10 świętych ziół, które mogą oczyścić twój dom z negatywnej energii

oczyścić dom

Jeśli czujesz się pozbawiony natchnienia, ospały lub w inny sposób „nieobecny”, rytuał oczyszczenia przestrzeni może być tym, czego potrzebujesz, aby usunąć niechcianą energię z powietrza wokół siebie.

Chociaż okadzanie szałwią to popularny i skuteczny sposób na oczyszczenie przestrzeni, w tym artykule przeczytasz również o innych cudownych ziołach i kadzidłach, które pomogą skutecznie oczyścić przestrzeń w której się znajdujesz. By oczyścić pomieszczenie po prostu spalaj zioło, aż pojawi się dym, a następnie przejdź z nim po całym pomieszczeniu, mając na uwadze, co dokładnie chcesz, aby oczyściło. Pamiętaj, aby otworzyć okna przed rozpoczęciem i nigdy nie pozostawiać niczego, co się pali bez nadzoru!

 1. Spal cedr w celu oczyszczenia.

Płonący cedr (kliknij na niebiesko zaznaczone odnośniki, by przejść do naszego sklepu, gdzie znajdziesz dane ziele) to świetny sposób na oczyszczenie powietrza, gdy jesteś w trakcie uwalniania niskich wibracji. Na przykład, kiedy w końcu pozbędziesz się z szafy przestarzałych lub już niereprezentatywnych ubrań, spalenie cedru jest symbolicznym sposobem na oczyszczenie przestrzeni z zalegającej energii. Podobnie, jeśli kupujesz antyki lub zabytkowe przedmioty, możesz okadzić je dymem cedrowym, aby oczyścić je z energii poprzedniego właściciela.

 1. Spal Yerba Santa, aby poczuć miłość.

Yerba Santa jest tradycyjnie palona, ​​aby pomóc uleczyć złamane serca lub dodać sobie otuchy. Zioło to świetnie nadaje się również do włączenia do domowego rytuału okadzania, jeśli dopiero zaczynasz praktykować miłość i dbanie o siebie.

Yerba Santa, jak i wiele innych świętych ziół i kadzideł, znajdziecie w naszym sklepie

 1. Spal rozmaryn na nowy początek.

Rozmaryn jest często spalany, aby zapewnić „nowy start” w życiu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zerwanie z nałogiem, wejście na nową ścieżkę, czy otwarcie na większą kreatywność, mocny i pachnący rozmaryn może pomóc otworzyć drzwi na nowe.

 1. Spalaj bylicę na senne noce.

Bylica (Mugwort) brzmi trochę jak coś, o czym mogłeś czytałeś w powieści fantasy, a jej efekty są równie fantastyczne! Uważa się, że płonąca bylica w sypialni wzmacnia sny, zwłaszcza te świadome, pełne przygód.

 1. Spal jałowiec dla wygody.

Spal jałowiec, jeśli chcesz czuć się bardziej komfortowo w swoim domu. Kiedy jego dym przepływa przez przestrzeń, wprowadza spokojną energię, w której poczujesz się bezpiecznie i wygodnie.

 1. Spal żywice w celu oczyszczenia.

Żywice, takie jak kadzidło i mirra, były spalane w rytuałach oczyszczania na przestrzeni wieków. Sama żywica nie zapali się łatwo, więc aby ją spalić, będziesz potrzebować węgielka na podstawce. Aby spalić żywice, podpal krawędź węgielka długą zapałką lub zapalniczką i umieść go na niepalnej powierzchni, takiej jak piasek. Daj mu minutę, aby się zagrzał, a następnie posyp niewielką ilością żywicy na wierzchu.

Uważa się, że dym kadzidła w swoim dymie niesie modlitwy do nieba. Służy również do wyciszania pędzącego umysłu, dzięki czemu łatwiej jest medytować. Mirra jest używana do uspokojenia umysłu i wyrównania ośrodków energetycznych ciała, dlatego również jest popularna do spalania przed medytacjami.

 1. Spal Palo Santo dla dobrobytu.

Palo Santo to święte drewno, które pochodzi z rodzimego drzewa Palo Santo na wybrzeżu Ameryki Południowej. Szamani tradycyjnie używali go do usuwania negatywnej energii i zwiększania miłości oraz dobrobytu. Spala się dość wolno, a jego drzewny bogaty zapach jest bardzo przyjemny i zachęcający.

Najwyższej jakości Palo Santo znajdziesz w naszym sklepie

Palo Santo

 1. Spal kadzidło tybetańskie dla czystości.

Uważa się, że kadzidło tybetańskie, pozyskiwane z 38 ziół himalajskich, dogłębnie oczyszcza przestrzeń podczas spalania. Tworzy bardziej spokojne, czyste i medytacyjne sanktuarium.

 1. Spal drzewo sandałowe dla uziemienia.

Proste szyszki z drzewa sandałowego przyjemnie pachną, gdy się palą i wypełniają powietrze dużą ilością uziemiającej i centralizującej aromaterapii.

 1. A jeśli nie chcesz niczego palić… użyj himalajskich lamp solnych.

Chociaż technicznie rzecz biorąc nie „spalasz” tych lamp, możesz ich użyć do uwolnienia jonów ujemnych do powietrza i stworzenia poczucia spokoju i dobrobytu. Są idealne do biur i domów, w których nie można palić ziół, i pięknie wyglądają, gdy świecą.

Pamiętaj, że wszystko, co zrobisz, aby wyczyścić przestrzeń, nawet proste otwarcie okna, przyniesie więcej przepływu i pozytywnej energii do twojego domu i twojego życia!

Może cię również zainteresować artykuł: 8 sprawdzonych metod usuwania całej negatywnej energii z domu


Źródło: mindbodygreen.com/0-26082/10-ways-to-clear-your-home-of-negative-energy-that-arent-burning-sage

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

One thought on “10 świętych ziół, które mogą oczyścić twój dom z negatywnej energii


  Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram