Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

numerologia

Wszystko we wszechświecie działa według ściśle określonych reguł. To nie los, nie przypadek i nie zbiegi okoliczności regulują energie planet czy strukturę ciał. Wszystko to sprawka praw matematycznych. Całym światem rządzą liczby, a każdej liczbie możemy przypisać pewną energię, którą manifestuje.

Numerologia zajmuje się wprowadzaniem tych praw (a co za tym idzie – energii) do interpretowania człowieka na każdej płaszczyźnie. Już w starożytności zaobserwowano tą prawidłowość i wykorzystywano ją do przepowiadania przyszłości. Sprawdź, w czym Numerologia może ci pomóc i jak możesz ją wykorzystać w swoim życiu. Kto wie – być może odpowiedzi na nurtujące cię pytania znajdziesz właśnie tutaj.

DROGA ŻYCIA

Liczba Drogi Życia, tak samo jak znak zodiaku, określa drogę i przeznaczenia człowieka, a także jego najważniejsze cechy. Często również pokazuje przyszłość i tłumaczy trudne sytuacje, przez jakie przechodzi człowiek. To suma liczb wchodzących w skład daty urodzenia – w końcu nie bez powodu rodzimy się konkretnego dnia. Wszystko ma swój powód. Droga Życia jest najważniejszą liczbą w portrecie numerologicznym.

Droga życia: 1

Droga życia: 2

Droga życia: 3

Droga życia: 4

Droga życia: 5

Droga życia: 6

Droga życia: 7

Droga życia: 8

Droga życia: 9


LICZBY MISTRZOWSKIE

W numerologii występują liczby, których nie sprowadzamy do pojedynczej wartości. Charakteryzują się tym, że ich składowe są identyczne. Są to tak zwane Liczby Mistrzowskie, które niosą w swojej energetyce wielką moc. W portrecie numerologicznym pojawiają się wtedy, gdy osoba z tą wibracją ma na ziemskim planie do wykonania szczególną misję.

Mistrzowska wibracja 11

Mistrzowska wibracja 22

Mistrzowska wibracja 33

Mistrzowska wibracja 44

Liczby mistrzowskie: 55, 66, 77, 88, 99


LICZBY KARMICZNE

Liczby karmiczne symbolizują zaległe sprawy. Wszystko to, co w tym wcieleniu musimy przepracować. Są to nasze lekcje, których nie odrobiliśmy w poprzednim życiu i na planie których musimy nanieść pewne poprawki. Obecność tych liczb w portrecie numerologicznym wskazuje na to, że odrabiamy karmę z poprzednich wcieleń.

Liczba karmiczna 13

Liczba karmiczna 14

Liczba karmiczna 16

Liczba karmiczna 19

Liczba karmiczna 26


NUMEROLOGIA PARTNERSKA

Sumując Drogę Życia partnerów otrzymujemy wibrację związku, a ta z kolei może nam powiedzieć wiele o relacji dwojga zakochanych ludzi. Jak będzie wyglądał związek? Czy ma szansę przetrwać? Jak można go naprawić i przede wszystkim – jak wy się w nim odnajdujecie?

Wibracja związku – 1

Wibracja związku – 2

Wibracja związku – 3

Wibracja związku – 4

Wibracja związku – 5

Wibracja związku – 6

Wibracja związku – 7

Wibracja związku – 8

Wibracja związku – 9


NUMEROLOGIA I ŻYCIE

Artykuły z kategorii Numerologia i Życie opisują wpływy energii liczb na życie i opisują podstawowe prawa rządzące płaszczyznami, na których spełnia się istota ludzka. Przeczytaj o tym, jak numerologia manifestuje się w życiu codziennym:

Numerologia roku 2021

Ewolucja karmiczna – w którym cyklu jesteś?

Siedmioletnie cykle życia człowieka

Powtarzające się cyfry

Numerologia domu

Numerologia imienia i nazwiska – jak wyliczyć swoją wibrację?


NUMEROLOGIA MIESIĘCY

Sprawdź, jak numerologia działa na naturalny cykl roczny – jak energia liczb odbija się na kolejnych miesiącach roku? W jakie działania warto się zaangażować, a jakie lepiej przełożyć na inny czas?

I kwartał roku – od stycznia do marca

II kwartał roku – od kwietnia do czerwca

III kwartał roku – od lipca do września

IV kwartał roku – od października do grudnia

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

  1. Ten który niesie wojnę

    A liczby zielone typu ”27” ? ciężko znaleźć info na ten temat. Do tego fajnie jak byście znaleźli jakieś dane na temat karmy związków np. Karma dnia 9 czy 6. Bo z tym ja i wielu mi podobnych ma problem (szczególnie ultra stare dusze które mają praktycznie jakąś karmę z każdym).
    Poza tym fajna inicjatywa i dobrze że tą stronkę zrobiliście, jak macie ogarniętego programistę to wrzucicie jakiś kalkulator .
    btw. dużo ludzi korzysta z Numerologii freewhere 2.1.3 .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram