Techniki projekcji astralnej, które pozwalają podróżować w różnych wymiarach

Techniki projekcji astralnej

W trwających czasach pandemii wszyscy zostali poddani kwarantannie i zamknięci w domu, co sprawiło, że chęć podróżowania i odkrywania nowych miejsc wydaje się bardzo kusząca. Na wiele sposobów pierwotny – tkwiący w każdym z nas – ezoteryk, może pomóc w spełnieniu tych pragnień, wykonując projekcję astralną, która pozwala podróżować, pozostając w pomieszczeniach. Jest to możliwe, ponieważ „ciała astralne” mogą przekraczać ciała fizyczne.

Projekcja astralna to „doświadczenie ciała zewnętrznego”, które jest celowe i przenosi naszą świadomość przez kilka wymiarów, w tym przez czas i przestrzeń. Praktyka ta jest podobna do głębokiej medytacji lub świadomego snu, która działa przez oczy naszego umysłu.

Laura Brown, przewodnik po planach niefizycznych i channeler, informuje, że niefizyczne podróżowanie jest możliwe dzięki praktyce i intencji, ponieważ ludzie posiadają wrodzone zdolności projekcji astralnej.

Oto 7 łatwych sposobów na praktykowanie sztuki projekcji astralnej i uwolnienie się od związanej z domem egzystencji:

I: Zoptymalizuj swoje wrodzone zdolności

Praktycy powszechnie wierzą, że każdy ma podstawową umiejętność wykorzystania swojej zdolności do projekcji astralnej. Można to zrobić usuwając blokady psychiczne, które uniemożliwiają nam otwarcie wewnętrznego oka.

Brown kładzie nacisk na wzmocnienie umiejętności wizualizacji, aby przenieść naszą świadomość w inne miejsca, podczas gdy pozostajemy statyczni. Więc pokonaj atrofię psychiczną, aby oddzielić umysł od ciała.

Może cię również zainteresować artykuł: Czym jest tajemniczy świat astralny? Poznaj 7 poziomów astrala

Źródło: pixabay.com

II: Ćwicz autohipnozę i medytację

Medytacja to idealny sposób na rozpoczęcie eksperymentowania z umiejętnościami projekcji astralnej i zgłębianie naszej świadomości. Oczyszczanie umysłu pomaga rozwijać eteryczne koncepcje i otwiera eksplorowane sfery astralne, do których można podróżować.

Autohipnoza wykracza poza medytację, w której umysł wchodzi w głęboki stan podobny do transu, w którym pozostaje się w sferze astralnej przez dłuższy czas.

III: Świadome śnienie

Uważa się, że projekcja astralna zapewnia nam pełną świadomość. Manu Del-Prete, medium psychiczne i uzdrowiciel energii, stwierdza, że ​​śnienie jest formą projekcji astralnej, w której nie jesteśmy świadomi faktu, że dokonujemy projekcji podczas snu.

Jednak podczas świadomego śnienia pozostajemy w pełni świadomi tego, że jest to sen.

IV: Technika „Obudź się ponownie w łóżku”

Technika budzenia się ponownie w łóżku jest idealna do osiągnięcia świadomego śnienia, które zwiększa naszą świadomość w królestwach snów.

Prete potwierdza, że ​​zasypianie zaraz po przebudzeniu się i pozostawanie w stanie przytomności przez 10 minut bardzo pomaga w odłączeniu ciała i umysłu, co jest kluczowe dla projekcji astralnej.

V: Sztuka kryształów

Niektóre minerały uzupełniają praktyki lecznicze, medytacje i wspomagają podróże astralne.

Renee Watt, profesjonalna medium, wspomina o doskonałym wykorzystaniu niebieskiego Kyanitu do przemierzania po sferach astralnych, podczas gdy selenit utrzymuje od ciebie z dala niechciane byty i energie. Medytacja z kryształami bardzo pomaga w oswajaniu częstotliwości astralnych.


Kyanit i Selenit w różnej postaci, jak i wiele innych kamieni pomocnych w niefizycznych podróżach.


VI: Wyłącz światła

Nasze wewnętrzne oko próbuje odłączyć się od świata fizycznego podczas projekcji astralnej. Proces będzie szybszy i lepszy dzięki wyeliminowaniu zakłócających efektów wizualnych poprzez wyłączenie światła i medytację w ciemności.

Staraj się używać grubych, ciemnych zasłon do sypialni, aby zapobiec wpadaniu światła. Maski na oczy i wygodna odzież podczas snu w nocy również pomagają w świadomym śnieniu.

VII: Nie miej żadnych oczekiwań

Astralne projekcje są zaskakujące i nieoczekiwane, więc porzuć wszelkie oczekiwania i pozwól swojej świadomości przejąć kontrolę nad umysłem, co przyniesie niespotykane dotąd doświadczenia.

Watt mówi, że królestwa astralne są wyjątkowe i zdumiewające, dlatego musimy całkowicie się zrelaksować, aby w pełni cieszyć się tym ezoterycznym doświadczeniem.

Podsumowując

Praktycy parapsychologiczni stwierdzili, że projekcje astralne mają moc zmieniania życia za pomocą pozytywnej energii i dla niektórych pozostają jednorazowym doświadczeniem. Niemniej jednak szczere praktykowanie tych metod może pomóc w regularnych podróżach do królestw astralnych.

Może cię również zainteresować artykuł: Świadomy sen: 17 potężnych technik, by być świadomym podczas snu


Źródło: consciousreminder.com/2021/03/15/astral-projection-techniques-that-allow-you-to-travel-across-realms

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram