Numerologia roku 2019 – czego możemy się spodziewać w nowym roku?

Numerologia roku 2019

Na początku roku 2018 prognozowaliśmy jak może wyglądać rok 2018 według wibracji numerologicznych. Sprawdź TUTAJ, czy w twoim życiu była jakaś zgodność w związku z wibracją 2/11. Tym razem przyjrzymy się wibracji roku 2019.

2019 to energia liczby 3 – rezonuje z twórczą ekspresją. Pokazujesz siebie, swoją kreatywność, inspirację i optymizm w codziennym życiu, w pracy i w relacjach międzyludzkich. Czy to będzie dobry rok?

Rozłóżmy liczbę 3 na czynniki pierwsze

Liczba 3 to optymizm i wyrażanie siebie i swojej duszy na wszystkie możliwe sposoby. Oto przychodzi potencjał, który głupio zmarnować. Właśnie masz okazję pokazać wszystko to, co gra ci w duszy, a cały kolejny rok (2019) będzie temu sprzyjał. Po dość poważnym, mistrzowskim roku o wibracji 11, wesoła, radosna i beztroska trójka to powiew świeżości i oddech po poważnych, znaczących i wpływających na całe życie, decyzjach.

Trójka rezonuje z dyplomacją, tolerancją i integracją. Zahacza o działania społeczne i granie do tej samej bramki jako zespół. To właśnie teraz, łatwiej niż kiedykolwiek, przyjdzie nam bycie świadomym na wielu płaszczyznach. Energia wspiera proces odkrywania, że jest się samowystarczalnym, że jest się panem swojego losu i królem życia, poniekąd.

Źródło: unsplash.com

Na całość wibracji liczby 3 składa się wibracja poszczególnych liczb – składowych roku 2019. W związku z tym widzimy, że:

Energia 2 – Wibracja tej liczby opowiada o szeroko pojętej relacji. To praca w zespole, działania w duecie, romanse, przyjaźnie i nowe znajomości. Współpraca i dyplomacja. Wibracja 2 szuka drugiej osoby lub grupy innych osób, aby czuć się doceniona i spełniona. Jest szczęśliwa wtedy, gdy może zawierać interakcje z innymi osobami.

Energia 0 – Wibracja, która reprezentuje wszystko co jest, wraz z całym potencjałem, który do tego należy. Zazwyczaj wskazuje na nieskończone możliwości, jednocześnie opisuje wszystko i nic. Pokazuje, że bariery nie istnieją i każdy pomysł jest możliwy do zrealizowania. Zero pokazuje to co jest zamknięte i jednocześnie… szeroko otwarte, a więc opisuje wszechstronność, nieskończoność i pożądaną pełnię. To kompleksowość – takie all inclusive w numerologii, podbicie wartości pozostałych liczb, które pokazują się w zestawieniu razem z liczbą 0.

Energia 1 – samowystarczalność. Realizacja celów, samotna podróż przez życie, skupienie się na sobie i swoich potrzebach. Energia 1 ma potrzebę nowości – nowych miejsc, nowych przedsięwzięć i nowych ludzi. Lubi też sprawdzać jak daleko może zajść i jak wysoko doskoczyć. Wibracja może współistnieć z innymi, ale zdecydowanie woli samodzielność.

Energia 9 – Wibracja 9 to troska o dobro drugiego człowieka, odejście od osądów i uprzedzeń. Zrozumienie i empatia. Wibracja ta ma skłonność do współczucia, szeroko pojętej tolerancji i filantropii. To najbardziej humanitarna ze wszystkich 9 liczb w numerologii. Skupia się na tym, aby społeczeństwo było spełnione i szczęśliwe, odchodzi od egoistycznych potrzeb.

I w końcu energia 3, jako suma roku 2019 – 3 to esencja na którą składają się poszczególne elementy – trójka z 12 z udziałem liczb: 2 + 0 + 1 + 9 to wyjątkowa trójka, którą warto wykorzystać w działaniach, jakie planujemy podjąć w roku 2019. Istotą 3/12 jest kreatywne wyrażanie siebie, autoekspresja, dbanie o relacje bliższe oraz dalsze, samostanowienie, humanitaryzm, optymizm, interakcje społeczne, inspiracja, tolerancja, praca zespołowa, potencjał, niezależność, idealizm.

2019 w skrócie

Kreatywność, inspiracja, radość i tolerancja liczby 3, wraz z dawką pracy zespołowej i szeroko pojętych relacji międzyludzkich (liczba 2), nieskończonym potencjałem, którym operujemy (liczba 0), niezależnością, samostanowieniem i odkrywaniem nowego (liczba 1) oraz z humanitaryzmem i filantropią (liczba 9) to cały rok 2019.

Spodziewajmy się więc więcej zmian, w kierunku poprawy losów naszej planety, więcej zmian w kierunku dobrego jakościowo życia całego społeczeństwa, współpracy i nowych projektów, które mają za zadanie pokazać kreatywną i twórczą część ludzkości oraz osobistych zmian, które wpłyną nie tylko na nas, ale też na życie pozostałych mieszkańców planety. Czyżby to były innowacje, które pozwolą nam zaprowadzić harmonię, miłość i dobroć na świecie? Oby!

Energia rezonuje z twórczym podejściem organizacji jednostek o podobnych poglądach – dzięki czemu pojawią się strategie rozwiązywania problemów związanych z ludzkością. Wyobraźnia, która pozwala dostrzec skutki naszych dotychczasowych decyzji, efektywna komunikacja, dynamika i twórczość, która pozwala nam się wyładować i pokazać siebie.

Twój rok numerologiczny od września 2018 do września 2019

Już wiesz jak będzie manifestować się energia roku 2019 ogólnie i jak objawi się w społeczeństwie. Czym będzie dla Ciebie? Sprawdź, w jaki rok numerologiczny wkroczyłeś we wrześniu 2018 i co będziesz realizować oraz na czym będziesz się skupiać do września roku 2019. Przeczytasz o tym w artykule: Szczęśliwego Nowego Numerologicznego Roku! W jaki rok numerologiczny wchodzisz?

Nadine Lu

***

ZAPLANUJ ROK 2019 W ENERGIACH RAZEM Z AKADEMIĄ DUCHA

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają cię do wzięcia udziału w niezwykłych warsztatach:

 Zaplanuj ROK 2019 w Energiach *** Mapa Marzeń ***

Na warsztatach będziemy się uczyć między innymi jak odnaleźć ścieżkę swojej Duszy i nią podążać, jak inwestować i wykorzystywać swoją energię, by osiągnąć w życiu sukces, jak komunikować się z Aniołami i wiele więcej… Nie może cię zabraknąć. Uczyńmy rok 2019 rokiem wysokich energii i wspaniałych osiągnięć!

Dołącz do nas stacjonarnie w Warszawie lub on-line z dowolnego miejsca na świecie.

mapa marzeń
Źródło:
affinitynumerology.com/number-meanings/number-2019-meaning.php
astrosage.com/2019/numerology-2019.asp
sunsigns.org/numerology-horoscope-2019/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram