Użyj tych 4 prostych kroków, aby uziemić swoją energię i znaleźć równowagę w życiu

uziemić swoją energię

Uziemienie ustanawia związek z naszą piękną Ziemią i możemy poczuć, kim naprawdę jesteśmy. Głęboko zakorzenimy się w naszych prawdziwych jaźniach. Sprawdź, jak uziemić swoją energię…

Roślina jest głęboko zakorzeniona w glebie, dzięki czemu może rosnąć zdrowo. Podobnie, jeśli twoje korzenie są silne, będziesz w stanie rozwijać się jako osoba, pokonując wszelkie przeszkody.

Ale hej, wszyscy mamy złe dni. Życie zdaje się cały czas kłaść przed nami nowe wyzwania, problemy i zmagania. Często nie wiemy co robić, jak działać, czujemy się zestresowani i bez sił, co doprowadza nas do stanu dezorientacji, ciągłego zamartwiania, a nawet beznadziei.

Jeśli czujesz się w ten sposób, uziemienie pomoże ci uzyskać dodatkowy impuls, którego potrzebujesz w życiu.

Może cię również zainteresować artykuł: Anielski kamień Serafinit i jego harmonizująca moc

Źródło: pixabay.com

Zalety uziemienia:

 1. Zmniejszenie niepokoju i stresu.
 2. Wzrost siły psychicznej i emocjonalnej.
 3. Jasne zrozumienie życia i siebie.
 4. Lepsze poznanie swojego wnętrza, myśli, pasji.
 5. Stanie się silniejszą i zdrowszą osobą we wszystkich aspektach.
 6. Zmniejszenie niepewności i niezdecydowania.
 7. Lepsze zrozumienie osobistych uczuć.
 8. Stanie się bardziej odpowiedzialnym za swoją obecną sytuację w życiu.
 9. Wzrost motywacji i energii życiowej.

Tak, jest wiele korzyści. A sam proces nie jest trudny. Uziemienie to po prostu sposób na połączenie się z prawdami życia, szanowanie swoich uczuć, bycie jednym z Ziemią.

Ale jak się uziemić? Oto kilka sugestii, które mogą ci się przydać:

 1. Pozostań w kontakcie z Naturą

Spróbuj spędzić trochę czasu na łonie natury. Bycie wśród roślin i kwiatów pomoże ci połączyć się z twoim wnętrzem. Zapach natury i odgłosy liści i ptaków utworzą związek między tobą a Matką Naturą.

Możesz spróbować poczuć Ziemię pod stopami. Chodź po trawie, posłuchaj, co mówi natura. Wszystkie małe sceny i dźwięki odgrywane przez naturę, wzbogacą i pobudzą twoje zmysły. Zostaw swoje urządzenia elektroniczne w domu. Użyj natury jako środka połączenia i komunikacji.

 1. Uziemiająca medytacja

Wybierz zielone miejsce w swoim ogrodzie, w lesie lub na łące i usiądź wygodnie z ciałem spoczywającym na Ziemi. Mając zamknięte oczy, powoli zacznij wyobrażać sobie, jak twoje ciało powoli łączy się z glebą. Poczuj ziemię pod swoimi stopami. Wyobraź sobie, jak z twoich stóp wyrastają korzenie i osadzają się głęboko w ziemi. Następnie wyobraź sobie, jak te korzenie rosną czerpiąc pożywienie z Matki Ziemi. Oddychaj powoli, pozwalając sobie na uczucie połączenia.

Może cię również zainteresować artykuł: Aromatyczna kąpiel harmonizująca czakry

Źródło: pixabay.com

 1. Chodzenie boso

Czy codzienne korzystanie z technologii sprawia, że przez większość dnia czujesz się zmęczony? ​​Weź oddech w naturze.

Dla zapracowanych ludzi działa nawet 10-15 minutowy spacer po trawie. Chodź po bujnej, zielonej trawie boso. Poczuj ziemię i naturę pod bosymi stopami. To uspokoi twoje zmysły i ożywi wewnętrzną energię. Nie zapominaj o głębokim oddychaniu i byciu w tu i teraz.

 1. Równowaga czakry korzenia

Czakra korzenia, znana również jako czerwona czakra, jest kluczowym elementem, który pomaga połączyć się z ziemią.

W jaki sposób zharmonizować czakrę podstawy? Możesz wykonywać medytację balansującą, nosić czerwony kryształ jako wisiorek lub pierścionek, jeść ukorzenione warzywa, takie jak buraki lub wykonywać pozycje stojące jogi.

Życie staje się nie do zniesienia, gdy czujemy się zagubieni. Zaczynamy gubić się we własnych umysłach, nie radzimy sobie z emocjami i nie wiemy jak postępować. Są to momenty, w których musimy uziemić nasze dusze i połączyć się z Ziemią. Kiedy technologia, chaos informacyjny, tłumy i ruchliwe życie rozpraszają nas, dzień bliski naturze zdziała cuda.

***

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają do wzięcia udziału w:

 Wielkim Oczyszczaniu Energetycznym

Dzięki temu Rytuałowi uwolnisz się od blokad związanych z traumami; uwolnisz się od programów ograniczających, generujących lęki, dekoncentrujących; uwolnisz się od nałożonych pieczęci kościelnych i inicjacji nakładanych przez sekty i organizacje, a także pozbędziesz się podczepów energetycznych; oczyścisz i uzupełnisz Światłem każdy czakram i każdy meridian; dogłębnie oczyścisz aurę; ustawisz w sobie wysoką wibrację tego, co pragniesz przyciągnąć do swojej Rzeczywistości.

 

Źródło: consciousreminder.com/2018/02/05/use-4-easy-steps-ground-energy-find-balance-life

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram