Oznaki, że duchowe przebudzenie puka do twych drzwi i woła o zmiany

duchowe przebudzenie

Każdy z nas na pewnym etapie życia przechodzi duchowe przebudzenie, czy jest tego świadomy, czy nie. Życie to eksperyment, różne lekcje, nieustanny rozwój do którego często pcha nas nieznana nam siła i popycha ku zmianom wykraczającym poza strefę naszego komfortu. Poznaj najpopularniejsze znaki, że to właśnie ten moment.

1. Wysoka wrażliwość i burza emocji

Emocje potrafią pojawić się znikąd i przejść jak huragan. Oczywiście, nieprawdą jest, że pojawiają się znikąd. Po prostu uśpione, zablokowane przez nas, ukryte w naszej podświadomości, w końcu któregoś dnia wychodzą na światło dzienne. Możemy też popaść w depresję, która wydaje się wówczas naszej duszy jedyną drogą do dania sygnału – zmień kierunek, zmień otoczenie, zmień ludzi wokół. Jeśli coś dłużej nie pasuje do wysokości twoich wibracji, może zacząć ciągnąć cię w dół. Poradzenie sobie ze swoim bólem to najlepsze rozwiązanie. Dostrzeżenie wszelkich emocjonalnych niuansów w sobie, objęcie ich swoją uważnością, oddychanie do czakry serca i świadome przeżycie emocji, uwalnia je. Zaufaj życiu i swojej duszy, że jesteś na właściwej drodze, bez względu na zewnętrzne okoliczności.

2. Poczucie osamotnienia i niezrozumienia

Podczas przebudzenia możesz czuć się jak motyl przeobrażający się z poczwarki lub wąż, który dopiero porzucił starą skórę. Może ci się wydawać, że tylko ty przechodzisz takie zmiany. Możesz czuć się inny i osamotniony, w końcu często nie pasujesz już do starego otoczenia. Wszystko się ułoży, niczym skomplikowana układanka, która po czasie dopiero okazuje się zbiorem pasujących do siebie elementów. Ufaj, Wszechświat zawsze dba o ciebie. Zrób to, co jest do wykonania, byś stanął z powrotem na nogi i pamiętaj, że wszystko ułoży się już wkrótce. Dodatkowo zawsze gdzieś na świecie są ludzie, którzy zmagają się z podobnymi lub nawet gorszymi sytuacjami, skoro im udało się, uda się również tobie. Czerp inspirację od innych.

Może cię również zainteresować artykuł: Co się zadzieje gdy zaufasz Wszechświatowi? 13 powodów, które mówią, że warto!

Bliźniaczych Płomieni

Źródło: unsplash.com

3. Wołanie o poczucie sensu w życiu

Być może przyjdzie taki moment, w którym rozpaczliwie wręcz będziesz odczuwać potrzebę odkrycia głębszego sensu w życiu. Zapragniesz odnaleźć połączenie z innymi i Uniwersum, oraz zostaniesz poszukiwaczem spełnienia w życiu. Na początku możesz mieć poczucie bezsensowności tego wszystkiego, co jednak okaże się nieprawdą. Skoro jesteś tu na Ziemi, to jesteś tu potrzebny. Zasługujesz na życie, jesteś wartościowy już z samego faktu urodzenia się. Każdy urodzony na Ziemi ma do spełnienia jakąś swoją misję. Wszyscy jesteśmy też ze sobą połączeni. Każdego dnia wpływasz na innych i są w twoim życiu ludzie, którzy choćby z daleka, mają wpływ na ciebie. To wartościowa wiedza i zasada, którą warto wykorzystać! Zachowaj wiarę w celowość swojego istnienia, a zobaczysz jak pomoże ci to w rozwoju. Zgłębiając swoje talenty, poszukując pasji i powołania do pracy niosącej wartość dla innych, zaczniesz żyć swoim życiem. Twoja dusza podpowie ci przejawem ekscytacji, radości, przypływem energii, spokoju i kreatywności, gdy będziesz na właściwej drodze!

4. Życiowe lekcje i twój rozwój osobisty zaczynają nabierać szybkiego tempa

Możesz być postawiony w wielu trudnych sytuacjach, jednak zaczniesz widzieć w tym lekcje do przerobienia i czerpać z nich mądrość. Pamiętaj, że proces uzdrowienia następuje dokładnie we właściwym na to momencie. Co ma być uzdrowione, będzie uzdrowione. Nie siłuj się z życiem, nie przyspieszaj niczego, płyń razem z prądem zdarzeń, radząc sobie z nimi i ucząc się z doświadczenia. Możesz na tym etapie też czuć dużą potrzebę odkrywania siebie i zgłębiania świata w ogóle. Przestaniesz ufać mediom, zaczniesz dociekliwie poszukiwać prawdy i głośno zadawać pytania. To twój piękny czas budzenia się, w którym może pojawić się wiele zaskakujących momentów, aż w końcu poczujesz, że to właśnie twoja droga i odpowiedzi, które w skrytości ducha szukałeś od dawna.

5. Spotykasz odpowiednich ludzi na swojej drodze

Wszechświat zawsze podsyła ci duchowych przewodników lub pomocników w trudnych chwilach. To może być przyjaciel albo nieznajomy, idealnie wpasowany w twój życiowy etap, niosący jakąś lekcję, poradę lub inspirację. Lekcja może przyjść od ludzi również w postaci poleconej książki, eventu, filmu, wystąpienia publicznego czy podróży. Otwórz serce, uszy i oczy. Wszechświat przemawia do ciebie na wiele sposobów! Każde wyzwanie to okazja do odkrycia swojej własnej siły, swojego światła i swoich pragnień.

6. Odkrywasz w sobie głęboką więź ze zwierzętami i planetą

Może czułeś ją od dziecka, a może dopiero teraz zaczynasz odczuwać bliskość z naturą. Często naturalną rzeczą staje się przejście na dietę wegetariańską lub wegańską i świadome życie, z dbałością o Matkę Ziemię. Nawet jeśli nie czujesz potrzeby całkowitego rezygnowania z jedzenia mięsa, to lubisz przebywać na łonie natury, uspokaja cię to i ładuje twoje baterie. Zwierzęta nie są ci obojętne i czujesz z nimi więź. Może też okazać się, że potrzebujesz żyć w zgodzie z cyklami natury lub cyklami Księżyca. Zwiększa się twoja potrzeba interesowania się takimi tematami, jak ziołolecznictwo, minerały, astrologia, naturalne metody uzdrawiania, ekologia, drzewoterapia itp. W ten sposób zamiast czuć się jak kosmita na Ziemi, zaczynasz czuć się jak w domu, Ziemię traktując jak matkę.


Wszystko, czego się kiedykolwiek nauczyłeś, jest Twoje na własność! Odpamiętaj starą wiedzę biorąc udział w Rytuale Odrodzenia Starej Wiedzy – odpamiętaj Umiejętności Duszy!


7. Pragniesz spotkać bratnią duszę

Bez względu na to, czy będą to przyjaciele, czy romantyczna relacja, a może jedno i drugie w jednym, pragniesz spotkać ludzi o podobnych wibracjach i otwartych umysłach. W momencie naszego rozwoju duchowego i osobistego, odpowiedni ludzie samoistnie pojawią się na naszej drodze. Mogą temu też pomóc nowe wydarzenia, warsztaty, miejsca, do których w trakcie tej przemiany zaczynamy chodzić. Jeśli w tym momencie jesteś jeszcze sam na drodze przebudzenia, spokojnie, to tylko przejściowy etap. Rozwijaj się, pracuj nad sobą, rozbudzaj ciekawość i życzliwość względem siebie i innych. Nie przywiązuj się do oczekiwań i konkretnych rezultatów, po prostu rób swoje, radośnie wyczekując swoich bratnich dusz.

8. Świadome śnienie i głos intuicji

Im więcej pracujesz nad sobą, tym bardziej uaktywnia się twoja szyszynka, nazywana też trzecim okiem. To może rozbudzić twoją intuicję, naturalne zdolności do uzdrawiania i świadome śnienie. Twoje sny staną się źródłem mądrości, przepracowywania twoich problemów, ale też niesamowitym światem wrażeń i kreacji. Spędzaj czas ze sobą i na łonie natury, wsłuchuj się w swoje serce, a coraz częściej będziesz słyszeć głos swojej duszy, zwany intuicją.

Duchowe przebudzenie to wyboista droga, wartościowa, piękna przygoda. Chwilami możesz czuć, że jesteś bliski poddania się, obłędu, zwątpienia, chcieć zawrócić z tej drogi i wrócić do swojej strefy komfortu. Jednak każda sytuacja, każda twoja wewnętrzna praca, przybliżająca cię do ścieżki pełnej miłości, akceptacji, spokoju, radości, obfitości i poczucia sensu, będzie prowadzić cię dalej. Życie nie jest sprawdzianem czy zadaniem do odrobienia, jest nieustannym procesem, pełnym tajemnic, niespodzianek, zachwytów i boleści. Kiedy odkryjesz w sobie źródło miłości i współczucia, poczujesz więź ze światem i wszelkimi istotami, zapragniesz podążać tą drogą, mimo zwątpień i trudności.

Może cię również zainteresować artykuł: 9 sposobów, jak otworzyć i używać pola serca do samouzdrawiania

Arunika

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram