Szczęśliwego Nowego Numerologicznego Roku! W jaki rok numerologiczny wchodzisz?

rok numerologiczny

9 września 2018 roku zmienia się napływ energii – przechodzimy do kolejnego roku numerologicznego. Żyjemy w 9-letnich cyklach, a energia każdego z nich sprzyja pewnym wydarzeniom bardziej, a innym mniej. Jeśli więc wydarzenia ostatnich 12 miesięcy były dla ciebie trudne, to jest nadzieja na poprawę. Wraz z 9 września możemy spodziewać się zmian. Dla jednych płynnych, dla innych gwałtownych i wyczekiwanych.

Energia roku numerologicznego dotyczy wydarzeń zewnętrznych, a więc wszystkiego co przyjdzie do nas w kolejnych 12 miesiącach. Gotowi?

Napływy nowych energii możemy odczuć już około 3 miesiące przed datą graniczną. Ta z kolei jest ruchoma – wrześniowy nów jest datą kolejnego roku numerologicznego.

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteś?

Wystarczy do Drogi Życia dodać wibrację roku – dla okresu od 9 września 2018 roku wibracja roku będzie właściwa dla sumy cyfr roku 2019, czyli 2 + 0 + 1 + 9, co daje nam 12 = 1 + 2 = 3.

Dla przykładu, data urodzenia: 23.04.1990 to Droga Życia o wibracji 1.

2 + 3 + 0 + 4 + 1 + 9 + 9 +0 = 28 = 2 + 8  = 10 = 1 + 0 = 1

Osoba z Drogi Życia 1, od 9 września 2018 roku wchodzi w 4 rok numerologiczny, ponieważ dodając Drogę Życia do wibracji roku 2019 otrzymujemy: 1 + 3 = 4.

Dowiedz się, co oznacza twoja Droga Życia oraz sprawdź pozostałe tematy z działu Numerologia: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Źródło: unsplash.com

Jakie zmiany nastąpią od 9 września 2018 roku?

Rok 2018 w numerologii odpowiada liczbie 12, czyli 3. To liczba, która przynosi szczęście. Ten rok będzie zachęcał do wielkoduszności, inspirowania się, motywowania i podejmowania działań kreatywnych. Energia tej liczby daje siłę do tego, aby być sobą i wyrażać się na różne sposoby. W tym czasie chwytaj wszystkie nadarzające się okazje, korzystaj z życia – pamiętaj, nic nie jest przypadkowe!

Dla Drogi Życia 1 – rok numerologiczny w wibracji 4

W roku 4, wszystkie działania, które zostały podjęte w roku 1, właśnie teraz proszą się o uwagę. Po dość spokojnym roku trzecim, na pierwszym plan wysuwa się potrzeba podjęcia pracy w kierunku realizacji celów. To konfrontacja planów, założeń i natchnienia z rzeczywistością. Rok pracy, po którym będziemy zbierać plony w roku kolejnym, dlatego warto zadbać o systematyczność. Nie zdziw się, jeżeli nakład pracy będzie większy od zysków. Warto zadbać o stabilizację materialną, skupić się na pracy i odpuścić sobie gwałtowne zmiany. Wszystko to, co wymyka się z planu, będzie przynosiło chaos i nieprzyjemne wydarzenia, które ustawią nas na właściwej pozycji. W 2019 roku będziesz bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek wcześniej. Bądź przy tym rozważny i poszukaj równowagi między pracą a życiem osobistym.

Dla Drogi Życia  2 – rok numerologiczny w wibracji 5

Przypomnij sobie działania z roku ubiegłego, bo właśnie następuje kontynuacja. Jeśli w roku numerologicznym 4, odpowiednio wykorzystałeś nadarzające się okazje, możesz spać spokojnie. Jeśli nie, czeka cię prawdziwy przewrót. Albo pojawią się sukcesy i pierwsze plony ciężkiej pracy, albo życie sprowadzi cię do parteru i samo pokaże, które sfery warto zacząć od nowa, a które odpuścić w ogóle. To czas podejmowania ostatecznych, ważnych decyzji, które zaważą na naszym późniejszym życiu. Czas zmian i niespodzianek – niekoniecznie pożądanych, ale takich, które wpływają na nas długoterminowo. Czas wyjazdów i podróży, realizowania się, zdobywania niezależności, zbierania doświadczeń. Czas romansów, przelotnych znajomości, spełniania najbardziej szalonych marzeń. Jeśli chcesz skoczyć na bungee, to właśnie teraz są ku temu najlepsze warunki.

Dla Drogi Życia 3 – rok numerologiczny w wibracji 6

Wszystko to, co zostało zasiane, właśnie kiełkuje. Nie musimy już tyle czasu poświęcać na ciężką pracę i szukanie możliwości, właśnie teraz zdobywamy pierwsze efekty wysiłku, jaki przyszło nam włożyć w ostatnich latach. Jeśli podejmowałeś właściwe decyzje i nie ryzykowałeś za bardzo, właśnie teraz czeka cię najprzyjemniejszy rok z całego cyklu, bo rok, w którym wszystko toczy się gładko i przyjemnie. To tutaj zaczynasz myśleć o tym, jakie działania rozpocząć w kolejnym cyklu numerologicznym, czyli za 4 lata. 6 rok to czas życia rodzinnego, tworzenie więzi rodzinnych i umacnianie przyjaźni. Ciężką pracę odsuwamy na dalszy plan i skupiamy się tylko na tym, co w tym momencie istotne, czyli na więziach. Dobry czas na zmianę miejsca zamieszkania, na tworzenie domu, na poznanie kogoś, kto mógłby towarzyszyć nam w życiu, a także zaręczyny, ślub i dzieci.

Dla Drogi Życia 4 – rok numerologiczny w wibracji 7

Czwórki wchodzą w rok o wibracji 7, gdzie zastanawiają się nad sensem działań podejmowanych do tej pory, oraz nad sensem planów, których realizacja jeszcze przed nimi. W tym roku chcesz nadać znaczenie wszystkim relacjom, wszystkim wydarzeniom oraz wszystkim działaniom, jakie podejmujesz. To czas rozwoju duchowego, wątpliwości, wycofania się do wnętrza i wsłuchiwania się w siebie. W tym czasie będziesz szukać połączenia z naturą, skusisz się na medytację, będziesz dbać o wyciszenie. Samotność to teraz twój największy przyjaciel. Miej świadomość, że w roku kolejnym pojawią się okazje i niesamowite obroty spraw, które dostarczą ci wrażeń, spełnienia i dostatku w materii, dlatego ciesz się chwilą spokoju, wytchnienia i samotności. Zagłębisz się w ezoterykę i religię. To rok, który polega głównie na przeczekaniu i nadaniu sensu swojemu życiu.

Dla Drogi Życia 5 – rok numerologiczny o wibracji 8

Przed tobą największy okres zbiorów w tym cyklu. Wszystko to, co zostało zapoczątkowane w roku o wibracji 1, właśnie teraz wydaje plony. Nie ominą cię nagrody i dobra materialne. Z łatwością będą przychodzić do ciebie pieniądze i okazje, w których będziesz mógł je pomnażać. Czas sukcesów, na które w pełni zasłużyliśmy. Jeśli na nie zasłużyliśmy, spodziewajmy się plonów tego, co nieprzyjemne, w końcu to czas zbierania efektów naszej pracy. Jeśli coś idzie nie tak, to znaczy, że właśnie dostajemy tego efekt. W tym roku wzrosną twoje ambicje i apetyt na więcej działań. Zaskoczony efektami zaczniesz planować kolejne lata swojego życia. Właśnie teraz los podsuwa ci możliwości. Możesz dostać awans, podwyżkę, dostać kredyt, z łatwością sprzedać to, co do tej pory zalegało w twoim domu. Ósemka sprzyja robieniu trwałych zakupów – teraz warto kupić dom czy mieszkanie.

Dla Drogi Życia 6 – rok numerologiczny w wibracji 9

Właśnie zamyka się pełny cykl numerologiczny. Przy wibracji liczby 9 czas rozstać się z tym, co stare i bezużyteczne, aby zrobić miejsce na to, czego chcemy od życia. Możliwe rozstania i rozwody, żegnanie się z niesatysfakcjonującym znajomościami czy zajęciami. Właśnie teraz będziesz zamykać wszystkie drzwi za sobą, bo nowe nie przyjdzie, jeśli coś lub ktoś będzie stać w progu. Teraz zaczniesz zdawać sobie sprawę z tego, co odegrało właściwą rolę w twoim życiu i będziesz w stanie z czystym sercu temu podziękować i się z tym rozstać. Dziewiątka to czas generalnych porządków i sprzątania po całym cyklu, aby wejść w nowy z czystą kartą. Czas na kończenie starych spraw, aby dać szansę sprawom nowym. Nie warto teraz zaczynać, bo wszystko to, co rozpoczyna się w roku 9 jest krótkoterminowe. Pożegnaj się ze wszystkim, co ci nie służy i przygotuj się na kolejny cykl numerologiczny, który przyniesie do twojego życia wiele dobrego – w końcu jesteś bogatszy o nowe doświadczenia.

Dla Drogi Życia 7 – rok numerologiczny w wibracji 1

Nowy początek. W tym roku numerologicznym, siódemki będą rozpoczynały nowe przedsięwzięcia, będą zawierały nowe znajomości i po raz kolejny zaczynały od nowa, ponieważ właśnie rozpoczyna się kolejny, 9 letni cykl, który dobrze zamknięty, będzie owocował fantastycznymi wydarzeniami w cyklu kolejnym. Wibracja 1 to zamęt i pomysły. Należy spodziewać się zmian, zarówno tych małych jak i dużych. To czas niszczenia barier i przede wszystkim – czas na działanie. Po zamknięciu poprzedniego roku numerologicznego najwyższa pora na to, aby zakasać rękawy i określić priorytety na kolejne 9 lat. W całym roku o wibracji liczby 1 będziesz doświadczał pozornego chaosu, który uporządkuje się sam. Nowe wydarzenia, nowe możliwości, zmiany w sferach, które przestają być satysfakcjonujące. To czas sukcesu i niezależności. Z łatwością przychodzą zmiany miejsca zamieszkania i nowe przedsięwzięcia. Właśnie teraz pracujesz na kolejne lata tego cyklu, dlatego nie zmarnuj szansy i działaj!

Dla Drogi Życia 8 – rok numerologiczny w wibracji 2

Po roku 1, dla ósemek przychodzi rok 2, czyli czas na przyjęcie odpowiedniej strategii po wielu możliwościach i pomysłach, jakie wyklarowały się w roku poprzednim. To czas stabilizacji, kontynuacja planu, który został rozrysowany rok wcześniej. Ten czas wymaga zwolnienia tempa i skupienia się na wybranych celach. Po dużych zmianach warto spokojnie zaadaptować się do nowych warunków życia, które już się pojawiły. Warto zregenerować się po chaosie, zadbać o zdrowie i samopoczucie, pielęgnować przyjaźnie i rodzinne więzi. W 2019 roku będziesz mieć wpływową pozycję w rodzinie, w pracy i wśród znajomych. To idealny czas na uporządkowanie planów i strategii na kolejne lata. Nie warto w tym momencie podążać za sukcesem i pieniędzmi, to będzie wypadkowa działań, na których powinieneś się skupić. Pozwól problemom rozwiązać się samodzielnie.

Dla Drogi Życia 9 – rok numerologiczny w wibracji 3

W tym roku zobaczysz pierwsze rezultaty działań, które zapoczątkowały się w pierwszym roku tego cyklu i zdążyły zapuścić korzenie w roku 2, czyli dla ciebie – rozpoczęte już w 2017 roku. Już teraz można zaobserwować, które działania rozwiną się w latach kolejnych, a które nie, i na które trzeba nanieść poprawki. To czas zabawy, dobrego samopoczucia, kreatywności i twórczego wyładowywania się. Teraz, jak nigdy, potrzebujesz być doceniony. Podkreślasz swoją wyjątkowość na każdym kroku. Właśnie teraz znajdziesz równowagę, której naprawdę pragniesz. Ten rok będzie dla ciebie harmonijny i jednocześnie spontaniczny. Pozwolisz sobie na przygody, odpuścisz kontrolę i będziesz cieszyć się życiem. To będzie szczęśliwy, pełny i dostatni rok, jeden z tych, które dają chwilę wytchnienia i jednocześnie radość z postępów, jakie się toczą.

Nadine Lu

 

Źródła:
moonsetstory.blogspot.com/2013/08/now-509-2013-poczatek-nowego-cyklu.html
www.astromagia.pl/component/content/article/7620
my.astrofame.com/numerology/yearly-predictions

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Szczęśliwego Nowego Numerologicznego Roku! W jaki rok numerologiczny wchodzisz?

  1. Angelika

    Gdzieś indziej znalazłam informację że rok osobisty oblicza się na podstawie dnia i miesiąca urodzenia, bez roku, ale uznajmy że oba sposoby są prawidłowe.
    Zastanawia mnie jedno, czy ma to jakieś znaczenie, gdy dwie osoby mają ten sam rok numerologiczny i tą samą drogę życia, chodzi mi o to, że po dodaniu liczb z dnia, miesiąca i roku urodzenia u jednej i u drugiej osoby wychodzi 11 a gdy doda się tylko liczby dnia i miesiąca urodzenia bez roku to wtedy wychodzi tez w obu przypadkach ten sam wynik, czyli 3. Wydaje mi się że jest to sytuacja dość niecodzienna. Czy ma to jakieś znaczenie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram