachowujesz to w sobie, ponieważ obawiasz się, że ludzie będą cię za to winić.

4. Słoń

Jesteś wspaniałą istotą, której można zaufać. Jesteś spontaniczny i spokojny, myślisz o wszystkim, zanim coś zrobisz.

Bardzo odpowiedzialnie traktujesz wszystko, co robisz w życiu. Jesteś w równowadze, podczas gdy twoje emocje nie dominują nad tobą. W przeciwnym razie możesz stać się uparty, zbyt emocjonalny lub zbyt zimny i obojętny.

5. Wilk

Charakteryzujesz siebie jako kogoś bardzo ciepłego, optymistycznego, inteligentnego i opiekuńczego. Lubisz pomagać innym. Kiedy jesteś cierpliwy wobec innych, akceptujesz ich takimi, jakimi są. Należysz do tych, którzy nie kierują się tym, co mówią inni.

Kiedy jesteś sam przez długi czas, wpadasz w depresję i zaczynasz wchłaniać wszystko, co negatywne.


Źródło: namastest.net

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram