25 Słowiańskich Słów Mocy – agmy

agmy

Wibracja energii to podstawa Wszechświata. Wibracja dźwięku to jeden z jego podstawowych przejawów. Każdy dźwięk, niosąc ze sobą określoną częstotliwość, wpływa na każdy aspekt całego stworzenia, zaczynając od abstrakcyjnego umysłu, przez myśli, emocje, a kończąc na fizycznym mózgu i komórkach całego ciała, zmieniając je u źródła ich powstawania. Jednym z najlepszych narzędzi uzdrawiania ciała i umysłu przez wibrację dźwięku są mantry, które występowały w najróżniejszych kulturach na całym świecie od tysięcy lat. Mamy też nasze rodzime, słowiańskie mantry – agmy.

Mantry znane są od tysięcy lat w kulturze hinduistycznej i buddyjskiej ale nie tylko. Także po wedyjskiej kulturze Ariów zachowały się starożytne słowiańskie mantry – agmy.

Więcej o tym, czym są agmy, jak działają, jak je stosować, oraz o najbardziej znanej agmie przeczytasz w artykule: Czym są AGMY? Poznaj Mantry Słowiańskich Bogów

A oto lista 25 słowiańskich Słów Mocy oraz opis ich znaczenia i działania:

Tarohoro – jest nośnikiem energii miłości. Pomaga w połączeniu ze sobą drogi dwojga ludzi. Stwarza także warunki sprzyjające wzrostowi oraz okazji do wzbogacenia się. Dodaje magicznych mocy pozwalających na korzystne wpływanie na sytuacje.

Czarodoro – pomaga w pokonywaniu własnych ograniczeń i słabości. Napełnia uczuciem zrozumienia i akceptacji, pomaga wybaczyć. Uwalnia od ograniczających przekonań. Przyciąga warunki i okazje umożliwiające wyjście z beznadziejnych życiowych sytuacji. Uwalnia od obsesji i uzależnień. Rozwija dar jasnowidzenia.

Jarga – mantra oczyszczająca z negatywnych i ciężkich energii. Uwalnia z natłoku myśli i emocji. Wspomaga regeneracje sił witalnych. Pomaga w utrzymaniu dobrego zdrowia. Przyciąga dobra materialne.

Drago – stwarza i przyciąga okoliczności do zarobienia pieniędzy. Przydatna dla handlowców i osób, które chcą wyjść z długów. Inspiruje i przynosi rozwiązania problemów za pomocą snów lub wizji. Przywraca harmonię między pierwiastkami żeńskimi i męskimi i pomaga w pogłębianiu ludzkich relacji, w szczególności między kobietą i mężczyzną.

Wese – dodaje sił i odwagi w zmaganiach dnia codziennego. Wzmacnia poczucie własnej wartości i przyczynia się do osiągnięcia sławy, kariery i pomyślności materialnej.  Wykorzystywana egoistycznie dla zaspokojenia jedynie niskich pragnień, może przynieść zgubę.

Powyższe pięć Słów Mocy razem tworzą Mantrę Pomyślności i Dobrobytu.

Trado – jest mantrą Mistrzów Nauczycieli o czystych umysłach i sercach. Dodaje wewnętrznych sił i moc do czynienia dobra. Pomaga w prowadzeniu przykładnego życia.

Istra – mantra wglądu, pozwalająca dotrzeć do przyczyn cierpienia i je zrozumieć, by odzyskać własną moc i przejąć kontrolę nad zdarzeniami. Poprawia uwagę i niweluje nawykowe, niekontrolowane reakcje.

Ladodeja – wzmacnia i przyśpiesza proces tworzenia rzeczywistości z wizualizacji i myślokształtów. Dodaje wsparcia sił wyższych. Dodaje energii i pomaga oprzeć się niskim rządzom i pokusom. Odsłania własną ignorancję i pomaga się od niej uwolnić. Uwrażliwia na postrzeganie piękna świata.

Wraz z agmą Wese tworzy Mantrę Jasności Umysłu i rozpuszczania złudzeń.

Pozostałe Słowa Mocy:

Wejar – pomaga w introspekcji, we wglądzie w prawdę o sobie. Przywraca umysł do rzeczywistości chwili obecnej. Agma przeznaczona w szczególności dla osób młodych i zagubionych.

Valve – pomaga w odkrywaniu i zdobywaniu nowych obszarów w życiu. Sprzyja nowym ideom i wyzwaniom.

Gara – pomaga w rozwiązywaniu problemów. Przyzywa dobre i pomocne duchy.

Era – dźwięk o energii chroniącej ognisko domowe i rodzinę. Przyspiesza wzrost dobrobytu, zarówno wewnętrznego jak i materialnego. Chroni przed ułudą, kłamstwem, oszustwem i złudzeniami.

Zargo – mantra zdrowia, sukcesu i magnetyzmu, pomagająca przyciągnąć partnera i korzystne sytuacje w życiu. Pomaga w realizacji planów.

Raga – mantra wojowników, daję siłę w walkach. Działa obronnie przeciwko czarom.

Zarrot – wspomaga Ragę swoją silną wolą i niezłomnością. Pomaga utrzymać motywację i wytrwałość w dążeniu do zamierzonych celów.

Warr – dodaje optymizmu w każdej sytuacji, pomagając dostrzec korzyści i wyciągnąć wnioski nawet z trudnych lub traumatycznych doświadczeń.

Jarun – pomaga w uwalnianiu negatywnej karmy i pogodzeniu się z przeznaczeniem. Umożliwia rozpoznanie wzorców i obciążeń. Dodaje siły w beznadziei, wzmacnia wolę, pobudza rozum i usuwa świeże klątwy.

Kron – odcina połączenia od wampirów energetycznych. Przerywa wir niepowodzeń.

Svyatoche (Swiatocze) – przynosi światło w miejsce mroku, rozjaśnia umysł i serce. Beznadziejne z pozoru sytuacje zamienia w okazje i pomyślność. Przywraca dobry stan umysłu.

Vear – jest zastrzykiem ogromnej energii. Rozjaśnia sytuacje przez zrozumienie powtarzających się błędów.

Urra – mantra wiedzy i inteligencji.  Daje wgląd w boską jakość tworzenia. Jest ucieleśnieniem pierwotnych sił stwórczych. Pomaga w koncentracji intencji i woli, łatwo tworząc nowe sytuacje.

Zrozhden (Zrożdien) – mantra uzdrawiania. Pomaga w leczeniu i przywracania światła w życiu.

Radogoy (Radogoj) – pomaga w komunikacji z przodkami, wzmacnia rodzinne więzy, daje wsparcie z ich strony.

Wraz z nabywanym doświadczeniem Słowa Mocy można łączyć, tworząc kilkuwyrazowe mantry (jak te wcześniej przedstawione) i tym samym wzmacniać ich działanie.

„Na słowiańskiej góry szczycie
pod jasną nadziei gwiazdą
zapisuję wróżby słowa
wróci –
– wróci w stare gniazdo
stare prawo, stara mowa
i natchnione Słowian życie”
– Roman Zmorski

Źródła:
blog.czarymary.pl/2016/11/29/agmy-mantry-slowianskich-bogow
youtube.com/watch?v=lBstVDOvFns
youtube.com/watch?v=IAHtMncpCCE

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

3 thoughts on “25 Słowiańskich Słów Mocy – agmy


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram