7 Potężnych kryształów, które przyciągają pieniądze i bogactwo

Jaspis

Każdy kryształ emituje określony rodzaj energii. Kryształy mogą być używane do wielu celów, takich jak leczenie, magia, rzucanie zaklęć, inspirowanie, energetyzowanie, pozytywność, a nawet zwiększenie dochodów.

Tak, dobrze słyszałeś. Kryształy mogą określać i wpływać na twoje warunki finansowe. Ze wszystkich pięknych kryształów obecnych na świecie, siedem z nich jest specjalnie przeznaczonych do manifestowania obfitości finansowej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się co to za kryształy…

  1. Peridot

Kryształy Peridotu mają charakterystyczny kolor limonkowo-zielony i uważa się, że pobudzają one moc i przypływy gotówki u noszącego ten kamień. Dzielą one więź ze Słońcem, czyniąc go przywódcą, który utrzymuje siebie i ciebie po jasnej stronie mocy. Zwiększa to szansę na pomnożenie twoich pieniędzy.

  1. Tygrysie oko

Jest jednym z najpotężniejszych kamieni szlachetnych na świecie. Eliminuje wszystkie negatywne energie z umysłu i pomaga skupić się na lepszych rzeczach w życiu. Jest używany głównie w celu wyeliminowania strachu i niepokoju. Pomaga w transformacji, także w sprawach pieniężnych.

  1. Malachit

Jest to piękny, ciemnozielony kamień, który ma wpływ na czakry twojego ciała. Pomaga to w osiągnięciu pokoju, a także w podejmowaniu lepszych decyzji finansowych.

  1. Jadeit

Ten kryształ ma właściwości lecznicze. Pomaga wyeliminować wszystkie granice i ograniczenia, które sobie narzuciłeś, a także daje odwagę podejmować ryzyko i uczyć się więcej. Przez wiele lat był używany jako kryształ szczęścia.

  1. Cytryn

Jest to jasny kryształ i odpowiada za przynoszenie pozytywów i radości. Przynosi także sukces i poprawę finansową. Nie tylko przynosi radość i stabilność finansową, ale także podnosi i pobudza moralną i mentalną siłę wewnętrzną.

  1. Rubin

Kryształ ten stymuluje czakrę podstawowy i zwiększa witalność w ciele i umyśle. Jest to bardzo popularny kryształ wśród biznesmenów i hazardzistów ze względu na moc przyciągającą szczęście w inwestycjach.

  1. Zielony awenturyn

Ten kamień jest w kolorze zielonym i znany jest z przynoszenia drugiej szansy. Jest to bardzo ważny aspekt odzyskiwania utraconych pieniędzy. Jego noszenie otwiera nowe szanse na obfitość, nawet jeśli doznało się chwilowych problemów.

Dobrymi kamieniami przynoszącymi poprawę warunków finansowych w życiu będą również: Piryt, Kryształ górski oraz Bursztyn. Do nabycia w sklepie Akademii Ducha w specjalnie przygotowanym zestawie kamieni na prosperity: ZESTAW MINERAŁÓW NA PROSPERITY!

***

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na webinar (szkolenie on-line:

 *** Magia Bogactwa – Magia Prosperity ***

Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w materii ma nam do zaoferowania?

W planie między innymi:

* Anielski Rytuał Prosperity – dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a “pech” w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty (by się do tego przygotować, już teraz zastanów się, co pragniesz przyciągnąć do swojego życia, a czego się pozbyć);
* Metody inwestowania energii – nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek;
* Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju – dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi;
* Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym;
* Pytania i odpowiedzi – jeśli interesuje Cię cokolwiek, co związane jest z finansami i chciałbyś poznać powody niektórych działań, procesów lub chciałbyś dowiedzieć się, co Cię blokuje w zdobywaniu możliwości finansowych, zapytaj o to – gdy znajdzie się przyczyna, rozwiązanie będzie kwestią Twojej decyzji.

(Webinar będzie nagrywany, więc nawet jeśli nie możesz być z nami na żywo, możesz wykupić dostęp do nagrania i obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie).

magia bogactwa

Źródło: consciousreminder.com/2018/05/06/7-powerful-crystals-for-attracting-money-and-wealth

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *