Droga Życia – wibracja liczby 4

wibracja liczby 4

Każdy z nas urodził się pod konkretną wibracją Drogi Życia. Obliczamy ją dodając wszystkie liczby w dacie urodzenia (dzień, miesiąc, rok). To ona wskazuje na nasze przeznaczenie. Pokazuje to, kim jesteśmy w chwili urodzenia i jakie posiadamy wrodzone cechy, a także z czym nam się przyjdzie zmierzyć oraz co przepracować. Liczba ta będzie towarzyszyła nam przez całe życia – warto ją znać i wiedzieć co symbolizuje. Opisuje nas na podobnym poziomie co znak zodiaku, pod którym się urodziliśmy – jest bazą na której opieramy się przy interpretacji numerologicznej. Dzisiaj wibracja liczby 4.

Jak obliczyć swoją Drogę Życia?

Dodajemy wszystkie liczby występujące w dacie urodzenia.

Na przykład: 23.03.1994 = 2 + 3 + 0+ 3+ 1+ 9 + 9 + 4 = 31 = 3 + 1 = 4

Wynikiem jest liczba 4, na którą ma wpływ wibracja podliczby 31. Liczba 4 może pochodzić również od liczby mistrzowskiej 22 – więcej o niej możesz przeczytać tutaj. Nie każda Wibracja 4 z liczby 22 wibruje na mistrzowskich częstotliwościach. Warto zapoznać się z opisem zarówno mistrzowskiej 22 jak i 4.

Dziś skupmy się na liczbie głównej, Wibracji 4.

DROGA ŻYCIA – 4

Pracoholik, budowniczy, tragiczny romantyk.

wibracja liczby 44 to nowe spojrzenie na podstawowe elementy świata. Kwadrat, który jest symbolem Czwórki mówi o hermetyzmie i władzy, która nie pozwala na utratę własnej energii. Wibracja 4 to również stabilność i skuteczność, a także ambicje, sprawiedliwość, logika i dyscyplina.

Wibracja numer 4 przyświeca tym, którzy mają silną potrzebę tworzenia struktur materialnych. Rozwój jednostki dokonuje się dzięki systematycznej pracy. Czwórki są konsekwentne i systematycznie wykonują własne plany w drodze ku obranemu celowi. Lubią mieć swoje życie pod kontrolą.

Życie Czwórek jest wymagające i trudne – praca stanowi wartość ich życia. Nauczone praktyczności, są dobrymi organizatorami zdolnymi do cierpliwego wyciągania innych ze złej ścieżki. Doskonale wywiązują się z zadań, za które biorą odpowiedzialność, mimo tego, że są trudne i wymagające. Muszą jednak czuć swoją pracę i wiedzieć, że ich wysiłek wart jest poświęcenia. Zawsze dotrzymują słowa. W pracy, numerologiczna Czwórka wybija się ponad przeciętność. Jest sumienna i skrupulatna, traktuje swoje obowiązki niezwykle poważnie i zawsze stawia je na pierwszym miejscu. Czwórka żyje z myślą o dniu jutrzejszym, a brak pieniędzy przysparza jej cierpienia.

Wibracja ta opiera swoje życie na stabilnych fundamentach. Zazwyczaj tworzy wszystko od podstaw i wielokrotnie zaczyna od nowa. Koncentruje się na pracy, co sprawia, że noszą ją osoby uparte i nieelastyczne. Czwórki to osoby wytrwałe i mające jasny cel. Ich zaletą jest precyzja, punktualność i umiejętność kończenia rozpoczętych projektów. Praktyczność – dbają o porządek, są lojalne, odpowiedzialne i uczciwe. Zdarza się, że narzucają własną wolę otoczeniu.

Wibracja nie wybija się ponad inne, ceni sobie solidne i dopracowane podstawy materialne. Z natury osoby  spod tej wibracji są zamknięte w sobie, często zimne i oschłe. Potrzebują poczucia bezpieczeństwa aby odkryć się całkowicie. Żyją w swoich czterech ścianach, nie przepadają za wystąpieniami publicznymi. Potrzebują regularnego kibicowania. W pracy są dobrymi menadżerami, reformatorami, analitykami, spełnią się w pracy w finansach i laboratoriach. Zazwyczaj odnoszą sukcesy na drodze, którą sobie obiorą.

Czwórki nie są wylewne w kwestii uczuć. Mimo tego, potrzebują miłości i potrafią ją przeżywać. Jednak są zamknięte w sobie i muszą się upewnić w kwestii uczuć drugiej osoby. Zamiast mówić o miłości – potwierdzają ją w czynach.

Czwórki koncentrują się na przeszłości. W negatywie są zgorzkniałe, popadają w konserwatyzm i upartość. Nie akceptują siebie i wszystkiego co ich otacza. Droga Życia 4 nie jest prostą drogą – wymaga cierpliwości i wielu starań. Zdarza się, że 4 są pracoholikami. Zarzuca się im zbyt realistyczne podejście do życia. Mogą popaść w ciasnotę umysłową, surowość, zawziętość, a także fanatyzm, agresję a nawet skąpstwo. W negatywie daje pełen sprzeczności gwałtowny charakter.

POWOŁANIE: udowodnienie, że odpowiedzialność i wytrwałość pozwalają osiągnąć każdy cel.

Cechy szczególne:

  • Regularność, wytrwałość.
  • Solidność.
  • Ciągły rozwój.
  • Brak pomocy z zewnątrz – samodzielny wysiłek.
  • Dążenie do równowagi w każdej sferze życia.
  • Skrępowania, zaniedbania.
  • Ograniczające poglądy = zawzięty charakter.

Nadine Lu

 

Źródło:
http://www.mistycznabrama.net/numerologia/46-droga-ycia-4.html
http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/wibracja-drogi-zycia-izis/
http://visuddha.blog.onet.pl/2008/07/30/liczba-drogi-zycia-1-4/
Książka: Editha Wust, Sabine Schieferle, “Vademecum Numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu”
Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram