Magia w 60 sekund: 15 szybkich i łatwych magicznych zaklęć [część II]

zaklęcie

Bycie wiedźmą w dzisiejszych czasach nie jest proste. Na co dzień żonglujemy czasem pomiędzy pracą, rodziną, spacerami z psami, wizytami u dentysty i tysiącami innych pilnych spraw do załatwienia. Kochamy magię i chciałybyśmy uhonorować tę część nas każdego dnia, ale czasami po prostu nie mamy czasu na pełny rytuał.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​magia nie musi być czasochłonna. Oto piętnaście zaklęć, które wkomponują magię w twoje codzienne życie w dowolnym miejscu i czasie. Jeśli dysponujesz sześćdziesięcioma sekundami, to masz czas na zaklęcie!

Pierwsze 7 zaklęć znajdziesz tutaj: Magia w 60 sekund: 15 szybkich i łatwych magicznych zaklęć [część I]

8. Słoik intencji

Weź słoik i umieść go w miejscu, w którym będziesz go widziała przynajmniej raz dziennie. Obok połóż bloczek karteczek biurowych wraz z przyborem do pisania.

Ilekroć masz intencję, którą chciałabyś zamanifestować, zapisz ją na karteczce i wrzuć do słoika. Intencja może być bardzo konkretna, na przykład: „Zarabiam sześćdziesiąt tysięcy złotych rocznie” lub może to być coś mniej konkretnego, jak „cierpliwość” czy „asertywność”.

Co jakiś czas przeglądaj swoje intencje. Wybierz jedną ze słoika. Jeśli została już spełniona, możesz ją spalić. Jeśli jeszcze nie – zwizualizuj sobie dokładnie jej realizacje i ponownie schowaj do słoika. Odrzuć też wszelkie intencje, które już ci nie służą.

9. Zaklęcie wody

Wspaniale jest wykorzystać energię słoneczną lub księżycową do naładowania wody. Czarownice robią to pozostawiając słoik wody w słońcu lub świetle księżyca na kilka godzin. Woda, która została magicznie „naładowana”, jest potężnym eliksirem, którego można używać do picia lub do zaklęć.

Czasami jednak nie mamy czasu na ustawienie wody na zewnątrz na dłuższy czas. Alternatywą jest „naładowanie” wody wizualizacją słońca lub księżyca.

Aby wykonać to zaklęcie, trzymaj słoik z wodą w dłoniach i zamknij oczy. Wizualizuj jasny promień światła słonecznego lub księżycowego świecący z nieba do słoika z wodą. Poświęć chwilę na wizualizację i spróbuj zaangażować wszystkie zmysły. „Poczuj” ciepło słońca i „słuchaj” delikatnego refrenu nocnych dźwięków podczas wizualizacji księżyca.


Jeżeli jesteś ciekawa, jak wkroczyć na ścieżkę magiczną – zapraszamy. Przygotowaliśmy specjalny pakiet 5 szkoleń w promocyjnej cenie: Podstawy Magii. Jak zacząć? [pakiet pięciu webinarów]

Podstawy Magii


10. Wdzięczność naturze

Ilekroć natkniesz się w codziennym życiu na jakąkolwiek formę natury, jak bukiet kwiatów, piękny widok z okna lub talerz świeżych owoców, poświęć chwilę, aby wysłać podziękowania dla natury za wniesienie tak wiele piękna do twojego życia. Kiedy łączysz się z naturą, łączysz się ze swoją mocą.

11. Zaklęcie żywiołu wiatru

Ilekroć poczujesz podmuch wiatru lub delikatną bryzę snującą się po twoim ciele, poświęć chwilę i wyślij intencję, wdzięczność, życzenie lub afirmację. Twoja wiadomość pofrunie wraz z wiatrem do wszystkich zakątków Wszechświata.

12. Zaklęcie oddechu energii

Użyj tego zaklęcia, kiedy potrzebujesz wybuchu energii lub szybkiego sposobu na uspokojenie się.

Usiądź w wygodnej pozycji i zamknij oczy. Stwórz wokół siebie świętą przestrzeń. Podobnie jak w „zaklęciu, by ktoś o tobie pomyślał”, wyobraź sobie białe światło spływające z nieba, które cię otacza. Następnie połącz się ze swoją mocą, skądkolwiek pochodzi – od aniołów, twojej intuicji, z Wszechświata itp. Wybierz, czy twoją intencją jest uzyskanie relaksu czy doładowanie energią.

Oddech relaksu: Zwróć uwagę na swój oddech i wyobraź sobie, że powietrze, którym oddychasz, jest otoczone chłodną, ​​spokojną energią. Wdychaj w normalnym tempie i wydychaj bardzo, bardzo powoli. Pozwól, aby wdech skrócił się, a wydech wydłużył. Po pięciu oddechach otwórz oczy i zakończ zaklęcie.

Oddech energii: Wyobraź sobie ciepłą, sprężystą energię w powietrzu podczas oddychania. Spraw, by każdy wdech trwał dłużej niż wydech. Zrób pięć takich oddechów, by zaklęcie się dokonało.

13. Magnes na pieniądze

Umieść kryształ cytrynu na portfelu, aby przyciągnąć pieniądze. Zielone kryształy też podziałają!


Cytryn, jak i wiele innych minerałów, można kupić w naszym sklepie


14. Zaklęcie, by poczuć się pięknie

To idealne zaklęcie przed randką, ale jest świetne na każdą okazję, aby poprawić swój wygląd zewnętrzny, jak i poczuć się pięknie wewnątrz. Zapal świeczkę i umieść ją w pomieszczeniu, w którym będziesz się przygotowywać. Zadbaj o to, aby rozczesać włosy, nałożyć makijaż, wydepilować nogi – cokolwiek robisz, gdy chcesz wyglądać jak najlepiej. Po zakończeniu stań przed lustrem podziwiając swoje piękno. Następnie zgaś świecę.

Uwaga: zachowaj bezpieczeństwo, gdy używasz magii ognia. Nigdy nie pozostawiaj zapalonej świecy bez nadzoru.

15. Zaklęcie dzielenia się miłością

Ilekroć spotkasz kogoś, kto zachowuje się trochę zrzędliwie, użyj tego zaklęcia, aby wysłać mu miłość bez jego wiedzy. Patrząc na osobę, narysuj serce (lub jakikolwiek symbol miłości) na powierzchni najbliższej tej osobie. Jeśli jest to kasjer na stacji benzynowej, narysuj serce na kasie, czekając, aż wyda ci paragon. Jeśli to twój szef w pracy, narysuj magiczny symbol na folderze, który zostawiasz na jego biurku.

Teraz idź i twórz magię!

Jest tak wiele sposobów płynnego zintegrowania magii z codziennym życiem. Zapraszam do użycia tych zaklęć w praktyce lub zmiany ich, aby pasowały do ​​Twojego stylu życia. Jako wiedźma masz moc używania magii w dowolnym miejscu!

Może cię również zainteresować artykuł: Czy jesteś czarownicą? Znaki i cechy charakterystyczne, które wskazują na naturalne zdolności magiczne


Źródło: thetravelingwitch.com/blog/2018/5/10/15-spells-you-can-cast-in-under-60-seconds

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram