Szczęśliwego nowego roku (numerologicznego)! Edycja 2021

rok numerologiczny

Wrzesień zawsze wydaje się być nowym rokiem. Powiew świeżości, powrót rutyny, który towarzyszy powrotom do szkoły czy na zajęcia studenckie sprawia, że wraz z 9 miesiącem z ulgą zamykamy pewien cykl. Nie bez powodu towarzyszą nam tego rodzaju odczucia – dziewiąty miesiąc zamyka 9 cykl numerologiczny i otwiera kolejny.

Ten wrzesień otwiera wrota wibracji roku 2021, czyli… wibracji numer 5.

(2 + 0 + 2 + 1 = 5)

Co przyniesie nam wibracja liczby 5? Już 18 września przejdziemy pod władanie właśnie tej liczby. Zapewne od kilku tygodni czujesz powiew świeżości. Takiej, która delikatnie szturcha zaspane złogi energetyczne.

5

To rok spekulacji, entuzjazmu, uwolnienie. Niestety, towarzyszyć będzie temu niepokój, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do bycia elastycznym w odpowiedzi na zmieniające się okoliczności. Teraz będziemy czuli się na tyle pewnie, że zaryzykujemy!

Wolność. Podróż. Zmiany. Przygody. Doświadczanie. Uczenie się na błędach.

Może cię również zainteresować artykuł: Numerologia imienia i nazwiska – jak wyliczyć swoją wibrację?


Akademia Ducha i numerolog Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty on-line: Wibracje Nowego Roku Numerologicznego


Nie oczekuj innych rezultatów robiąc cały czas to samo. To hasło przyświecać będzie kolejnym 12 miesiącom i wreszcie odkryjesz jego prawdziwy sens. Będziesz tak bardzo zmęczony swoimi rezultatami, że zaczniesz rozumieć prawdziwy sens ZMIAN. Co więcej – z niecierpliwością będziesz do nich dążyć!

Wibracja piątki przychodzi w dobrym czasie – pandemia zamknęła nas na możliwości i ograniczyła poczucie wolności. 5 to wolność, która jest najważniejszym aspektem człowieczeństwa i to na tym będziemy się koncentrować w najbliższym czasie. Skupimy się na tym, jak nie ograniczać wolności innych i jak poszerzać wolność swoją bez krzywdy dla drugiego człowieka. Niestety, będziemy się na tym polu mierzyć z trudnościami.

5 to różnorodność, ekspansja, świadomość rzeczywistości, zmiany, szanse, wybory. Zapowiada się, że ten rok będzie ciekawym doświadczeniem i głębokim przeżyciem, bo po epidemicznym, zamkniętym roku 4, jesteśmy gotowi i spragnieni czegoś więcej!

PÓŁMETEK CYKLU

5 to półmetek cyklu 9 letniego. Właśnie przekroczyliśmy połowę, a jak wiemy, cykl jest dość płynnym i przewidywalnym procesem. Zaczynając cykl, startujemy z nowym tematem w naszym życiu, potem pracujemy na efekty, pojawiają się komplikacje. Ostatecznie pod koniec cyklu, po zebraniu zasianych zbiorów, Wszechświat oczyszcza przestrzeń, aby przygotować nas na nowy temat. Jesteśmy w środku, w samym centrum, a więc w oku cyklonu. Za nami 4 lata i kolejne 4 jeszcze przed nami. Zatem… spodziewajmy się niespodziewanego!

5 rok numerologiczny daje nam szansę, aby jeszcze zmienić swoje decyzje i zastanowić się nad wyborami. Bądź elastyczny i spójrz na siebie i swoje życie z innej perspektywy. Zmień nastawienie. Poprzedni rok był mocno ograniczający i restrykcyjny, dlatego podejdź do tego roku z wdzięcznością i gotowością na to, co Wszechświat dla ciebie przygotował.

WSKAZÓWKA OD WIBRACYJNEJ PIĄTKI

Aby przejść przez cykl bez większych turbulencji, w roku numerologicznym pod wibracją liczby 5, musimy poczuć decyzje, które podejmujemy. Zasada jest prosta – jeśli czujemy się z czymś lekko, to znaczy, że to dobra droga i decyzja z nami rezonuje. Jeśli czujemy ciężar, to znak, że warto się wycofać i popatrzeć na życie z perspektywy osoby trzeciej. Rok 5 to czas turbulencji, zmian, wyborów i sensacji. Drugiego takiego czasu nie będzie. Przyjmij go z wdzięcznością, a nie z przerażeniem.

Bardzo często ludzie traktują wibrację liczby 5 jak tsunami, czując, że wymiecie ich całe życie i zostawi po sobie pusty plac. To wcale tak nie jest! Energetyka tej liczby konfrontuje nas z decyzjami. I owszem, robi to w sposób ekstremalny, ale pozwala pozbyć się tego, co do nas nie pasuje na poziomie energetycznym i stawić się do tej częstotliwości, która jest dla nas na danym etap życia odpowiednia.

Oto przed tobą przygoda – potraktuj ten rok dokładnie w ten sposób. Bądź elastyczny, rozglądaj się za możliwościami, żongluj tym, co masz i pomagaj innym w osiąganiu ich celów. Ten rok będzie rokiem pełnym nowych ludzi, miejsc i możliwości.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

Sklep Akademii Ducha


UWAŻAJ, BO MOŻESZ POPEŁNIĆ BŁĄD

I jest nim ograniczenie wolności własnej. Piątka nie cierpi sztywnych ram i zamknięcia, potrzebuje i wymaga przestrzeni i wolności. Nie zamykaj się i pozwól sobie na wolność i niezależność. Zastanów się, o co tak naprawdę chodzi w twoim życiu? O to, aby czuć się dobrze, być wolnym i spełnionym. Dokładnie to samo powiedziałaby liczba 5, gdyby oczywiście umiała mówić.

Weź odpowiedzialność za siebie i swoje decyzje, a wtedy energia będzie mogła się zamanifestować w odpowiedni sposób i z odpowiednią siłą.

CO MOŻESZ DLA SIEBIE ZROBIĆ?

Odejdź od starych rutyn i staraj się robić wszystko inaczej. Szukaj nowych kierunków. Nie rozpraszaj swojej uwagi i kieruj energię tam, gdzie powinna być skierowana.

Po prostu – miej się na baczności i weź udział w tej imprezie, która przed nami, zamiast podpierać ściany i wściekać się na efekty!

Może cię również zainteresować: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Nadine Lu

Źródła:
creativenumerology.com/5-year-cycle/
astronumero.org/universal-year.html
numerology.com/articles/numerology-news/predictions-september-forecast/
thesecretofthetarot.com/personal-year-5/
angelnumbersmeaning.com/2021-angel-number/
zdrowadusza.com/nowy-rok-numerologiczny-juz-18-wrzesnia-2020-co-przyniesie/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram