Pieczęć Siedmiu Archaniołów – jeden z najpotężniejszych talizmanów na świecie

Pieczęć Siedmiu Archaniołów

Czym jest Pieczęć Siedmiu Archaniołów i dlaczego warto mieć ją zawsze przy sobie?

Pieczęć Siedmiu Archaniołów, nazywana także Talizmanem Siedmiu Aniołów, uznawana jest za jeden z najpotężniejszych ochronnych talizmanów świata. Na planie materii ma postać heksagramu (sześcioramienna gwiazda), w który wypisane są imiona siedmiu potężnych Archaniołów: Michała, Gabriela, Zafkiela, Rafaela, Zadkiela, Kamaela oraz Haniela.

„Anielskie specjalizacje” Archaniołów, których imiona wpisano w heksagram:

Archanioł Zafkiel – przynosi sprawiedliwość Boga. Wspiera nas w trudnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz niebezpieczeństwach. Włada planetą SATURN.
Archanioł Zadkiel – reguluje anielskie obowiązki. Przez niego manifestuje się Majestat Boga. Opiekuje się nami w sferze szczęścia i radości, motywacji do działania i komunikacji. Włada planetą JOWISZ.
Archanioł Rafał – to anioł niosący pomoc w zdrowiu fizycznym. Pomaga przy regeneracji sił. Co więcej, za jego przyczyną dzieją się cuda. Pomaga nam radzić sobie z emocjami. Włada SŁOŃCEM.
Archanioł Kamael – powstrzymuje wysiłki demonów, które chcą zniszczyć świat. Wspiera naszą energię psychofizyczną. Włada planetą MARS.
Archanioł Haniel – wzmacnia naszą sferę duchową oraz emocjonalną. Pomaga przy rozwoju własnego „ja” oraz pomaga kształtować życiową ścieżkę. Włada planetą WENUS.
Archanioł Michał – to opiekun ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Pracuje z nami na poziomie mentalnym. Włada planetą MERKURY.
Archanioł Gabriel – to opiekun ludzi i wszystkich rzeczy materialnych. Wspiera nas w codziennym życiu. Włada KSIĘŻYCEM.

Sam heksagram łączy w sobie idealnie zharmonizowany pierwiastek energii żeńskiej i męskiej, symbolizowane przez żywioły wody i ognia. Obok imion Archaniołów widnieją nazwy i symbole planet, którymi władają: Saturn, Mars, Wenus, Merkury, Słońce, Jowisz i Księżyc. Na talizmanie wyryto łacińską sentencję „dla cnoty nie ma drogi nie do przebycia”.
Talizman ten zapewnia, każdemu, kto go posiada, pomoc i wsparcie Sił Światła i Dobra. Pomaga, wspierając intuicję, rozpoznać i wykonać misję z jaką przyszliśmy na świat. Anielski talizman przynosi szczęście, każdemu, kto go nosi. Szczęście to czasami rozmija się z naszymi oczekiwaniami, ponieważ często to, o czym marzymy, bywa szczęściem pozornym. Anioły, których energia tworzy magię talizmanu, najlepiej wiedzą, co autentycznie da nam szczęście – to prawdziwe – a nie złudne i pozorne. Dlatego działanie talizmanu może być niejednokrotnie bardzo zaskakujące i nieprzewidywalne. Moc talizmanu uwrażliwia nas na wszelkiego rodzaju wskazówki, drogowskazy, podpowiedzi ukierunkowujące nas na drogę, u schyłku której staniemy się arcydziełem naszej Duszy.

Symbol ten jest przede wszystkim symbolem ochronnym. Właśnie dlatego powinien nam towarzyszyć, zarówno przy każdym wykonywanym magicznym rytuale, jak i w codzienności. Jest to pieczęć bezpieczeństwa, pozwalająca na przywołanie potężnych Archaniołów, zarówno w energii, jak i w materii, jednocześnie absolutnie blokująca dostęp innym niepożądanym energiom.

W magicznym sklepie Akademii Ducha znajdziecie kilka przedmiotów z wizerunkiem anielskiego talizmanu. Z pewnością warto zaopatrzyć się w koszulkę z nadrukiem talizmanu i/lub srebrny talizman w formie wisiorka, który można zawiesić na szyi na łańcuszku, by zawsze czuć się pewnie i bezpiecznie, będąc pod opieką energii wszystkich 7 Archaniołów.

 Talizman Pieczęć Siedmiu Archaniołów w sklepie Akademii Ducha

Marlena Pietruszka

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *