7 Potężnych kryształów, które przyciągają pieniądze i bogactwo

Jaspis

Każdy kryształ emituje określony rodzaj energii. Kryształy mogą być używane do wielu celów, takich jak leczenie, magia, rzucanie zaklęć, inspirowanie, energetyzowanie, pozytywność, a nawet zwiększenie dochodów.

Tak, dobrze słyszałeś. Kryształy mogą określać i wpływać na twoje warunki finansowe. Ze wszystkich pięknych kryształów obecnych na świecie, siedem z nich jest specjalnie przeznaczonych do manifestowania obfitości finansowej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się co to za kryształy…

Może cię również zainteresować artykuł: Jak usunąć blokady finansowe i otworzyć się na obfitość

  1. Peridot

Kryształy Peridotu mają charakterystyczny kolor limonkowo-zielony i uważa się, że pobudzają one moc i przypływy gotówki u noszącego ten kamień. Dzielą one więź ze Słońcem, czyniąc go przywódcą, który utrzymuje siebie i ciebie po jasnej stronie mocy. Zwiększa to szansę na pomnożenie twoich pieniędzy.

  1. Tygrysie oko

Jest jednym z najpotężniejszych kamieni szlachetnych na świecie. Eliminuje wszystkie negatywne energie z umysłu i pomaga skupić się na lepszych rzeczach w życiu. Jest używany głównie w celu wyeliminowania strachu i niepokoju. Pomaga w transformacji, także w sprawach pieniężnych.

  1. Malachit

Jest to piękny, ciemnozielony kamień, który ma wpływ na czakry twojego ciała. Pomaga to w osiągnięciu pokoju, a także w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych.

  1. Jadeit

Ten kryształ ma właściwości lecznicze. Pomaga wyeliminować wszystkie granice i ograniczenia, które sobie narzuciłeś, a także daje odwagę podejmować ryzyko i uczyć się więcej. Przez wiele lat był używany jako kryształ szczęścia.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar: SUKCES – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!


  1. Cytryn

Jest to jasny kryształ i odpowiada za przynoszenie pozytywów i radości. Przynosi także sukces i poprawę finansową. Nie tylko przynosi radość i stabilność finansową, ale także podnosi i pobudza moralną i mentalną siłę wewnętrzną.

  1. Rubin

Kryształ ten stymuluje czakrę podstawowy i zwiększa witalność w ciele i umyśle. Jest to bardzo popularny kryształ wśród biznesmenów i hazardzistów ze względu na moc przyciągającą szczęście w inwestycjach.

  1. Zielony awenturyn

Ten kamień jest w kolorze zielonym i znany jest z przynoszenia drugiej szansy. Jest to bardzo ważny aspekt odzyskiwania utraconych pieniędzy. Jego noszenie otwiera nowe szanse na obfitość, nawet jeśli doznało się chwilowych problemów.

Dobrymi kamieniami przynoszącymi poprawę warunków finansowych w życiu będą również: Piryt, Kryształ górski oraz Bursztyn. Do nabycia w sklepie Akademii Ducha w specjalnie przygotowanym zestawie kamieni na prosperity: ZESTAW MINERAŁÓW NA PROSPERITY!

Źródło: consciousreminder.com/2018/05/06/7-powerful-crystals-for-attracting-money-and-wealth

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram