Wybierz mandalę, aby zobaczyć, jakiego rodzaju duchowego oczyszczenia potrzebuje twoja dusza

Higiena duchowa nie zawsze jest priorytetem w naszych życiach. Zwykle interesujemy się nią dopiero, gdy jesteśmy maksymalnie zestresowani i nie czujemy się tak, jakbyśmy chcieli.

Po intuicyjnym wybraniu mandali, zaleca się korzystać z opisanej metody oczyszczania przynajmniej raz w tygodniu przez kolejny miesiąc, a potem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

1. Cięcie sznura

Niezdrowe emocjonalne sznury energii rosną i mnożą się. Odetnij te negatywne kable już dziś, aby nie kontynuować tworzenia współzależnych relacji, które szkodzą obu stronom.

Poproś Archanioła Michała, aby raz na zawsze pomógł przeciąć te sznury. Następnie otwórz swoją czakrę serca i pozwól bezwarunkowej miłości płynąć do ciebie i od ciebie.

Przeczytaj artykuł: Prosty przepis na odcięcie się od energii innych osób, miejsc, przedmiotów, wspomnień…


2. Uzdrawianie ciała energią

Twoje ciało, umysł i duch mówią, że nadszedł czas na pracę z energią. Potrzebujesz teraz masażu tantrycznego, Reiki, akupunktury, terapii czaszkowo-krzyżowej lub jakiejkolwiek innej pracy z ciałem, która do ciebie przemawia.

Praca własna pomaga, ale tym razem potrzebujesz wsparcia. Znajdź kogoś, komu ufasz lub znajdź specjalistę w swoim fachu.

Przeczytaj artykuł: Czym jest Masaż Tantryczny? Poznaj moc dotyku uzdrawiającego seksualność


3. Ochrona

Wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina ochrony przed ludźmi wokół siebie. Asertywne słowo, gest, w pewnym momencie jest tym, czego potrzebujesz, aby cieszyć się pięknem życia! Naucz się asertywnej postawy oraz medytuj z Archaniołem Michałem, który użyje swojego miecza świetlnego, do ochrony twojej energii przed nieodpowiednimi wpływami.

Natychmiast poczujesz się lżejszy. Możesz się do niego zwrócić w każdej chwili, gdy potrzebujesz dodatkowej ochrony.

Przeczytaj artykuł: Archanioł Michael – jeśli potrzebujesz ochrony

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

One thought on “Wybierz mandalę, aby zobaczyć, jakiego rodzaju duchowego oczyszczenia potrzebuje twoja dusza


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram