Federacja Galaktyczna – Zjednoczona Federacja Planet. Co to jest? Część 3

Autor: Agencja Kosmiczna, Gosia

Opublikowany: 1 lipca 2021 r

Federacja Galaktyczna, kontrola CIA nad społecznościami UFO, fałszywa inwazja kosmitów – Yazhi i Swaruu


Swaruu X (Athena) : Wyraźnie widzę, że Federacja i rasy, które ją tworzą, a także prawie wszystkie pozostałe rasy obserwatorów, postrzegają Ziemię jako miejsce, w którym można doświadczyć wszelkiego rodzaju tego, co dzieje się w człowieku życia, indywidualnie lub zbiorowo. Więc nie traktują poważnie tego, co dzieje się na Ziemi. Nawet koncepcje zła na Ziemi są tam zawarte.

Nie chodzi o to, że nie ma zła poza Ziemią, ale nie tak, jak widać na Ziemi, że lub te koncepcje są unikalne dla Ziemi, koncepcje zła, takie jak Dżiny, Diabły itp., można znaleźć tylko na Ziemi.

Więc to, co wyraźnie widzę o tym, jak nawet najbardziej zorientowani ludzie postrzegają rzeczywistość i to, co dzieje się w kosmosie i na Ziemi, jest tylko kolejnym odbiciem ziemskich koncepcji i nie odzwierciedla tego, co naprawdę się dzieje, ani na Ziemi, ani w kosmosie.

Jeśli porównamy, jak inne gatunki Federacji postrzegają ten problem z punktu widzenia ich rodzimych planet, ponownie zobaczymy, że nie odzwierciedla to, co lub jak ludzie interpretują rzeczy. A te rasy ze swoich planet tak naprawdę nie postrzegają Ziemi jako planety problematycznej, najechanej lub w jakichkolwiek kłopotach. Postrzegają ją jako samodzielną, odizolowaną rzeczywistość edukacyjną lub sferę, w której z wielu powodów, ale głównie z powodów edukacyjnych lub eksperymentalnych, dopuszcza się dziwne i nieetyczne rzeczy.

Regresywne rasy ET nie stanowią problemu w kosmosie, nie ma się czym martwić. Dzieje się tak z wielu powodów, na przykład najbardziej oczywistym jest to, że Federacja i jej sieć wpływów są tak duże, że dawno temu zmiotły złe rasy. Więc z tego punktu widzenia przekroczyli zło, przynajmniej zło klasyczne.

Tak więc Federacja sama w sobie nie jest regresywna i to wyjaśnia, dlaczego tak wielu ludzi podskakuje, gdy mówisz, że postępują w nieetyczny lub zły sposób. Ponieważ jest to odbicie innych kontaktów ET, channelingowych lub bezpośrednich. Z ostrożnością tutaj, ponieważ Federacja przekaże tym innym kontaktom tylko to, co chcą, aby wiedzieli i jak chcą, aby widzieli Federację. Oznacza to więc, że to, co ludzie, z którymi się kontaktuje, często jest propagandą Federacji. To nie jest takie proste, jak mówią. Poznaj kogoś po czynach, a nie po słowach.

Nie obmawiamy całej Federacji, stwierdzamy wyraźne błędy w sposobie, w jaki Federacja zarządza Ziemią. Nie zrobili nic, by pomóc ludziom. Tylko puste słowa. „Papa Trump cię uratuje / Federacja Papa cię uratuje”.
Obrażanie was i chęć uciszenia was jest inwazyjnym imperialistycznym, monopolistycznym podejściem do prawdy. Ty i wszyscy inni powinniście mieć prawo mówić, co chcecie, niech zadecyduje słuchacz. Ktokolwiek chce cię uciszyć, angażuje się w jeszcze większą tyranię.

Coś tu jest bardzo nie tak, jeśli chodzi o Federację i Ziemię. Nie dotrzymują słowa. I wyraźnie widzę, że wszyscy pro-federacyjni aktywiści na Ziemi angażują się w jakieś operacje wywiadowcze, w rodzaju QAnon i Trump. Wykorzystując potrzebę słabo zorientowanych ludzi, aby trzymać się czegoś, jak nadzieja, religie, ponownie zmuszając ich do przejścia w mentalność „nic nie rób”. Są ekspertami w dziedzinie psychologii człowieka. Wykorzystują więc tę potrzebę wiary w „siłę wyższą”.

Widzę, jak wykorzystują Federację jako nową religię, twierdząc, że każdy, kto mówi coś przeciwko niej, jest „niewiernym”. to jest bardzo poważne! Wszystko, co musisz zrobić, to zastąpić tam słowo Federacja słowem Jezus, a zobaczysz, co mam na myśli.

Hasła pro-federacyjne, takie jak: „wydobywanie ludzi z niewoli kosztem własnego życia”. To jest całkowicie jezuickie. Taka jest właśnie koncepcja Jezusa, który oddał własne życie, aby wybawić ludzkość od grzechu pierworodnego. To ma jezuitów wypisanych wszędzie.

Ludzie mają tendencję do wyjaśniania wszystkiego tylko za pomocą tego, co wydaje im się, że wiedzą, i od przywiązań do swoich ulubionych pomysłów. Więc mówisz, że Federacja działa w zły sposób, to tak jak mówisz, że Jezus jest „zły”. Trzymają się swojej ulubionej koncepcji Federacji – miłości i światła. A to nie odzwierciedla tego, co inni ludzie widzą w Federacji. Mówienie ci, abyś przestał przesyłać swoje informacje, jest jak palenie książek.

Gosia : Dlaczego im zależy na przedstawieniu się jako wojownicy światła, którzy walczą o wyzwolenie ludzkości, jeśli nie tak postrzegają to doświadczenie tutaj, od którego musimy się wyzwolić? Po co w ogóle manipulować ludzkim wyobrażeniem o sobie? Dlaczego nie pozostawić go neutralnego?

Swaruu X (Atena) : Ponieważ Federacja nie robi tego, o czym wspominasz. Robią to ludzie. Federacja jako taka nie dba nawet o to, jak jest postrzegana od wewnątrz „gry”. Tylko być może dlatego, że niektórzy ET ujawnią swój osobisty punkt widzenia niektórym ludziom.

Ale cała koncepcja Federacji będącej Miłością i Światłem wyzwalającym ludzkość i wszystko to jest dla mnie tylko ludzką konstrukcją, z ich bardzo ograniczonego punktu widzenia i zrozumienia. Propaganda jako taka, jak wspomniałem powyżej, pochodziłaby od organizacji ludzkich z zamiarem kontrolowania ludzkiej percepcji, a nie bezpośrednio z „wydziału propagandy” Federacji.

New Age został stworzony przez CIA w celu kontrolowania ludzkiego przebudzenia, postrzegania i nastawienia, a nawet postrzegania rzeczywistości tzw. ruchu hippisowskiego. To, co teraz widzimy, to więcej kontroli New Age, więcej tego samego.

CIA nie jest agencją rządową zajmującą się bezpieczeństwem narodowym, byłaby to NSA. CIA została stworzona z myślą o ukrywaniu i wspieraniu, ochronie interesów korporacji, które są własnością jezuitów i członków Kabały.

Właśnie dlatego są na ciebie skazani. Ponieważ nie pasujecie do ich narracji, dlatego jesteście niebezpieczni. Galaktyczna Federacja Światła, cokolwiek, jest jedną z ich najlepszych inicjatyw kontrolowania ludzkich umysłów. Igrasz z ich programami i ich intencjami.

Ludzie, którzy to robią, podążają za kontrolowaną umysłowo narracją, która wyszła od jezuitów, ponieważ rezonuje z nimi. Znowu ludzie stają się narzędziami władzy i nawet tego nie zauważają. Oślepia ich blask nadziei płynący z wszechpotężnej koncepcji Federacji, obiecującej im rzeczy, które nigdy się nie spełnią. Ponieważ nigdy się nie pojawiły, dlaczego miałyby powstać teraz?

Gosia : Wow, OK. Więc nawet sama Federacja nie miesza się tutaj z postrzeganiem ludzi… bardzo interesujące.

Swaruu X (Athena) : Tak, jest to dla mnie bardzo jasne.

——–

Innego dnia:

Yazhi : Ogólnie… to co mówimy o Federacji jest bardzo kompleksowe. Tak więc ci, którzy atakują nas za „oczernianie” ich, z pewnością nie rozumieją, co mówimy.

Teraz powiem ci, jaka jest koncepcja Swaruu X (Athena) na ten temat. Czuje i widzi, że w społeczności, która mówi o tych rzeczach, wiesz, UFO, istotach pozaziemskich, Federacji, przebudzeniu itp., istnieje główny nurt i „alternatywne media”. To jest ważne.

Podstawą tego jest to, że wiemy i wielu ludzi na Ziemi również wie, że CIA kontroluje New Age. Nawet zaczął. Ludzie nie zdają sobie sprawy z zasięgu CIA. Myślą, że to tylko jakaś agencja szpiegowska patrząca na terrorystów w Syrii czy gdziekolwiek i tym podobne rzeczy.

W rzeczywistości jest to instytucja kontrolna i działa bezpośrednio dla Kabały, dla Illuminati i ich interesów.

Atena upiera się, że widzi wyraźny wpływ i kontrolę nad pewnymi grupami ludzi, którzy mówią rzeczy o Federacji, istotach pozaziemskich i Przebudzeniu. Tak więc te grupy ludzi wspierają się nawzajem, wpływając na ich percepcję, kontrolując się wzajemnie, a CIA zarządza z nimi operacjami psychologicznymi od lat 60-tych. Więc to, co ci wszyscy mówią, jest kierowane i aprobowane przez interesy Illuminati. Karmią się nawzajem, wzmacniają się nawzajem i wiemy, że wielu z nich było bezpośrednio związanych z jezuitami, a niektórzy nawet bezpośrednio z CIA.

Więc tworzą grupę i otrzymują ten sam rodzaj informacji, więc wspierają się tym nawzajem, a każdy spoza tej grupy jest postrzegany jako problem dla ich interesów, interesów CIA i jezuitów-iluminatów.

Jest to postrzegane jako oczywiste, gdy wykorzystują się nawzajem do promowania lub rozpowszechniania wśród „duchowej społeczności” zestawu danych lub informacji, które chcą „tam”. Wszystkie są narzędziami CIA. Chcą, aby ludzie zainteresowani Federacją, gwiezdnymi tematami i przebudzeniem, istotami pozaziemskimi i tym wszystkim pracowali zgodnie pod kontrolą CIA, jezuitów i iluminatów.

Nie widzieć tego, nie rozumieć, że CIA i ich menedżerowie muszą kontrolować każdy aspekt ludzkiej percepcji, to nawet głupota. Mówią to nawet wprost. „Kiedy wszystko, co opinia publiczna myśli, że wie, jest kłamstwem, zakończyliśmy naszą misję: dyrektor CIA”. Dokładnie tak jest w tym przypadku.

Wszyscy ci ludzie i ich przyjaciele, niektórzy świadomie współpracujący z CIA, inni po prostu wykorzystywani, są mechanizmem Matrixa do odwracania uwagi „przebudzonej” populacji, aby można było ich kontrolować.

Więc to jest grupa, która jest złożona, a nie prosta, ludzi, którzy są w sieci wzajemnego wzmacniania się i w celu monopolizowania prawdy w odniesieniu do wszelkiego rodzaju pozaziemskich informacji. Ta grupa może być postrzegana jako MainStream Media (MSM) społeczności ET, której nie jesteśmy częścią i dlatego jesteśmy atakowani, ponieważ postrzegają nas jako niebezpiecznych, a my jesteśmy. Jesteśmy „alternatywnymi mediami” tego tematu, a oni są MSM.

Gosia : To ma sens, dziękuję! Tylko, że teraz ludzie zapytają, wiem: skąd wiemy że nie jesteś jakąś kontr-odwrotną sztuczką CIA? Ale myślę, że to nawet nie jest warte odpowiedzi. Każdy, kto uważnie przyjrzy się naszym informacjom, zobaczy, że nie jest to możliwe.

Yazhi : Nie możesz wiedzieć, kto jest kim a priori. Wszystko, co możesz, to użyć swojego rozeznania. Jak wszystko w MSM.
Jesteśmy sami, jesteśmy nieustannie atakowani i mówimy rzeczy, których nikt nie odważy się powiedzieć na te tematy.

Gosia : Tak. Moje inne pytanie brzmi: czy to CIA i Cabal tworzą propagandę popierającą Federację, czy samą Federację? A jeśli to CIA i Cabal, jaki jest ich interes w tym, żeby ludzie tak bardzo wierzyli w Federację? Żeby sami nic nie robili, tylko tyle?

Yazhi : Ponieważ, jak powiedziała Atena, oni, Illuminati-Cabal, przygotowują fałszywy atak obcych, inwazję lub kontakt. Tak więc Cabal chce, aby ludzie byli jednością z tą samą mentalnością w stosunku do Federacji, a my psujemy im rzeczy.

Gosia : Rozumiem. Ale jak to pasuje do przedstawiania Federacji jako dobrych ludzi?

Yazhi : Ponieważ chcą to wykorzystać do swoich programów kontroli.

Gosia : Ale dlaczego? Jaki jest interes w postrzeganiu ich jako dobrych facetów? Nie rozumiem.

Yazhi : Zobacz Federację Galaktycznego Światła, czy jak to się nazywa, tak samo jak QAnon. Sprawiają, że wszyscy duchowi miłośnicy UFO i ET idą do nich, ufają im i pokładają w nich wszystkie swoje nadzieje. Postrzegaj to jako inną wersję lub współczesny zamiennik koncepcji Jezusa używanej do kontrolowania mas. Dobro i zło.

Ludzie wpadają w tę pułapkę, myśląc, że czyste zło nie może istnieć, więc wszystko, co się dzieje, musi mieć „dobrą” stronę. Ludzie, wszyscy, zwłaszcza ci, którzy chcą wierzyć w istoty pozaziemskie przybywające im z pomocą, a zwłaszcza ci, którzy uczciwie pracują nad ujawnieniem, to znaczy wszyscy ci pół-sławni są pierwszymi, którzy wpadną w tę pułapkę. Moim zdaniem cała ta duża grupa ekspertów ET jest odgrywana przez CIA i jej agentów. I mamy wiele przykładów takich ludzi. Tak wielu ludzi naprawdę zaczyna pracować dla CIA-Cabal, nawet o tym nie wiedząc.

Przygotowują Fałszywą Inwazję Obcych, ale wątpię, by była to inwazja jak w filmach, jak podczas wojskowego przejęcia Ziemi. Najprawdopodobniej pojawi się jako pozytywni kosmici z ładnymi programami, które „dziwnie” są zgodne i zgodne z Agendą 21-30 oraz z Globalnym ociepleniem i zmianami klimatycznymi. Narzucenie jakiegoś nowego porządku (NWO) i być może religii, która może nawet nie wyglądać jak religia, ale jako zbiór zasad lub systemu wierzeń, do których ludzie muszą się stosować.

My/wy denerwujecie Kabałę, kiedy obmawiacie Federację. Kiedy mówisz, że oni są ostatecznymi kontrolerami Ziemi, nie lubią, gdy mówisz to, ponieważ masz rację co do pieniędzy.

To samo tutaj, to jest powód, dla którego Federacja zakneblowała Tajgetczyków, ponieważ rozlewają ziarna, mówiąc ludziom dokładnie to, czego Federacja i Kabała nie chcą, aby wiedzieli.

Gosia : Czyli szykują niezłą inwazję kosmitów? Które w tym przypadku nie będą fałszywe, naprawdę planują się pojawić? Która część byłaby fałszywa? Miło jak w… dlatego potrzebują ludzi, którzy postrzegają Federację jako dobrych facetów.

Yazhi : Naprawdę, naprawdę wątpię, czy pojawią się jakiekolwiek prawdziwe istoty pozaziemskie. Dlatego jest fałszywa. Najprawdopodobniej będą używać fałszywych istot pozaziemskich pod ich pełną kontrolą.

Mówię to, ponieważ Federacja naprawdę zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby zachować „Status Quo” na Ziemi jako samowystarczalną bańkę społeczną, która ma niewiele lub nic wspólnego z tym, co dzieje się na zewnątrz. Dlatego używają nawet pojęcia „KOPUŁY” odnoszącego się do twardej ściany barierowej – bańki otaczającej Ziemię, izolującej ją całkowicie od zewnątrz, a ta ściana lub kopuła to nic innego jak Pasy Van Allena.

Chcą więc zachować to super kontrolowane ziemskie królestwo, w którym cała interakcja z istotami pozaziemskimi jest w pełni pod kontrolą Illuminati-Cabal, dlatego ludzie nigdy nie zobaczą prawdziwych ET, tylko tych, których chcą, aby widzieli w pełni pod ich kontrolą.

Potwierdzeniem tego jest fakt, który wiemy, a z mojego punktu widzenia nie podlega to nawet dyskusji, że nie było żadnych lądowań na Księżycu ani łazików marsjańskich, żadnej stacji kosmicznej ISS ​​jako takiej i nic podobnego. NASA jest cała fałszywa, jak krzyczymy od lat. Więc to też będzie fałszywe. Ponieważ nie chcą, aby w grę wchodzili prawdziwi kosmici, ponieważ nie byliby pod ich kontrolą.

Ważne pojęcia dotyczące sformułowań, które muszę wziąć pod uwagę, a których wcześniej nie wyjaśniłem. Słowa:

Obcy → → Negatywny regresywny nie-ludzki byt, który „alienuje” ludzi, spycha ich z duchowej ścieżki.

Istota pozaziemska → → Pozytywna, postępowa, przyjazna nie-człowiek, która chce oświecić i pomóc ludziom iść naprzód i być zdrowym.

Gosia : Dobrze. Masz na myśli ich, Federacja, chcą utrzymać Ziemię pod kontrolą Illuminati-Cabal?

Yazhi : TAK . To rani umysły wielu. I dlatego jesteśmy bici, ale oni nie zdają sobie sprawy, że nawet iluminaci nie są całkowicie źli w oczach rozszerzonego umysłu Federacji. Są ambasadorami Federacji na Ziemi, czy coś w tym rodzaju. Gdzieś wzdłuż tych linii. Jak stwierdziły niezliczone osoby w społeczności ET, Federacja lub Istoty Pozaziemskie akceptują i uznają ludzkie rządy za władzę nad ludźmi za zgodą.

Gosia : Czy to Illuminati promuje Federację jako dobrych ludzi czy we współpracy z Federacją? Ponieważ Swaruu X (Athena) mówił, że Federacja prawdopodobnie nawet nie dba o to, jak są postrzegani.

Yazhi : Ona ma rację, Federacji to nie obchodzi; wszystko, czego chcą, to utrzymanie „czystości” ziemskiego królestwa i odizolowanie go od wszystkiego, co dzieje się poza „Kopułą”. Ale z poziomu Cabal-Illuminati ich to obchodzi. Ponieważ używają Federacji jako narzędzia, poprawionego i zaktualizowanego Dowództwa Ashtar i Alaniso na sterydach, aby kontrolować wszystkich miłośników UFO!

Ponownie, jak powiedziałem powyżej, to, co mówimy, jest bardzo złożone. To, co inni mówią na ten temat, jest proste dla prostych ludzi. Ci po prostu chcą widzieć złych i dobrych ludzi. Zła Cabal, dobra Federacja. Kiedy mówimy, że to nie takie proste. To ma wiele poziomów i to, co jest na jednym poziomie, nie jest na innym. Tak więc potrzeba dużo siły umysłu, aby nadążyć za nami. I szczerze mówiąc, niewielu ludzi ma tego rodzaju zasoby umysłowe.

Gosia : Wiem. Ok, ale jeszcze jedno pytanie. Czy Federacja jest zaangażowana w tę propagandę przedstawiania siebie w określonym świetle? A może wyrasta z Cabal czystego poziomu Ziemi? Myślę, że to jest powiązane, musi być. Bo inaczej nie obchodziłoby ich też odcięcie internetu Tajgetanom.

Yazhi : Nie możemy wiedzieć na pewno, czy jest zaangażowana, czy nie, ani jak bardzo jest zaangażowana bezpośrednio (Federacja). Moje jasne zdanie jest takie, że oni nie są zaangażowani i to wszystko pochodzi z niższego mechanizmu kontrolnego Iluminatów-Jezuitów-CIA. Dlatego ten poziom myślenia, że ​​Federacja jest miłością i światłem, pochodzi wyłącznie od ludzi. I na to stawiam. Zaangażowany jest w to cały zespół ludzi, niektórzy z wypłatą, inni po prostu robią to, ponieważ uważają, że jest to właściwe. Bo w to chcą wierzyć.

Ponownie, jeśli sama Federacja jest w to zaangażowana, czy nie, jest to kwestia poziomów, a widząc, że jest to ustanowione na zasadzie rady krokowej, tak używanej przez Federację, to, co robi jeden poziom, niekoniecznie ma coś wspólnego z kolejnym poziomem. Więc to przedstawianie Federacji jako miłości i światła z pewnością pochodzi od jezuitów, poziomu CIA i nie ma żadnego zaangażowania pozaziemskiego. Ale z drugiej strony być może tak jest, nie mogę tego wiedzieć. Może dostrzegam dużo, ale nie wszystko. Ale szczerze mówiąc, mam bardzo silną tendencję do poczucia, że ​​wiem, że to pochodzi tylko z poziomu i mechanizmu ludzkiej kontroli społecznej.

Gosia : Gdyby „ET” prowadzonego przez NWO nie było na zdjęciu i nie musieliby ludzie tego akceptować, nie byłoby powodu, aby przedstawiać ich jako dobrych facetów. Dlaczego więc nie przedstawić ich jako złych facetów?

Yazhi : Na początek, ponieważ Federacja kieruje Cabal-Illuminati i nie chcą być postrzegani jako źli, jeśli później będą musieli być postrzegani jako dobrzy. Ponieważ w rzeczywistości prawdopodobnie wkrótce nadejdzie fałszywa inwazja „obcych”, zauważ, że mówią o inwazji obcych, a nie inwazji pozaziemskiej, przynajmniej w większości.

Gosia : No dokładnie. Dlatego też muszą maczać palce w tej propagandzie. Może to być pomysł i jest wykonywany przez ludzką Cabal, ale Federacja to zatwierdza . Co najmniej.

Yazhi : Tak, na takim czy innym poziomie są zaangażowani. Inną rzeczą, która na to wskazuje, jest fakt, że właśnie teraz uciszyli Tajgetańczyków. Teraz? Naprawdę?

Gosia : Właśnie. O to też mi chodziło powyżej. Jeśli nie byli zaangażowani, to dlaczego mieliby przejmować się tym, co ujawniają Tajgetańczycy?

Yazhi : W pewnym stopniu im zależy. Więc to, co mówisz, ma rację co do pieniędzy, więc to ich tak bardzo niepokoi.

Gosia : Tak, to wszystko jest ze sobą powiązane. Jak powiedziałeś, potrzebują ludzi, aby w nich wierzyli, na wypadek gdyby w pewnym momencie potrzebowali aprobaty ludzi, fałszywej inwazji obcych lub nie.

Yazhi : Tak.

—————

Rozmowa ze Swaruu X (Athena):

Gosia : Ciekawe czy fałszywa inwazja kosmitów będzie przedstawiać „kosmitów” jako coś dobrego czy coś złego? To jest coś, co mnie myli.

Swaruu X (Athena) : Nie mają tylko jednego planu, mają wiele planów, które rozwijają się w zależności od każdego scenariusza. Tak więc jednym z możliwych planów lub scenariuszy jest inwazja Fałszywych Obcych. To pozbawiłoby ludzi wszelkich swobód i wolności w imię większego dobra.

A ta inwazja może nadejść jako w pełni rozwinięta fałszywa wojskowa istota pozaziemska, która zstąpi na Ziemię, aby zniewolić wszystkich. Lub może przybrać formę pozytywnej inwazji obcych, gdy pozytywne istoty pozaziemskie przyjdą z pomocą i narzucą ludzkiej populacji nowe zasady, zasady, które będą dokładnie tymi, których chce Nowy Porządek Świata. Jak w przypadku drugiego przyjścia Chrystusa lub „Federacji Światła”, która ma dać ludziom nową religię i wszyscy się na nią nabiorą, na Nowy Porządek Świata, ponieważ te istoty będą postrzegane jako życzliwe, tak jak wyleczyły pandemię, na przykład, albo uzdrowili Ziemię z globalnego ocieplenia. A nawet dał ludziom nowy porządek ekonomiczny lub system, taki jak Nesara Gesara. I wszystko będzie fałszywe!

Gosia : Więc to może pójść w obu kierunkach, dobra inwazja ET lub zła inwazja ET.

Swaruu X (Atena) : Na razie mocno myślimy, że kiedy i jeśli to się stanie, prawdopodobnie pójdzie drogą „kochającej i opiekuńczej Federacji Galaktycznej rozwiązującej problemy”, narzucając ludziom zasady Nowego Porządku Świata. Również z powodu tego, jak bardzo są zainteresowani ochroną swojej „Federacji Światła”. I jak to jest widziane w oczach opinii publicznej.

Nikt nie może twierdzić, że Federacja zamierza ocalić ludzkość, ponieważ około połowa populacji Ziemi przyjęła papaje (szczepionki) z ludobójczym koktajlem substancji. Jest więc za późno, by prosić Federację o pomoc, ludobójstwo już się rozpoczęło.

Mamy rzeczy, które wskazują, że prawdopodobnie pójdą tą drogą „inwazji dobrych ET”, na przykład z ich podstępnym naleganiem na narzucanie opinii publicznej koncepcji życzliwej i kochającej Federacji, którą chcą zniszczyć i cenzurować wszystko, co jest sprzeczne z tym obrazem.

Wyraźnie ustawiają sprawy w tym kierunku, więc nie chcą, aby ludzie tacy jak my narzekali na Federację, ponieważ jest to sprzeczne z ich planami.

Gosia : Tak, właśnie o tym myślałam. Ale czy wtedy prawdziwa Federacja lub prawdziwi ET nie wkroczyliby, aby to naprawić? Jestem pewien, że nie chcieliby być wykorzystywani?

Swaruu X (Athena ) : Nie wkroczą, ponieważ fałszywa inwazja obcych ma miejsce tylko na Ziemi, w tym królestwie, i jest lub będzie postrzegana jako część „gry” i krzywej uczenia się ludzi. Jestem tego pewna. Bardzo pewna tego.

Gosia : Wtedy będziemy musieli wkroczyć i poinformować ludzi.

Swaruu X (Athena) : My również jesteśmy częścią gry. Możemy wszystko pogarszać lub ulepszać, w zależności od tego, kim jesteś i jakie masz zainteresowania. Ale przynajmniej mówimy ludziom, jak się rzeczy mają. Nie grając w oszukańczą grę. Wszystko, co staramy się zrobić, to sprawić, by ludzie myśleli samodzielnie! Myśl, myśl! Cholera!!

————

Krótka rozmowa z Robertem :

Swaruu X (Athena) : Stąd wiemy, dokąd zmierzają z odtajnianiem dokumentów i programami. Wiemy, że mają na myśli wykorzystanie, ale czujemy, że jeszcze nie, wkrótce fałszywej inwazji obcych. Jeśli ta fałszywa inwazja nastąpi, może to nastąpić na dwa sposoby:

1.) W formie inwazyjnej bezpośredniej inwazji wojskowej.
2.) W formie ratującej ludzkość interwencji dobroczynnej „Federacji Galaktycznej”.

Mocno wierzymy, że odtąd będzie to scenariusz numer 2.

Przygotowują wszystko i znajduje to odzwierciedlenie nawet w ich naleganiu, aby „Federacja Galaktyczna” (jak ją nazywają) była postrzegana jako dobrzy ludzie, zbawiciele i dlatego atakują nas, ponieważ mówimy prawdę, że nie są tylko miłością i światłem.

Kiedy wejdzie fałszywa Federacja Galaktyczna, stworzona przez Kabałę (z autentyczną, która na to wszystko zezwala), uratują ludzkość między innymi przed problemami pandemii i dadzą jej również darmowe technologie, których populacja będzie tylko postrzegają jako coś dobrego i budzącego grozę, a oni to pokochają.

(Ocenzurowane na Youtube: To tylko manipulacja, ponieważ covidowy program będzie kontrolowany zdalnie za pomocą nanotechnologii w szczepionkach przy użyciu sieci 5G. Wtedy będą przypadki i zgony w określonych miejscach, kiedy kontrolerzy, Kabała, sobie tego zażyczą.)

Również darmowe energie i nowa ekonomia GESARA i NESARA, czy jakkolwiek to się nazywa, to nie ma znaczenia, będzie to kosztem ludzi przekazujących swoje mienie i uprawnienia „dla dobra społeczności i dla dobra planety”.
Posługując się wymówkami w rodzaju, że ropy naftowej brakuje i dlatego należy zaprzestać używania silnika spalinowego na rzecz samochodów elektrycznych i pojazdów, które mogą mieć tylko te, które są w systemie, super bogatych i innych, a także wspomnianych pojazdów elektrycznych , ze względu na swoją naturę, może być kontrolowany przez sieci, przez Internet według uznania kabała.

Robert : Ale jak życzliwa „Federacja Galaktyczna” ma się zaprezentować Ziemi? To nie jest holograficzne społeczeństwo delegujące wszystko dla dobra społeczności.

Swaruu X (Atena) : To pułapka. Będzie to zrobione przez Cabal z przyzwoleniem prawdziwej Federacji. W imię globalnego ocieplenia (co jest nieprawdą) przestaną używać pojazdów spalinowych, co pozbawi ludzką populację samodzielności i mobilności. Będą bardziej niż kiedykolwiek zależni od systemu, ponieważ nie będą mogli poruszać się autonomicznie, a tym bardziej prywatnie. To bardzo ważny punkt.

Widać to po upadku samochodów, które w coraz większym stopniu opierają się na elektronice, są coraz droższe i mają coraz mniejsze silniki. Również przyjęcie projektów małych samochodów o wysokim profilu, takich jak małe SUV-y, które nie mają żadnej stabilności na drodze z rozklekotanymi silnikami o pojemności 1,4 l lub mniejszej, czasami tylko z 2 lub 3 cylindrami. Widać to po przyjęciu motocykla o małej pojemności skokowej oraz fakcie, że motocykle o dużej pojemności skokowej są niedostępne w taki sam sposób, jak samochody.
A to łączy się z tym, kto chce zachęcić do korzystania z roweru, ale kosztem samochodu i motocykla.

Brzmi to zdrowo i dobrze na pierwszy rzut oka, rowery jako coś izolowanego są bardzo zdrowe, problem polega na tym, że są one wykorzystywane do kontroli populacji, ponieważ ludzie nie będą już mogli mieć prawdziwej niezależności poruszania się i zostaną zamknięci w zakresie odległości gdzie mogą pedałować, bez możliwości długich wycieczek w praktyczny sposób.

Dzieje się tak poprzez powstrzymywanie ludności i ograniczanie jej swobód w imię ekologii i globalnego ocieplenia, a także pod pretekstem wyczerpywania się ropy naftowej, skąd wiemy, że jest to szybko odnawialny zasób naturalny, jak wyjaśnili już moi koledzy .

Więc wracając do dokumentów Pentagonu, nigdy nie podają opinii publicznej niczego, co jest prawdą. To, co ci dadzą, będzie dokładnie i tylko tym, co CIA chce, aby ludzie wiedzieli i w co wierzyli, i jest to bezpośrednio związane z tym, jak chcą, aby ludzie widzieli „kosmitów” powiązanych bezpośrednio z ich fałszywym programem inwazji obcych.

Tak zwane dokumenty „Pentagonu” to tak naprawdę tylko nazwa, ponieważ to, co zostanie podane do wiadomości publicznej, będzie początkowo pochodzić z Pentagonu, następnie przetworzone przez CIA, poprawione i rozszerzone, a następnie ujawnione opinii publicznej z pełnym zamiarem kierowanie postrzeganiem ludzi w kierunku tego, czego chcą kontrolerzy zgodnie z ich programami, takimi jak fałszywa inwazja.

„Wywiad”, jaki tu mamy, lub dane, jakkolwiek chcesz to nazwać, wskazują, że torują drogę dla opcji 2, czyli życzliwej inwazji obcych, która „uratuje” ludzkość od jej problemów, ale za cenę wolności ludzi, ponieważ fałszywi kosmici będą mówić i dyktować warunki pomocy, które będą całkowicie zgodne z intencjami Nowego Porządku Świata.

I pozostaje stwierdzić, że wiemy, że istnieją prawdziwi kosmici pracujący z Cabal – New World Order, aby to rozwinąć, a Federacja stoi bezpośrednio za tym programem.

Robert : Wow. I te istoty, ludzie, będą miały wygląd Nordyków?

Swaruu X (Atena) : Prawdopodobnie tak. Najprawdopodobniej powiedzą, że są Plejadianami i im podobnymi (lub rasami, które nie istnieją, ale są oparte na klasycznych Plejadianach „pięknych” istot, takich jak Solatianie).

Robert : I ludzie się na to nabiorą?

Swaruu X (Athena) : Tak, ale wszystkie zaprojektowane przez Kabała do manipulowania populacją, na tym polega reset, tak jak wtedy, gdy wymyślili Chrystusa. Narzucenie całkowicie nowego systemu wierzeń wraz ze zniszczeniem starego. Dlatego dzisiaj niszczą przeszłość, wymazując wszystko, cenzurując wszystko, będąc cyfrowymi i ponownie paląc książki, burząc historyczne budynki na całym świecie (łączy się z Notre Dame). Skutecznie wymazując przeszłość ludzkości, aby narzucić nową.

Aktywnie i systematycznie potępiam znikanie zabytkowych budynków na całym świecie.

Robert : Tak samo jak wtedy, gdy zniszczyli Druidów.

Swaruu X (Athena) : Zgadza się.
A jeśli oskarżacie mnie o to, że jestem taki sam jak inni, proszę, spójrzcie tylko na to, co mówię. Nikt inny tego nie zgłasza.

Robert : Oni nigdy nie ujawnią prawdy.

Swaruu X (Athena) : Nie przez nich, nigdy! Tak, przekażą ci tylko kontrolowane i zmanipulowane informacje, które są zgodne z programami kontroli populacji, które mają na myśli.

Fakt, że ci wszyscy ludzie wciąż wierzą, że tak się stanie, świadczy o tym, jak niewielką mają wiedzę o tym, jak działają ci, którzy kontrolują Ziemię i że wszystko jest ze sobą powiązane. Nie można zobaczyć zjawiska UFO w izolacji bez połączenia go z programami Nowego Porządku Świata i tajnych stowarzyszeń. Wszystko jest połączone. Tylko nieliczni mogą zobaczyć cały krajobraz.

—————

Kolejny dzień

Swaruu X (Athena) : Jeśli chodzi o Taygetę, to w zasadzie problem z Federacją, jej obsesją na punkcie przestrzegania zasad i nieposłuszeństwem Taygetan. Kiedy bardzo dobrze wiemy, Federacja zawsze nagina własne zasady, aby dostosować sytuację do swoich interesów.

Pomysł większości ludzi na temat Federacji jako organizacji pełnej miłości i światła, oskarżający nas o bycie negatywnym, ponieważ ośmielamy się ich kwestionować, „jak śmiemy kwestionować doskonałą organizację”, pochodzi z całkowicie sztucznej ludzkiej idei i interpretacji tego, co Federacja powinna być jak i nie odzwierciedlać prawdy o tym, co jest poza Ziemią. Wchodzą w stan uwielbienia, idealizując Federację.

A ludzie w tej ludzkiej organizacji, a nawet grupa podobnie myślących ludzi, takich jak ufolodzy i tak zwani badacze, którzy tylko potwierdzają się nawzajem, dzieląc się swoimi informacjami i pomysłami na to, „co powinno być”, są tymi, którzy tworzą koncepcję Federacji jako jest rozumiany na Ziemi.

Naprawdę upieram się, że z mojego, z naszego punktu widzenia spoza Ziemi, sprawy wyglądają zupełnie inaczej i jest to jeszcze jedna próba opisania rzeczy poza ludzkim zrozumieniem przy użyciu ograniczonego ludzkiego języka. Ludzka koncepcja Federacji jest niezwykle uproszczona. Rzeczywistość jest całkiem inna.

Federacja jest niezwykle złożoną i ogromną organizacją z wieloma poziomami, tak wieloma, że ​​zrozumienie ich wszystkich jest niemożliwe, a co gorsza, wykracza poza to, co ludzie nazywają „gęstościami”.

Nawet interpretacja tego, co jest dobre, a co złe, zmienia się na tych poziomach. Uczynienie tego prawie niemożliwym do zrozumienia dla ludzi o sztywnych ramach zrozumienia, które mają również przywiązania do ich własnych pomysłów.

Co gorsza, wielu takich ludzi, mówiąc o Federacji, używa tego tematu tylko po to, by zyskać popularność i akceptację w swojej społeczności, dla pieniędzy, dla sławy, dla miejsca wśród innych uznanych badaczy i mojego ulubionego: ponieważ są pod programem i finansowaniem, prawdopodobnie jednej lub więcej trzyliterowych agencji szpiegowskich.

A ludzie, opinia publiczna, nie wiedzą już, co myśleć, komu wierzyć i ponownie wpadają w ten sam tok myślenia, aby zawsze podążać za tym, badaczem lub kimkolwiek, kto ma więcej referencji, więcej przyjaciół lub wpływów, więc kontynuując z mentalnością mainstreamowych mediów MSM. Znowu wpadają w tę samą pułapkę, co zawsze, podążając za akceptowalnym źródłem zamiast korzystać z własnej głowy, ponieważ nie chcą zawracać sobie głowy podejmowaniem własnych decyzji na jakikolwiek temat, ponieważ są tak przyzwyczajeni do karmienia już strawionymi rzeczami. I powiedzieliśmy to już wcześniej.

Wszystkie narracje, wszystkie informacje na Ziemi są i muszą być kontrolowane przez agencje wszystkich podmiotów. Informacje, które otrzymują ludzie, muszą być przez nich kontrolowane, nic nie może być pozostawione uchylone i na wietrze. Ponieważ może wrócić, by ich ugryźć. Chcą całkowitej kontroli.

Co sprawia, że ​​myślisz, że społeczność UFO oraz badaczy i kontaktowców byłaby wyjątkiem? Nie , nie jest i wręcz przeciwnie, jest to jeden z najbardziej kontrolowanych obszarów, ponieważ dotyczy wielu poziomów, na których Kabała chce, aby ludzie byli pod kontrolą, takich jak duchowość, wysoko zakazana technologia i świadomość tego, jak rzeczy naprawdę działają na Ziemi ogólnie.

Tak więc, jak powiedziałam wcześniej, ludzie są karmieni dezinformacją na wszystkie tematy, od polityki, przez naturę rzeczywistości, po naukę. Czym więc jest dla nich rzeczywistość? To całkowicie sztuczna konstrukcja.

Na Ziemi istnieje kilka rzeczywistości, z których żadna nie pasuje do siebie. Jest jeden dla mas, dla prostych ludzi, jest inny dla polityków, inny dla tajnych stowarzyszeń, a jeszcze inny dla głęboko tajnych stowarzyszeń, nie wspominając o realiach pozaplanetarnych, które również mają wiele wspólnego z tym, co się dzieje na Ziemi.

Tak więc przy tym wielopoziomowym systemie przekształcania rzeczywistości społeczeństwo nie może wiedzieć, co jest czym. Każda opisana powyżej rzeczywistość ma swój własny zestaw przyjętych zasad, naukę i wszystko, co możesz wymyślić. I każdy poziom zawsze myśli, że trzymają ostateczną prawdę, ponieważ najwyraźniej znajdują się ponad innymi poziomami, i jak zwykle są ślepi na poziomy ponad nimi, głównie z powodu własnych egocentrycznych narcystycznych kompleksów.

Gosia : W tym momencie muszę zapytać, bo ludzie na pewno będą o to pytać, jak bardzo nas to różni? My również karmimy ich informacjami, a ludzie podskakują na te przekazy, wielu z nich bez pytania. Jak byś zareagowała?

Swaruu X (Atena) : Skąd ludzie mogą wiedzieć, że jesteśmy inni? Jak to rozpoznać i nawigować? Muszą używać głowy, nie możemy dać na to żadnego dowodu, ponieważ nie ma żadnego dowodu na ten temat, nawet tutaj, w Andromedańskiej Biosferze.

Mówimy im, opinii publicznej, aby myśleli, aby byli mądrzy, podczas gdy inni mówiący o Federacji chcą nas uciszyć, ponieważ różnimy się od ich pomysłów, a oni chcą narzucić swoją narrację, narrację, która doskonale idzie w parze z ich programami kontroli, takich jak QAnon, oraz długa lista badaczy UFO.

To my mówimy: czekaj, sprawy nie są takie proste, spójrz na wszystkie implikacje etyczne i moralne, które zachodzą tutaj na wielu poziomach. Mówią tylko, że Federacja jest z miłości i światła i są tutaj, aby pomóc ludzkości i ją wyzwolić. To, co mówią, nie trzyma się kupy, ponieważ są to puste obietnice, które nigdy się nie spełniły, więc ludzie tylko tam pozostają, czekając, aż to się stanie, podczas gdy ich swobody zostaną odebrane… dokładnie tak, jak w przypadku ruchu QAnon. Jest tak dokładnie jak ruch QAnon, że wydaje się być kontrolowany przez tych samych ludzi. Niektórzy konkretni ludzie w dziedzinie UFO są wykorzystywani jako pomost dla CIA i innych 3-literowych agencji szpiegowskich w celu infiltracji duchowej społeczności UFO.

Więc czym się różnimy? Inni mówią ludziom, aby nas ignorowali, ponieważ kłamiemy i oskarżamy nas (Federacje – tłum.) o wiele rzeczy. Najwyraźniej nie zrozumieli naszego skomplikowanego punktu widzenia, ich punkt widzenia jest zbyt prosty, aby mógł być prawdziwy. I nigdy nikomu nie mówimy, żeby nie słuchał innych opinii. To w jaki sposób. Jesteśmy tymi, których oni próbują uciszyć, to oni chcą mieć całkowity monopol na prawdę w tej Federacji i we wszystkich innych tematach. To jest współczesne palenie książek! W ten sposób ludzie mogą zobaczyć, kto jest kim.


Link do materiału w języku angielskim:

https://www.swaruu.org/transcripts/galactic-federation-cia-control-of-ufo-communities-fake-alien-invasion-yazhi-and-swaruu

Nagranie video YT po angielsku:

Link do materiału w języku hiszpańskim:

https://www.swaruu.org/transcripts/federacion-galactica-cia-infiltrando-en-comunidad-ovni-falsa-bandera-extraterrestre

Nagranie video YT po hiszpańsku:

R.


UWAGA PRAWNA:

DOSTĘP DO TYCH TRANSKRYPCJI MOŻE BYĆ DOSTĘPNY W CELU DOKONANIA TŁUMACZEŃ NA DOWOLNY JĘZYK (w formie tekstowej lub wideo) TYLKO JEŚLI TOWARZYSZĄ DO NIEJ OFICJALNE ŹRÓDŁA TEJ STRONY INTERNETOWEJ I NASZYCH KANAŁÓW YOUTUBE, GDZIE ZOSTAŁY ZNALEZIONE.

W żadnym wypadku nie wolno publikować informacji prezentowanych w naszych kanałach i na tej stronie w celach komercyjnych (sprzedaż książek i materiałów promocyjnych).

Materiał jest tłumaczeniem maszynowym z języka angielskiego lub hiszpańskiego z drobną korekta tłumacza i pochodzi ze strony www.swaruu.org


Listę wszystkich części opisu Federacji Planet można znaleźć w linkach:
Federacja Galaktyczna – Zjednoczona Federacja Planet Co to jest? Częsć 1
Federacja Galaktyczna – Zjednoczona Federacja Planet Co to jest? Częsć 2
Federacja Galaktyczna – Zjednoczona Federacja Planet Co to jest? Częsć 3
Federacja Galaktyczna – Zjednoczona Federacja Planet Co to jest? Częsć 4
Federacja Galaktyczna – Zjednoczona Federacja Planet Co to jest? Częsć 5

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram